I?9 Dauwtrappen op Kampina Geslaagd p 79 1*19 £149 Leden Rabobank stemmen in met fusie Spaarvoor gratis wilde beesten! Graag gedaan. 2e gratis Word vriend van een vluchteling www.viucMeiin9.or9 Super deBoer Op zaterdag 16 juli om 06.30 uur organiseert Vereniging Natuurmonumenten een dauwtraparrangement op de Kampinaheide. Het arrangement, inclusief ontbijt, duurt ongeveer tot 09.30 uur. Voor dit arrangement kunt u zich tot 13 juli aanmelden bij Bezoekerscentrum Oisterwijk, tel. 013-5219209. Bij aanmelding wordt u de exac te plaats van vertrek uitgelegd. Kosten: €10,- voor leden van Natuurmonumenten, €13,- voor niet-leden, kinderen tot 12 jaar €8,-. Daarnaast behoren de dorpskernen Baarschot, Biest-Houtakker, Esbeek en Haghorst ook tot het werkgebied van de nieuwe bank. DIRECTIE De directie van de nieuwe bank bestaat uit Jeroen van den Ingh (algemeen directeur), Mare Steevens (directeur Bedrijven), Ton Wouters (directeur Particulieren) en Joep Jongen (directeur Bedrijfsmanagement). Verwacht wordt dat de vacature van directeur Private Banking op korte termijn wordt inge vuld. vochtige heide voor. Alleen door een zorgvul dig beheer kunnen deze bijzondere soorten in dit unieke gebied behouden blijven. NIEUW BESTUURSMODEL Met deze fusie ontstaat ook een nieuwe bestuursvorm. De bank wordt groter, maar blijft dichtbij. Dit wordt gerealiseerd door het handhaven van de 4 kantoren en de invoering van ledenafdelingen per dorpskern. Iedere afdeling bespreekt en bepaalt welke onder werpen aandacht moeten krijgen binnen de bank en binnen de dorpskern. Uit iedere afde ling worden 9 afgevaardigden gekozen die samen de ledenraad vormen. Deze ledenraad zal in de toekomst de rol van de algemene vergadering overnemen. De bank blijft op deze manier dichtbij en betrokken. Wellicht komen we tijdena deze wandeling deze ''wakkere" bewoners van dit in dauw gehuld natuurgebied tegen of zijn er aan het hemelfirmament prachtige sfeerbeelden te zien. Kortom, een wandeling waar natuur beleving en rust centraal zullen staan maar waar ook gewezen word op leuke dingen die u alleen niet zouden zijn opgevallen, sporen van dieren, geluiden, prenten, vraat. Wie weet wat u allemaal tegenkomt. Heeft u nog vra gen, stel ze gerust aan de boswachter. Na afloop wacht u een gezamenlijk ontbijt. GEZAMENLIJK HET OCHTENDGLOREN... BELEVENI Vroeg uit de veren is al bijzonder en zeker als er niet gewerkt hoeft te worden. Boswachter Frans Kapteijns van Natuurmonumenten, neemt u mee naar de ontwakende Kampina. Kampina is een fraai heidegebied dat omringd wordt door bossen en doorsneden wordt door enkele beken. Het noordelijk deel van de Kampinase heide is vrij droog met daarin veel struikheide. Het zuidelijke deel is een stuk vochtiger. Hier groeit de dopheide. Juist de afwisseling van vochtige en droge heide maakt dit gebied zo uniek. Beide typen heide zijn dan ook het leefgebied van een aantal bijzondere planten en dieren. Tussen de struikheide kunt u een levendbarende hagedis aantreffen. Het is ook het gebied van de tapuit. Op de nattere delen bloeit de zeldzame zonnedauw, een insec tenetend plantje. Het gentiaanblauwtje, een bijzondere vlindersoort, komt ook alleen op De voorgenomen fusie tussen Rabo bank De Hilver en Rabobank Oister wijk is door de ledenvergaderingen goedgekeurd. De aanwezige leden stemden tijdens de vergadering op 30 juni (vrijwel) unaniem in met het fusie- voorstel van de beheerscolleges. De twee banken gaan met ingang van 1 september 2005 samen verder als één bank onder de naam Rabobank Hil- varenbeek- Oisterwijk. Vorig jaar juni maakten beide banken bekend zich te oriënteren op een mogelijke fusie. Door een fusie is de bank in staat de continuïteit te waarborgen, de kwaliteit van de dienstverle ning te optimaliseren en haar concurrentie positie te versterken. Jeroen van den Ingh, directeur van de nieuwe bank, is verheugd over de instemming van de leden: "De bank die na de fusie ontstaat heeft een balanstotaal van circa 1 miljard en telt 160 medewerkers, een goede basis om de toekomst met vertrou wen tegemoet te zien.” Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk heeft vier kantoren in haar werkgebied: Diessen, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk. Afgelopen week kregen we de geslaagden- lijst van 2College Oisterwijk bij ons binnen. Dankzij het feit dat een van de leerlingen een seintje heeft gegeven aan de school kun nen we nu alle geslaagden van die school in onze krant opnemen. Hebben we jou nog niet vernoemd? Geef dan even aan je school door of ze de geslaagdenlijst aan ons mailen: buro765@wolmail.nl ATHENEUM: Anne Jonkers, Dennis de Laat, Gijs Outmaijer, Maartje Schollen. HAVO: Inge van Been, Sanne op Hoog, Ntek op 't Hoog, Mark Janssen, Ilona van de Loo. VMBO-kader: Lieke Cornelissen, Carvlien Geerts, Peggy Heessels, Anne Huijben, Jollen van den Meijdenberg, Malissa Nouwens, Lotte den Otter, Stijn van de Wiel. VMBO-theoretischNicky Braben, Conny van Doormaal, Johan van Bsch.Josi Hamelink, Tessa van Hulten, Pera Korken, Lock van Pelt, Mireille de Rooij, Reneé Scheffèn, Anke van Seten, Thijs Smits, Joost Wblfi. Pan harte proficiat allemaal! Kijk voor meer informatie snel in de Vers Wijzer k van deze week. yjx 1 FtlS PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 6 JULI 2005 z>- V Galia Meloen Spanje, klasse 1 2 stuks Dageraad wit of tarwe heel L39" Super de Boer Varkensroerbakreepjes alle soorten per kiloJT/HT Hoegaarden Witbier* 6-pack (6 flesjes a 30 cl) UK. - ADVERTORIAL - Super de Boer - Raadhuisstraat 1 - Moergestel - Telefoon 013-5136050 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 20.00 uur en zaterdag van 8.00 uur tot 17.00 uur. Van 8 tot 8 iedere dag vers voor u geba kken Vergeet vooral uw verrekijker niet en stern uw kleding af op het weer. liter 1.55 Deze aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 9 juli 2005. Prijswijzigingen, drukfouten en/of uitverkocht voorbehouden. Wij verkopen geen alcoholische dranken aan personen onder 16 jaar. Jambon d’Ardenne vers van het mes per 100 gram L8-?

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5