1 1 2 Moergestel-nieuws: dé krant waarin uw advertentie nog opvalt! i 8 Allround chauffeur Zandsculptuur in Nijmegen doet middeleeuws stadsgezicht herrijzen Verslag ouderenreis Leden die hun stem willen laten horen, zijn van harte welkom. A. op 't Hoog B.V. - -i I r j n Alarmnummer voor als het écht nodig is... Rabobank www.opthoog.nl Wij vragen iemand met: Een groot rijbewijs en rijervaring Een (bouw)technische achtergrond Ervaring met een hydraulische laadkraan Bereidheid tot het uitvoeren van andere voorkomende werkzaamheden ter ondersteuning van andere afdelingen Wij bieden: Een gevarieerde baan Ruime mate van zelfstandigheid Een passende beloning voor deze functie Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan dhr. B. Wolfs, Industrieweg 20, 5066 XJ Moergestel. Van vrijdag 17 tot woensdag 29 juni zal de Zandacademie, in opdracht van Stichting Benedenstad Nijmegen, een groot zandsculptuur bouwen op de Hesseberg in het hart van Nijmegen. De sculptuur verbeeldt de oudste winkelstraat van Nederland, de Lange Hezelstraat, een aantal prominente bouwwerken en de inmiddels ver dwenen Hezelpoort. De sculptuur wordt 7 meter hoog en 20 meter breed en weegt maarliefst 500.000 kilo! Wegens een toenemende orderportefeuille zoeken wij met onmiddelijke ingang een Industrieweg 20 5066 XJ Moergestel T: (013)513 36 15 F: (013)513 34 08 In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Stichting Welzijn Ouderen Bezoekers kunnen tijdens de bouw van 17 t/m 29 juni de zandsculptuurbouwers aan het werk zien. Het stadsgezicht uit zand blijft tot begin augustus op de Hesseberg, aan de Lange Hezelstraat in Nijmegen te bezichtigen, ‘s Avonds worden de zandsculpturen mooi uit gelicht. Op vrijdag 1 juli is het imposante bouwwerk klaar en zal het feestelijk geopend worden. De toegang is gratis en na het bewonderen van de sculptuur kan er op het terras een lekker drank je worden genuttigd. Voor de kinderen is een speciale zandbak gemaakt met echt sculptuur- zand en divers gereedschap. Want jong geleerd is oud gedaan! Ons reisdoel was Ahrdal-Altenahr. Om kwart voor negen vertrokken twee bus- sen, die tot de laatste plaats bezet waren, richting Roermond. Onderweg deelde Kees Jansen mee dat Corry Spaninks en André Ligtvoet uit de reiscom missie traden, maar dat er weer twee opvolgsters gevonden waren in de personen van Corrie Hurkmans en Mieke van de Ven. Vlak voor de Duitse grens stond ons in een sfeervolle ambiance koffie met verse limburg- se vlaai te wachten. Daarna volgde via schilderachtige plaatsjes tus sen de wijnbergen een prachtige route naar het wijnstadje Altenahr. Daar stond voor ons een goed-voorzien lunchbuffet klaar. Vervolgens kregen we tot kwart over twee vrijaf. Langs de oever van de Ahr, de pittoreske straatjes, in de kabelbaan, op de terrasjes, overal kwamen we elkaar tegen. Toen ging het weer via een mooie route naar Remagen, waar we inscheepten voor een 1 uur durende boottocht naar Koningswinter, De stemming aan boord was opperbest. Van Koningswinter gingen we via Aken weer rich ting Limburg; waar voor ons in het witte stad je Thorn een smakelijk afscheidsdiner geser veerd werd. Hier werden de aftredende leden van de reis commissie bedankt voor hun inzet in de afge lopen jaren en om acht uur ging het richting Moergestel. Om precies negen uur stapte een groep vermoeide maar uiterst voldane K.B.O.- ers op het St.-Jansplein de bus uit. Organisatoren bedankt! I o.® PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 JUNI 2005 Het bestuur Coöperatieve Rabobank De Hilver U.A. gevestigd te Hilvarenbeek Voor de leden van Rabobank De Hilver is de algemene vergadering een belang rijke gebeurtenis. Wie komt, mag immers meepraten. En in deze tweede algemene vergade ring staat het voorstel tot fusie met Rabobank Oisterwijk en het voorstel tot de nieuwe bestuursvorm centraal, dus uw stem is belangrijk. Deze vergadering vindt plaats op donderdag 30 juni om 20.00 uur in de Hitvaria Studio's. Goirlesedijk 12b te Hilvarenbeek. Het bestuur en de raad van toezicht nodigt u van harte uit om deze speciale vergadering in het kader van de fusie bij te wonen. De vergaderstukken* kunnen leden vanaf vandaag inzien op onze kantoren. Dus wilt u meebeslissen over de fusie van onze bank? Kom dan naar onze vergadering. Hieronder vindt u de verkorte agenda: Opening Notulen vorige vergadering Voorstel tot juridische fusie en in verband daarmee: a) Wijziging statuten en huishoudelijk reglement en vaststelling afdelingsreglement b) Benoeming leden van het bestuur c) Benoeming leden van de raad van commissarissen Bij dit agendapunt treedt Annette van Trigt op als gespreksleider. Mededelingen en rondvraag De betreffende stukken bestaan uit: de notulen van de vorige vergadering, de volledige agenda, de tekst van de voorgestelde statuten, het voorgestelde huishoudelijk reglement en het voorgestelde afdelingsreglement. In de gemeente oisterwijk Voor inlichtingen omtrent deze vacature kunt u telefonisch contact met ons opnemen telefoon: (013) 513 36 15 of stuur ons een email: bwolfs@opthoog.nl K.B.O. AFDELING MOERGESTEL RAMENFABRIE K 1«o 4—' <c, MO1 i' A

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5