Reünie zesde klassers juffrouw Mulders 1/ Vlooienmarkt CV De Dorstvlegels Jeugd- vakantieweek Auto-inbraken in wijk Heivelden ‘Moergestel- Nieuws’ en vakantie... Aphrodite (013) 513 1504 De redactie Naam: Telefoon: Adres: Leeftijd is dus: Geboortedatum: Na 53 jaar zagen ze elkaar weer. Aan de Eindhovense Grafische School VMBO slaagden Bjorn van lersel en Kim Beekmans. Van harte proficiat! Vrijdag 1 juli komen we bij elkaar om de groe pen te verdelen, dus hou die datum alvast vrij om zelf een keuze te kunnen maken welk groep je kinderen je wilt. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl C.V. De Dorstvlegels houdt op zondag 26 juni a.s. een vlooienmarkt op het St. Jansplein. De vlooienmarkt is bedoeld voor iedereen die wat rond wil neuzen, op zoek is naar bruikbare spullen of bepaalde koopjes op de kop wil tikken waar je al jaren naar op zoek bent. De markt is open van 09.00 tot 16.00 uur. Entree 1,00. Inlichtingen: 06 43001283 of 513 3732. Elders in deze ’Moergestel-Nieuws’ kun je lezen dat de kinderen uit Moergestel zich op kunnen geven voor deelname aan de jeugdvakantie- week. Om deze week te laten slagen en voor de kinderen onvergetelijk te maken, is het wel nodig dat nog meer mensen zich aanmelden als leiding. Heb je tijd en zin om van 15 t/m 19 augustus een groepje kinderen te begeleiden of om hand- en spandiensten te verlenen, vul dan onderstaand briefje in en doe dat in de bus bij Gees je van den Boer, Pr. Margrietstraat 18 (tel. 505 2345). VERDERE GESLAAGDEN: 2College Berkel-Enschot, VMBO: Mark van Esch; Bram van Herck; Peter-Paul Hoekstra; Anne- Caroline van Oorschot; Rik Stads. St. Odulphuslyceum Tilburg HAVO: Mieke van den Crommenacker; Gijs Denissen; Lisanne op ’t Hoog; Youri Jaszewski; Marjo Mallens; Mike Taselaar. VWO: Bjorn van Antwerpen; Johan Burgers; Ruud Hekker; Sander Mols; Luc Verhoeven; Saskia Willems. Midden-Brabant College Tilburg Theoretische leerweg: Peter Witteveen. In de nacht van donderdag 16 op vrij dag 17 juni jl. werd een aantal auto’s opengebroken in de wijk Heivelden te Moergestel. De bewuste auto's ston den voornamelijk geparkeerd in het Vooskerbos en in de Ruymheuvel. Uit de auto’s werden diverse goederen weggenomen, waaronder in ieder geval een aantal auto-radio-cd-spe- lers en een aantal cd's. De politie is op zoek naar getuigen. Heeft u in de bewuste nacht verdachte personen of voertuigen in of in de omgeving van genoemde wijk of straten gezien of denkt u dat u informatie kunt ver schaffen die kan bijdragen tot de op lossing van deze misdrijven, neem dan contact op met het politieteam Oisterwijk-Hilvarenbeek op telefoon nummer 0900-8844. Op die manier kunt ook u bijdragen aan een veilige woonomgeving. 2College Oisterwijk VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg: Lieke Cornelissen; Carolien Geerts; Peggy Heessels; Anne Huijben; Jolien van den Meijdenberg; Malissa Nouwens; Lotte den Otter; Stijn van de Wiel. We geven het maar alvast door: op de woensdagen 27 juli en 3 en 10 augustus zal ’Moergestel-Nieuws’ vanwege vakan tie niet verschijnen. Dat zijn om precies te zijn de weken 30, 31 en 32. Wilt u daar met uw publicaties rekening mee houden? Doet mee aan de jeugdvakantieweek als O leiding van programma A (groep 1-2) programma B (groep 3-4-5) programma C (groep 6-7-8) O algemene hulp. Ik kan de volgende dagen dagdelen: Zaterdag 18 juni jl. had de zesde klas van de Maria Gorettischool van juffrouw Mulders na 53 jaar een reünie. De meeste leerlingen van toen, zijn dit jaar 65 jaar geworden. Het was op de dansles voor ouderen dat Joke Jansen-van Gorp en Corry van der Loo-Moorman elkaar na vele jaren weer terugzagen en er een foto tevoorschijn kwam van hun toenmalige zesde klas. ’Wat zou het toch leuk zijn om de klas van toen weer eens bij elkaar te hebben’en zo zijn zij samen met Martha Smits-van Gorp aan het werk gegaan. Zie hier het resultaat: we hebben gelukkig iedereen teruggevonden en kunnen bereiken, maar door reeds geplande vakantie kon ’n aantal dames niet komen. Eén klasgenote is door emigratie niet aanwezig kunnen zijn. Zij woont in Amerika. Het is een middag geworden met veel praten, zingen van liedjes van toen en het bekijken van de DVD over Moergestel in de zestiger jaren. Daarnaast kwam een van de dames nog met het op haar eigen manier vertellen van haar aangrijpende ’levensverhaal’. Er was een heerlijk hapjesbuffet, en met een glaasje inde hand was het in de sfeervolle zaal van De Schouw fijn herinneringen ophalen. J Huidverzorgingsinstituut W r Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 22 JUNI 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1337 di KIM W144» HfTSAfilH O O O Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijksev/eg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 n

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1