Nooit meer plankenkoorts Van Oers Makelaardij betreedt de regionale huizenmarkt Cnnmovfl Het Blauwe Tover-ven Commercieel medewerker binnendienst m/v 20-24 uur Het is tijd voor het theater Workshop 'Improvisatietheater' V iéi Rabobank verkoopwoning een brochure te downloaden. Van Oers Makelaardij is een onderdeel van het in Tilburg gevestigde Buro van Oers. Dit bestaat verder uit Van Oers Weijers Architecten en Van Oers Bouwmanagement. Door de samen werking tussen deze onderdelen heeft VOM een flinke bouwkundige bagage, dat uiteinde lijk in het voordeel is van de opdrachtgever. Zie ook de website’s: www.vanoersmakelaardij.nl of www.funda.nl Het is een zomers verhaal, waarin het bos vrouwtje samen met de poppen en de kinderen weer van alles beleeft. In een donker hol onder de grond woont het aardvrouwtje, helemaal alleen. Ze wil graag in het Blauwe Tover-ven wonen, om er zo vrij als een vis te kunnen leven. Zal dat wel lukken, nu ook de waterpester in het ven is gekomen? Op een speelse wijze wordt er verteld wat er in en om een ven leeft en groeit. Na de voorstelling is er een wandeling, waar bij de kinderen de tovervis zoeken die de hel dere waterstenen bewaart. Kom gezellig kij ken of vier je ver jaardag. Speel, dans, zing, wandel en speur mee. De voorstelling is voor kinderen van 4 t/m 8 jaar, met hun ouders, opa’s, oma’s en voor wie maar wil. De entree bedraagt 3,50 per per soon. Reserveren: telefoonnummer 528 4008. STRAATKINDEREN Onderdeel van de festiviteiten is een kunst veiling die op die zaterdagavond 18 juni vanaf 20.00 uur zal worden gehouden in de aula van vakinstelling Sintlucas aan de Burgakker 17 in Boxtel. De opbrengst zal ten goede komen aan de Stichting Straatkinderen van Cochabamba die het werk ondersteunt van de uit Moergestel afkomstige pater Theo Raaijmakers. Deze pater werkt al zijn leven lang in de plaats Cochabamba in Bolivia en hij heeft zich het lot aangetrokken van de jonge, kansloze straatkinderen die tussen de vuilnisbelten en in de straten van de slop penwijken iedere dag op zoek moeten naar middelen om de dag door te komen. Hij helpt ze met onderwijs, medische verzorging en vooral: aandacht. De stichting heeft een web site (www.straatkinderenvancochabamba.nl) waarop veel van de ellende die hij tegenkomt te lezen is. De zoon van een van de leden van de jubilerende Rotaryclub, Paul Bongenaar, is op dit moment als vrijwilliger gedurende een jaar werkzaam in Cochabamba en een verslag van hem staat op de site. Creative Arts Promotion VEILING Tijdens de veiling komen 60 schilderijen, 10 stuks beelden en keramiek en enkele kunstitems zoals museumbezoeken met diner onder de hamer. Het merendeel is afkomstig van kun stenaars uit Boxtel en (verre) omgeving die ze gratis of tegen een bescheiden materiaalkos tenvergoeding beschikbaar hebben gesteld. Maar ook enkele particulieren hebben waar devolle stukken ingebracht. Een willekeurige greep uit de namen: Paul Maas, Ad Verstijnen, Marjolein Krijger, Ton Vertraten, Ruud Sleu- mer, Nantsje Vonk, maar ook Jan Radersma, Martin van Wordragen, Victor Vasarely, Lucebert en Jan Kremer. Ook enkele docenten van Sintlucas die naam hebben gemaakt als kunstenaar hebben werk ingebracht. De avond staat onder leiding van veilingmeester Ronny Wooter van veilinghuis Sotheby’s uit Amster dam die dit (ook) gratis doet. Twee weken geleden zijn ruim 500 uitnodi gingen verzonden en afgelopen weekend is de door studenten van Sintlucas ontworpen in kleur gedrukte catalogus op de post gegaan. De toegang is 5, er is gratis koffie en de wer ken zijn zaterdag 18 juni vanaf 18.30 uur, voor afgaand aan de veiling die om 20.00 uur begint, te bezichtigen. Uitnodigingen en catalogi zijn te verkrijgen bij het Advocatenkantoor aan de Parkweg 12 in Boxtel. Daarbij zit een inschrij- vingskaart die kans geeft op het winnen van een unieke prent uit 1935 van Bosschenaar Hendrik de Laat. Rotary viert 100-jarig bestaan met kunstveiling voor straatkinderen Rotary steunt projecten in binnen - en bui tenland en bij voorkeur die waar leden een per soonlijke betrokkenheid mee hebben en waar van een gecontroleerde en directe besteding van gelden is gegarandeerd. Van Oers Makelaardij (VOM) is in opmars in de regio Moergestel. Frank van Oers, geboren Moergestelnaar, is met zijn makelaarskantoor al enkele jaren actief op de Onroerende-zaakmarkt. Door zijn ruime ervaring met taxaties, heeft Van Oers Makelaardij een goed beeld van de markt en de huidige ontwikkelingen. Sinds de start in 2000, heeft het al een groot aan tal tevreden opdrachtgevers. ”Wij zijn in 2000 begonnen met taxaties en verkoopbegeleiding en hebben in de regio al menig object getaxeerd. In 2004 is daar ook verkoop bijgekomen. Van Oers, NVM-lid, heeft ten behoeve van zijn ver- koopwoningen een landelijk bereik. Zo adver teert hij niet alleen op fiinda.nl, dat beschikbaar is voor elk NVM-lid, maar ook op de eigen website. Ook is via de eigen website van elke Op 12 juni en op woensdag 15 juni speelt Marleen Groenland van poppentheater ’t Groene Land om 14.30 uur de voorstelling: ”Het Blauwe Tover-ven”. PAGINA 5 Uw profiel: Interesse? SPONS verzorgt op zaterdag 25 juni speciaal voor geïnteresseerde leden én kinderen van leden van Rabobank De Hilver een workshop 'Improvisatietheater', Je maakt op deze dag kennis met theater. Je leert improviseren en een goed theatraal ver haal maken. Tijdens deze dag staat de ochtend in het teken van onder meer concentra tie, uitspraak, beweging en emotie. Na de lunch worden er groepen gemaakt die een eigen scène opzetten. Alle scènes worden aan het eind van de middag gespeeld. Door de scènes achter elkaar te zetten, ontstaat er een experimenteel theaterverhaal. Wij zijn importeur, exporteur in teken-, schilder- en hobbymaterialen. Voor ons bedrijf, waar alles draait om creativiteit, zoeken wij, ter versterking van ons team een enthousiaste aankomend U verzorgt onze catalogus, prijslijsten, wijzigingen, mailing, correspondentie, controleert de voorraad, assisteert bij de inkoop, orderverwerking en logistiek. Stuur uw sollicitatiebrief met CV aan: Gantinova Creative Arts Promotion Stokeind 2e, 5066 XA Moergestel - U heeft een opleiding op minimaal MEAO-niveau - In staat om zelfstandig te kunnen werken - Bekend met Word en Excel - Collegiale en accurate instelling - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Dan hebben wij voor u een veelzijdige baan in een creatieve werksfeer. De functie: Heb je interesse in deze gratis workshop of in het lidmaatschap? Bel (013) 505 85 15 en je ontvangt dan een persoonlijke uitnodiging. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 8 JUNI 2005 vervolg voorpagina

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5