CWM SPMis Wielerfestijn in Moergestel Laatste nieuws rondom de Burendag Zonnebloemloterij Cursus barbershop zingen bij the Singing Pearls Rotary viert 100-jarig bestaan met kunstveiling voor straatkinderen I Aphrodite (013) 513 1504 Huidverzorgingsinstituut lees verder op pagina 5 Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl denierswinkel stond er nog hetzelfde bij als tientallen jaren geleden.Op de leeg gekomen plek worden nu appartementen gebouwd. De doelstellingen van Rotary komen tot uitdrukking in termen als dienst vaardigheid en het toepassen van hoge ethische normen in bedrijf en beroep. Voor meer informatie over het Zonnebloem- werk in Moergestel kan men contact opnemen met Miny Selten, tel. 513 0053 of Petra Verheyen, tel. 513 2351. Bedankt Voor de drie winnaars per categorie staan fraaie bekers te wachten. Alle kinderen krij gen bovendien een echte Rabo wielrenners- helm in bruikleen en zijn bovendien verze kerd. Inschrijfformulieren zijn verkrijgbaar bij de Rabobanken de Hilver in oergestel en Rabobank Oisterwijk. Inschrijven is ook mogelijk tot zondag 20 juni om 11 uur in café de Brouwer, Rootven 11 te Moergestel. mis, die er dat weekend is, ook nog wat extra’s. Zo wordt er bij de Clossenborg nieuwe beplan ting aangelegd. Helaas gaan niet alle aangemelde projecten door, een aantal is afgevallen omdat het project niet gecombineerd kon worden met het ver beteren van de leefomgeving of omdat er onvol doende bewoners in straat waren om het pro ject uit te voeren. Alle projecten zullen op 11 juni bezocht wor den door een delegatie van de gemeente, waar onder een wethouder, de woningcorporatie, de huurdersvereniging en stichting de Twern. Als het weer meehelpt, moet het een dag worden waarop we straks met tevredenheid op terug kunnen kijken. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 DIT VINDT PLAATS OP 6 AVONDEN: donderdag 29 september, woensdag 5, 12, 26 oktober, 2 en donderdag 10 november. De cur sus is onder leiding van dirigent Mario Lamers. Inhoud: geschiedenis van het barbershop-zin- gen, kennismaken met the Singing Pearls en demonstraties barbershop zingen, stemtest, werken aan twee tags en twee songs, werken aan presentatie, optreden projectkoor. Zondag 19 juni a.s. Op zondag 19 juni wordt in het centrum van Moergestel de Rabo Komtoer ver reden. Deze komtoer bestaat uit wegwedstrijden voor jeugdwielrenners en ren- sters die lid zijn van wielerclubs en een Rabo Dikke Banden Race voor alle kin deren op gewone fietsen. a.s. Zaterdag, 11 juni, is het zo ver. De burendag wordt in verschillende wijken in Moergestel, Hilvarenbeek en Oisterwijk gevierd met een min of meer bijzonde re activiteit. De wedstrijden voor de jeugdwielrenners begin nen om 12.00 uur en duren tot ca. 17.00 uur. In totaal worden er 7 wedstrijden gereden in de leeftijd van 8 tot en met 14 jaar. Er is zeer veel belangstelling voor dit wedstrijdevenement. Ruim 250 jeugdige wielrenners en rensters heb ben voor deze wedstrijden ingeschreven. Men komt uit het gehele land en zelfs uit België is een grote deelname te verwachten. Uit Moergestel en de regio nemen ook plaatselijke favorieten deel die goed zijn voor een over winning. We noemen hierbij natuurlijk Danny en Kim van Poppel, Djago Smits. Maar er zijn nog meer kanshebbers uit Moergestel voor de prijzen zoals de broertjes de Laat en Welten. Deze rennertjes zijn allemaal lid van de Tilburgse Wielerclub Pijnenburg. Het programma voor de jeugdwielrenners wordt om 14.00 uur onderbroken voor een Afgelopen week viel het ten prooi aan de slopershamer: het winkeltje van Cor Kouw(enberg) aan het Rootven. Al sinds haar overlijden stond het leeg en de krui- De jaarlijkse Zonnebloemloterij is weer van start gegaan. De vrij willigers van de Zonnebloem afd. Moergestel zullen in de periode van 6 t/m 18 juni bij u aanbellen om loten te verkopen. De trekking is op maandag 14 november 2005. De uitslag staat na 17.00 uur op teletekst van Ned. 1,2 en 3. U kunt ook kijken op www.zon- nebloem.nl of bellen naar 0900-0633. Er zal een trekkingslijst gepubliceerd worden in ‘Moergestel-Nieuws’. De prijs per lot is 2,00 per stuk. Er zijn 5020 geldprijzen en de hoofdprijs is 15.000. Er zit 164.500 in de prijzenpot. Als u de Zonnebloem een warm hart toe draagt, steun dan dit werk en koop loten!!!! Het regionale vrouwen barbershopkoor the Singing Pearls uit Oisterwijk organi seert een cursus barbershop zingen voor ervaren (koor-) zangeressen. Op zaterdag 18 juni a.s. staat Rotaryclub Boxtel-Oirschot-Haaren stil bij het feit dat 100 jaar geleden in Amerika Rotary werd opgericht. De club (met een kleine 50 leden) is er een van de meer dan 30.000 die er over de hele wereld in 165 lan den bestaan. Wereldwijd zijn er 1,2 mil joen rotarians; Nederland heeft 450 clubs met in totaal 20.000 leden. De loterij is een belangrijke bron van inkom sten voor de Zonnebloem. Wie aan de loterij meedoet, steunt daarmee zowel het landelijke als het plaatselijke Zonne- bloemwerk. De Zonnebloem zet zich in voor langdurig zieken, lichamelijk gehandicapten en eenzame ouderen. Met de opbrengst organiseert de Zonnebloem tal van activiteiten, zoals dagtochten en diver se aangepaste vakanties waar jaarlijks veel zie ken en gehandicapten van genieten. De Zonnebloem spaart momenteel voor een groot nieuw vakantieschip waarmee Rijnreizen gemaakt worden. Met de loterij zijn aantrekkelijke geldprijzen te verdienen. De toegang voor dit wielerfestijn op zondag 19 juni is gratis. Start en finish is in de Kerkstraat tegenover de kerk. Rabo Dikke Banden Race. Dit is een wed strijd voor jongens en meisjes van 7 tot en met 12 jaar. Deze kinderen rijden op gewone fiet sen al dan niet met versnelling. Voor alle deelnemers stellen de Rabobanken Oisterwijk en de Hilver een leuke attentie beschikbaar. Ik wil de meest in het oog springende activi teiten even de revue laten passeren. Zo wordt bij de Terburghtweg een viswedstrijd gehouden voor jongere kinderen waarbij aan sluitend een lunch wordt aangeboden. In de Kastanjestraat worden wat extra voorzienin gen aangebracht voor kinderen, in ontmoe tingscentrum de Waterhoef is die dag wat te doen en wordt er voor de jeugd een klimwand geplaatst. In Moergestel worden oa. bloem bakken geplaatst en komen tijdens een aantal bijeenkomsten bewoners bij elkaar om de han den uit de mouwen te steken, bijv, om een bloembak opnieuw in te richten. Ook komt hier ’de beste buur’ vandaan, die zaterdag wordt gehuldigd. Hilvarenbeek heeft naast de ker- Inschrijven is vanaf nu mogelijk bij Anneke Dam 521 0175 annekedam@parelnet.nl Plaats van de cursus: Basisschool de Molenhoek, Postelein 2 te Oisterwijk. Kosten: 30 euro. Je krijgt een oefen c.d. en een mapje met info en partituren, koffie/thee all in. Website: http ://home.wanadoo.nl/thesinging- pearls Huidverzorgingsinstiti"l+ i. Ij Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 8 JUNI 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1335 Karakteristiek pandje gesloopt a? jam FrrrsAimg? Uitgave en redactie: Buro ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871, E-mail buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1