een Part-timer j v \Y/y\ OPPAS AAN-HUIS SPOED! TL Gezichtsbruiner voor familie Wieskamp inderopvdrig voor de allerliefste geboortekaartjes... PAROCHIE ST. JANS ONTHOOFDING, MOERGESTEL Aardbeienplukkers vanaf 1 3 jaar. Leden die willen meepraten, zijn van harte welkom. André Hazes-avond k~ betaling min. minimumloon. Rabobank GEVRAAGD: Salariëring: volgens richtlijnen bisdom Robert-Jan van Korven Bosstraat 26 5066 EB Moergestel die 1 dag per week bij een gezin met 3 kinderen de opvang wil verzorgen. Bel voor informatie Taakbeschrijving: Werktijden: Functie-eisen: Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 die in een duo-functie kan werken Wij zijn dringend op zoek naar een lieve Door het oplossen van een puzzel in het magazine van Uw Eigen Drogist won de familie Wieskamp uit de Qistelvoirtjes afgelopen week een gezichtsbruiner. Voor de puzzel werden landelijk drie van deze apparaten beschikbaar gesteld. Chris Kemps mocht een van zijn klanten de prijs overhandigen. Proficiat! a.s. Zaterdag: Deze bijzondere avond, georganiseerd door ’n paar fanatieke fans, begint om 20.30 uur bij café de Brouwer. De avond zal in het teken staan van André Hazes en zijn vele songs die hij in ruim 25 jaar gemaakt heeft. Daarnaast hebben we uiteraard nog andere verrassingen voor jullie op deze echte Hollandse avond. Een gastoptreden van een gerenommeerde André Hazes sound (look) a-like mag natuurlijk niet ontbreken. Daarnaast zullen er nog andere gastoptredens zijn??? En nog meer ANDRÉ HAZES André Hazes werd in 1951 geboren in de Amsterdamse Pijp. Hij kwam uit een arm gezin met zes kinderen, dat letterlijk op drie hoog ach ter woonde. Hij werd ontdekt door acteur Johnny Kraaykamp, toen hij als achtjarige stond te zingen op de Albert Cuypmarkt in Amsterdam. In de jaren zeventig brak hij door. ’’Eenzame kerst”, ”Een beetje verliefd” en ”De vlieger” waren slechts enkele van zijn vele hits. Hazes had een bewogen privéleven met echt scheidingen, alcoholproblemen en liefdesver driet. In zijn liedjes zong hij daarover. Zijn leven bestond uit hoge pieken en diepe dalen. Hij groeide uit tot Neerlands bekendste ver tolker van het levenslied. Kortom: Als je een beetje verliefd bent, als je leeft van ”amor” amor”, zeg dan niets meer, kom dan a.s. zaterdag naar café de Brouwer voor deze oer-hollandse avond! Tot zaterdag. Groetjes van Jan-Hein, Marjo, Frans en Mare. GEVRAAGD Voor opgave/info: Bel dan tussen 18.00 en 19.30 u. naar: 06-51784005 ■X ’üb teüh PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 MEI 2005 G Coöperatieve Rabobank De Hilver U.A. gevestigd te Hilvarenbeek Gastouderbureau Humanitas 513 15 76 Hieronder vindt u de verkorte agenda: Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2004 Decharge Benoeming leden bestuur en raad van toezicht Voorstel tot juridische fusie en in verband daarmee: a) Wijziging statuten en huishoudelijk reglement en vaststelling afdelingsreglement b) Benoeming leden van het bestuur c) Benoeming leden van de raad van commissarissen Rondvraag De betreffende stukken bestaan uit: de volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, de jaarrekening 2004, het jaarverslag 2004, de tekst van de voorgestelde statuten, het voorgestelde huishoudelijk reglement en het voorgestelde afdelingsreglement. Alleen schriftelijke reacties vóór 10 juni 2005 te richten aan: Parochiebestuur St. Jans Onthoofding p/a St. Jansplein 9 - 5066 AR Moergestel secretariële ondersteuning van bestuur, pastoraatgroep en overige werkgroepen gastvrouw/man van de parochie vervanging beheerder parochiecentrum werkzaamheden worden (als team) door twee part-timers in een duo-functie vervuld. start met 8 uur per week (uitbreiding naar meer uren is op termijn mogelijk) dagelijkse bezetting van de duo-functie (maandag t/m vrijdag) werktijden in overleg in te vullen met zittende kracht (voorkeur voor ochtenden) communicatieve vaardigheden kerkbetrokkenheid luisterend oor administratief onderlegd om kunnen gaan met computer representatief Nadere informatie kunt u verkrijgen bij onze penningmeester L. van Dam, tel. 013 - 513 6036. HUMANITAS Voor de leden van Rabobank De Hilver is de algemene vergadering een belang rijke gebeurtenis. Wie komt, mag immers meepraten. De algemene vergadering vindt dit jaar plaats op 9 juni om 19.30 uur in Partyboerderij 't Draaiboompje te Moergestel. Een belang rijk agendapunt vormt het voorstel tot fusie met Rabobank Oisterwijk en het voorstel tot de nieuwe bestuursvorm. Het bestuur en de raad van toezicht nodigt u van harte uit om deze vergadering bij te wonen. De vergaderstukken* kunnen leden vanaf vandaag inzien op onze kantoren. Dus wilt u meepraten over beleidsaspecten van onze bank? Kom dan naar onze algemene vergadering. Het bestuur S T I C H T I N a Y*'" - ■"i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5