2io 3 Poirters 95 0 5 Gesorteerde broodjes Aardbeienslof Duitse organist in Goirkese kerk BAKKERIJ KOUWENBERG Bibliotheek Moergestel en Oisterwijk Gemeente Belangen roept u op! Collecte Maag Lever Darm Stichting Ontbijtkoek Hoppenbrouwers it's a special moment fek 3+1 GRATIS r Junior tekenaar (m/v) 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR ZIJN WE NIET BEREIKBAAR. Goed idee, bij koffie of thee! MODEHUIS PAGINA 3 Beveiliging en telecommunicatie/ICT Industriële automatisering Utiliteit en woningbouw Onderhoud en service Werkzaamheden: Realiseren van ontwerp en teken-calculaties Adviseren van en overleggen met het projectteam Samenstellen materiaallijst Documenteren materiaalinformatie Functie-eisen: MBO-elektrotechniek werk- en denkniveau Enige materiaalkennis Zelfstandig kunnen functioneren Wil je meer weten over ons bedrijf? Kijk dan op onze website: www.hoppenbrouwers.nl Hoppenbrouwers biedt medewerkers een professionele werkomgeving met een informele sfeer en goede arbeidsvoorwaarden. We hechten veel waarde aan tevreden en vakkundige medewerkers: je krijgt alle kans je te ontplooien. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wil je reageren? Spreekt deze functie je aan, stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. aan Ellen Vermeer. Dat kan ook per e-mail: solliciteren@hoppenbrouwers.nl In verband met de groei van onze afdeling Utiliteit en woningbouw zijn wij op zoek naar een: Wij verwachten van onze medewerkers een klantvriendelijke en dienstverle nende houding. Om optimale service aan de klanten te verlenen is het wel eens nodig onder tijdsdruk of wat langer te werken. We verwachten dat je bereid bent dat te doen. Bovendien ben je in staat creatief mee te denken en te handelen. Hoppenbrouwers Elektrotechniek BV is een elektrotechnisch installatiebedrijf met 145 medewerkers en werkzaam in de industriële automatisering, uti liteit, luxe woningbouw, beveiliging, telematica en ICT. We zijn gevestigd in Udenhout en onze klanten bevinden zich voornamelijk in de regio. Hoppenbrouwers Elektrotechniek BV Kreitenmolenstraat 201 5071 ND Udenhout Tel.: (013) 511 72 27 Fax: (013) 511 41 45 Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ad van Esch, Projectleider Utiliteit en woningbouw (013-5117227 of 06-21241702). In samenwerking met een ervaren tekenaar ontwerp je tekeningen voor de afdeling Utiliteit en woningbouw. Deze functie is uitermate geschikt voor een MBO-schoolverlater met enige ervaring in de elektrotechnische branche. Telefoon 013-5424177 Redactie 'De Gèsselse' en Buro '76 Vanaf heden tot eind september leveren de bibliotheken Oisterwijk en Moergestel een nieuwe service: een pakket of tas met vakan tieboeken. Voor 5 euro krijgt u 8 boeken aan geleverd. Als u minimaal 4 weken voor u op vakantie gaat een wensenlijst met 12 titels inlevert in de bibli otheek garanderen wij u dat er 8 titels in uw pak ket zitten. U kunt ook kiezen voor een verrassingspakket. De titellijst die u inlevert wordt dan gebruikt als leidraad. De boeken worden voor 3 weken uitgeleend en er wordt per boek leengeld bere kend. Op de afgesproken datum staat een tas vol lees plezier voor u klaar Tot ziens in de bibliotheek. U heeft al verschillende keren gehoord of gelezen over het referendum dat op 1 juni gehouden wordt. Een prima zaak dat we ons uit kunnen spreken, dat we ”Ja” of ”Nee” mogen zeggen. Maar waartegen? We hebben allemaal onze mening, maar is die goed gemo tiveerd? We horen ook vaak ”ik weet het niet” of ”ik ben tegen want het kost alleen onze eigen identiteit”. We hebben natuurlijk recht op onze eigen mening en mogen best vóór of tegen zijn als we maar de moeite nemen om ons enigszins te verdiepen in achtergronden. Dan breng je een gemotiveerde stem uit. Het is natuurlijk een las tige materie en dan komt er een grondwetkrant die onleesbaar is. Er komt een samenvatting in de bus, die is al iets beter maar ook daar is las tig om een mening te vormen. Een mogelijke hulp is de referendumwijzer, hier kunt u een aantal stellingen aan uw eigen mening toetsen. Dit is al weer een stuk herkenbaarder en een goede hulp om een voor jezelf verantwoorde stem uit te brengen. Op de website van Ge meentebelangen, www.gemeentebelangenois- terwijk.nl vindt u een snelkoppeling naar de referen dum wi j zer. Hoe u ook stemt, wat uw mening ook is: laat uw democratisch recht om te stemmen niet ver loren gaan en kom op 1 juni naar de stembus. vervolg pagina 2 Protestantse gemeente Oisterwijk zaait, zoals wreedheid, onrecht, hebzucht, leu gen en bedrog en meedogenloosheid, machts wellust. Alle zaken die leven in de breedste zin van het woord in de weg staan of onmogelijk maken. Wij hebben met deze woede vaak wat moeite, we noemen God liever ’Liefde’ en Jezus laat Gods liefde zien. Kunnen we die woede en die scherpe scheiding wel rijmen met die lief de? Het deed mij denken aan het onderscheid wat wel eens gemaakt wordt als het om relaties tussen mensen gaat. Het onderscheid van ’warme’ en ’koude’ woede. ’Koude’ woede is destructief, kan een relatie voorgoed kapot maken. ’Warme’ woede valt te vergelijken met de boosheid van een vader of moeder wanneer een kind na herhaalde waarschuwingen toch op dun ijs gaat lopen of een drukke weg over wil steken. De boze reactie die dan volgt heeft als boodschap: ’Ik wil je juist niet kwijt’ Boosheid is dan uiteindelijk veel veiliger dan een lievig ’begripsvol’ overleg. Boosheid kan een motor tot iets goeds zijn. Ze maakt onderdeel uit van een relatie in liefde, die het leven zoekt voor ieder mens. W. van Egmond Er is kindernevendienst en crèche. Jeugdkerk van 11 tot 14 jaar. Op zondag 5 juni organiseert de Midden- Brabantse Orgelkring een orgelconcert in de Goirkese kerk, aanvang 15.00 uur. Organist is deze keer de in 1975 geboren uit Duitsland afkomstige Bernd Eickhoff. Geen wonderkind, want zijn eerste pianoles kreeg hij op zijn elfde en pas met 15 jaar begon hij orgel te spelen. Een zogenaamde laatbloeier dus. Maar 4 jaar later deed hij C-examen aan de Kerkmuziekschool Gregoriushaus in Aken. Van 1997-2002 studeerde hij Katholieke Kerk muziek met een afsluitend A-examen aan de Robert Schumann Conservatorium Düsseldorf (orgel bij prof. Hans-Dieter Möller; improvi satie bij prof. Wolfgang Seifen prof. Hans- Dieter Möller) Het programma begint met Preludium en Fuga in C groot van Johann Ludwig Krebs, leerling van Johann Sebatian Bach, en herinnert sterk aan diens Toccata in C groot BWV 564. Het pro gram vervolgt met Pieces de fantasie ’’Etoile du soir” - Nederlands ’’Avondster” van Louis Vierne. Vervolgens kan men luisteren naar een Suite uit ’’Heures mistiques” van Léon Boëll- man. Het ongeveer 1 uur durende concert sluit af met het 4e deel van de orgelsymfonie in fis klein van Louis Vierne en een orgelsonate in gis klein van Joseph Rheinberger. De entree bedraagt 5,-; CJP-ers en 65 beta len 4. Donateurs hebben gratis toegang. Voor verdere informatie: 455 3879. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 MEI 2005 Van 19 Vm 25 juni 2005 vindt de jaarlijkse collecte van de Maag Lever Darm Stichting plaats. Deze stichting zet zich op meerdere fronten in voor maag-, lever- en darmpatiënten. Zij financiert belangrijk, vaak levensreddend, onder zoek naar ziekten van het spijsverte- ringsstelsel. In 2005 is het thema van de collecte leverziekten. Voor de collecte zoeken wij nog enkele collec tanten. Een bijdrage kost u slechts 1 a 2 uur in die week. U kunt er bv. voor kiezen om alleen uw eigen straat te lopen. Heeft u interesse om een bijdrage te leveren voor het goede doel neem dan even contact met ons op. De mini male leeftijd om te collecteren is 15 jaar. Voor informatie of om u op te geven graag even con tact opnemen met Laura Fiegel tel.nr. 513 1015. elektrotechniek bv

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 3