49 Kinderen doen hun Eerste Communie H p 5 ’Moergestel-Nieuws’ tot ver over de grenzen! Guldens voor de 25ste Toer-Mee Nu opgeven voor de 23e wandel- avondvierdaagse in Moergestel Aphrodite ■P- CWM Pedis Fiets-Skeelertocht op herhaling (013) 513 1504 E II I Af. O. V.-groep Moergestel Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@ schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl a.s. Zondag, 29 mei, doen weer 49 Moergestelse kinderen hun Eerste Communie. Maanden van voorbereiding hebben ze dan achter de rug om te komen tot die éne heel speciale dag. Voor de gelegenheid poseerden ze allemaal voor fotograaf Jan Vlaminckx. Er zijn die zondag wederom twee kerkdiensten. De communicanten zijn gelijkelijk verdeeld over beide dien sten. Sinds ’n tweetal maanden verblijven Elie Haenen en Els Haenen-Moorman (Past, de Louwstraat) op het prachtige eiland Aruba. Ze willen daar kijken of het mogelijk is of ze zich daar kunnen vestigen. Veel vrienden en kennissen van hen hopen echter dat ze in Moer gestel blijven wonen. Tot hun niet gerin ge verbazing sturen hun overburen Sabine en Kees hen steeds ’Moergestel- Nieuws’ toe zodat ze op de hoogte blij ven van de plaatselijke gebeurtenissen. Elie en Els stellen dat zo op prijs dat ze bijgaande foto hebben gemaakt en naar onze redactie hebben gestuurd. Als bedankje aan Sabine en Kees... Huidverzorgingsinstituut Zondag 18 september Het weer was de grootste spelbreker bij het eerste lustrum van de Moergestelse Fiets Skeeler tocht. Door het regenachtige weer in de ochtend ging deze versie rustig van start. Uiteindelijk hebben er nog een kleine hon derd skeelers en fietsers genoten van de prachtige routes en de gezellige sfeer. Toch hebben we besloten om deze versie van de fiets Skeelertocht na de zomer te herhalen. Dit om het lustrum van de Fiets Skeelertocht extra luister bij te zetten, alsook om diegene die wegens het slechte weer thuis bleven de kans te geven alsnog deel te nemen. De deelnemende skeelers en fietsers, jong en oud zorgden voor een gezellige sfeer mede door de muzikale noot welke de Reeshof skate-groep traditiegetrouw meebrengen. Bij de post was een terras waar de deelnemers onder het genot van een gratis kopje koffie een lekkere eierkoek bij konden komen van het eerste gedeelte. Met wat rauwkost in de hand ging het dan verder op de skeelers of met de Fiets Sport terug naar het Roef!-terrein om voldaan de finishvlag. Al met al een geslaagd evenement met de moge lijkheid voor iedereen om, na de zomer, op zon dag 18 september nogmaals of alsnog deel te nemen aan deze editie van de Fiets Skeelertocht. Een woord van dank voor alle vrijwilligers en sponsors welke het mogelijk maken de Fiets- Skeelertocht te organiseren. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 p.p. bij de start op dinsdag 31 mei bedraagt het inschrijfgeld 3,- p.p., dus best de moeite waard om vooraf in te schrijven u hebt dan ook geen last van een lange rij bij de na-inschrijvingen. De start is de eerste 3 avonden steeds tussen 18.00 en 19.00 uur en op vrijdag 3 juni voor de 15 km.wande laars om 17.15 uur, voor de 10 km.wandelaars om 17.45 uur en de 5 km. wandelaars om 18.30 uur. De organisatie heeft weer een aantal mooie routes uitgezet, en er is ook weer kans voor iets lekkers tijdens de wandelingen, maar dit lek kers is wel alleen voor betalende wandelaars, de organisatie gaat er vanuit dat diegene die niet bereid zijn startgeld te betalen ook zo sportief zullen zijn geen versnaperingen aan te nemen, dit geldt zowel voor kinderen als volwassenen. Wij hopen dat het weer een paar mooie wan- delavonden worden, en op vrijdag 3 juni weer veel gezelligheid op het plein. Het Oranjecomité zal op vrijdag 3 juni bloemen en snoepzakken Hebt u nog stuivers, dubbeltjes, kwart jes, guldens, rijksdaalders enz. liggen waar u niets meer mee doet? Wij kun nen ze nog gebruiken! Voor de 25ste Toer-Mee zamelen wij al uw oude Nederlandse geld in. U kunt de munten (en ook papiergeld) bij onderstaande winkels in de oranje collectebus doen. Slagerij van Zon; Drogisterij Kemps; Slagerij Ketelaars en Bakkerij van Hulten. ij De wandelavondvierdaagse wordt dit jaar weer gelopen van dinsdag 31 mei t/m 3 juni. Men kan zich nog opgeven tot 27 mei en maandag 30 mei elke avond tus sen 18.00 en 21.00 uur en wel op de volgende adressen: Krijtestraat 17; Regenbeemdeke 7; De Stappert 49 of Herengoedstraat 13. Op elk adres kunnen ook groepen ingeschreven worden (een groep bestaat minimaal uit 10 personen). verkopen. De Harmonie heeft haar medewer king toegezegd en ook d’Ambiance is gevraagd en hopelijk komen zij ook om de sfeer op het plein te vergroten. Wilt u meer informatie 513 2207 (tussen 18.00 en 19.00 uur). Tijdens de 4 avonden is de organisatie te bereiken via het nr. 06-52483244 De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel Om 9.30 uur doen hun Eerste Communie: Meeke Schellekens, Anouk Storimans, Irmy Bekkers, Maarten van Dijk, Werner Kastelijn, Ries van Balkom, Dirk Burgers, Claudia van Esch, Laura Oerlemans, Bjorn op ’t Hoog, Gijs op ’t Hoog, Guillermo de Laat, Ian Gerrits, Niels Ketelaars, Anthony van Riel, Sam Hendrikx, Maud op ’t Hoog, Paul Moorman, Joep van de Ven, Maureen Priems, Pieter Ketelaars, Sjors Zijlstra, Sander van Veggel en Nynke Verbaten. Om 11.30 uur doen hun Eerste Communie: Nickey Schellekens, Teun van Knegsel, Fleur Kerstens, Laura Buchner, Matthijs van den Bosch, Luuk Kennes, Dennis van Esch, Marit op ’t Hoog, Thom van de Bruggen, Ivo Timmermans, Anouk Brekelmans, Jort van de Wouw, Joy op ’t Hoog, Jordy Verkooyen, Kay van Elderen, Joëlla van Drunen, Eefke Kouwenberg, Daniëlle Bakker, Desiré van Drunen, Elke Wolfs, Marieke van Dijck, Jordi Samardic, Tess van Ginneken, Wouter Bakkers en Luc Nooteboom. Van harte proficiat allemaal en maak er ’n leuke dag van! Tel. 013-513 1474 i i s p! Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 25 MEI 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1333 Uitgave en redactie: Buro ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. Schoolstraat 5 MOERGESTEL J /IJ Qrhnnlctraat

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1