Nieuwe brandweervoertuig Moergestel in gebruik genomen i;1 Actie SV Roef! Korfbal Juliana gaat dauwtrappen; en u? a.s. Zondag staat de meiwandeling weer op het programma, beter bekend als het traditionele dauwtrappen. Rond half zeven in de ochtend marcheert muziekver eniging Prinses Juliana door de straten van Moergestel, op weg naar Oisterwijk. Gaat u mee? 23e Wandel- avondvierdaagse in Moergestel Aphrodite Jeugdvakantieweek Moergestel zoekt leiding! BRILLEN LENZEN (013) 513 1504 I e De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@ schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Vrijdag 20 mei a.s. Ik geef me op voor de jeugdvakantieweek: ji Huidverzorgingsinstituut iï 371 Schoolstraat 5 b Leeftijd is dus: Tot zondag 22 mei! O programma C 4 1 lees verder op pagina 3 RUUD PAN IS MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 KERKDIENST Om 8.00 uur is er een speciale viering in de kerk H Petrus Banden te Oisterwijk. Ook in deze kerkdienst staan muziek en samen muziek maken centraal, en een aantal leden van Prinses Juliana zal de dienst muzikaal opluisteren. Alle leden van SV Roef! Afdeling Korfbal komen a.s. vrijdagavond vanaf 18.30 uur bij u aan de deur met vro lijke spekjes en Merci Crocant. Deze snoepactie is ten bate van hun ver eniging. De prijs van de doosjes Merci is 3,- en de zakjes gemengde spek jes 2,50. Wij hopen dat alle mensen van Moergestel deze avond de korf- balafdeling van SV Roef! willen steu nen. Alvast hartelijk dank voertuig. Nu beschikt de brandweereenheid Moergestel over een zgn. multifunctionele basis- brandweereenheid met een watertank van maar liefst 2000 liter. En voorts voldoet het voertuig aan alle eisen die vanuit de arbo gesteld worden. Na 21 jaar trouwe dienst werd afscheid geno men van de Daf Doeschot/Rosenbauer. Of de plaatsnaamaanduiding ‘Moergestel’ nog op het nieu we voertuig vermeld gaat worden weten we niet... ONTBIJT Na de mis wandelt het gezelschap naar eet café De Tijd, waar tegen kwart over negen het ontbijtbuffet klaarstaat. Uiteraard zorgt de harmonie onderweg voor (op)wekkende klan ken. De deelnemers aan het ontbijt wordt een eigen bijdrage van slechts 5 euro p.p. gevraagd. if/ Uitgave en redactie: Buro Tel. 1013)5132268, Fax Inleveren kopij: uiterlijk zal derdagmiddag hebben we een behoorlijk aan tal mensen nodig als spelleiding. Ook kan onze ’’Stichting Teut en Techniek” nog versterking gebruiken. Zij zorgen voor de inwendige mens en verrichten allerlei hand-en-spandiensten. Doe je mee, vul dan onderstaand strookje in en doe het in de bus bij Geesje van den Boer, Pr. Margrietstraat 18 (505 2345) of bij Kees van de Loo, Oirschotseweg 21 (513 1927). Houd alvast vrijdagavond 1 juli vrij, dan bespre ken we het programma en verdelen we de groe pen. Nadere informatie volgt nog in ‘Moer- gestel-Nieuws’. We rekenen op je! Organisatie Jeugdvakantieweek Om 06.15 uur opent café De Brouwer zijn deur als verzamelplek voor de dauwtrappers. Alle belangstellenden zijn bij dezen uitgenodigd om ook aanwezig te zijn. Omstreeks 06.30 uur zal de optocht, met drumband en harmonie voorop, richting Oisterwijk vertrekken. De 23e wandelavondvierdaagse wordt dit jaar gelopen van dinsdag 31 mei t/m vrijdag 3 juni 2005. Er zijn weer mooie routes uitgezet van 5-10-15 km., de orga nisatie heeft er voor gezorgd dat de rou tes zo min mogelijk over de doorgaan de wegen lopen i.v.m. de veiligheid van de wandelaars. Weet u wel dat wandelen een van de gezondste sporten is, het is niet alleen goed voor uw lichaam (u krijgt er sterke botten van) maar het is ook heel goed voor uw geestelijke bewust zijn, tijdens het wandelen komt u geestelijk tot rust, en na een wandeling van ong. 10 km hebt u een voldaan gevoel, zeker als je in zo’n mooie omgeving als Moergestel kunt rondwandelen. VAANDEL Traditioneel wordt het vaandel van muziek vereniging Prinses Juliana meegedragen. Het is echter vervelend om een muzikant als vaan deldrager in te zetten. Voelt u zich geroepen om bij optochten en serenades als vaandeldrager te fungeren? Stuur dan een mailtje naar julia- na@eniact.nl. Ook voor het ontbijt kunt u zich op dit adres aanmelden. Naam: Adres: Tel.: Geb. datum: O Ik doe als groepsleiding mee aan: O programma A O programma B O Ik doe mee als O spelleiding O algemene hulp (Stichting Teut en Techniek) en ben beschikbaar op de volgende dag(del)en: AUBADE Aansluitend op het ontbijt staat een aubade aan burgemeester Kortmann op het program ma. Ook dat is inmiddels een traditie gewor den, die door Prinses Juliana zeer gewaardeerd wordt. Na deze muziekhulde begint de terug tocht naar Moergestel. TERUGWEG De weg naar Moergestel loopt in vele opzich ten anders dan de weg naar Oisterwijk. Zo stopt de optocht nog bij Kleijn Speijck, waar de dauwtrappers zijn uitgenodigd alvorens Oister wijk te verlaten. Tegen 12.00 uur zullen drum band en harmonie musicerend bij dit restau rant arriveren. Voordat het clubhuis en start punt De Brouwer in Moergestel wordt bereikt, staan er onderweg ook bezoeken aan café ’t Stokske, café ’t Draaiboompje en herberg De Veerkes gepland. L Het programma is nagenoeg rond, de kinderen kunnen zich half juni opgeven, maarwe hebben nog geen leiding. Hierbij willen we iedereen van 15 jaar en ouder uitnodigen mee te doen als leiding aan de jeugd vakantieweek. Ben je jonger, dan kun je mis schien wel meedraaien als hulp. De jeugdvakantieweek is dit jaar van 15 tot en met 19 augustus. Het thema is uitvindingen. We draaien 3 verschillende programma’s: Programma A: kinderen van groep 1 - 2 (4 halve dagen, 1 hele dag) Programma B: kinderen van groep 3 - 4 - 5(5 hele dagen) Programma C: kinderen van groep 6 - 7 - 8(5 hele dagen, en één avond) Heb je niet de hele week de tijd, maar wil je toch meedoen, dan hopen we ook op je te kunnen reken. Met name woensdagmiddag en don- Afgelopen vrijdagavond werd door middel van een demonstratie op het St. Jansplein het nieuwe blusvoertuig van Moergestel in gebruik genomen. Na een aanvankelijke brandmelding in Den Boogaard werd het oude blusvoertuig ingezet dat bij nader inzien ter plekke ‘het laatste loodje’ legde en ‘spontaan’ in brand vloog. Het nieuwe blusvoertuig schoot daarbij te hulp en bluste met veel schuim de gesimuleerde brand in het oude WOENSDAG 18 MEI 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1332 zondag 18.00 uur; advertenties: tof en met maandagavond.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1