z B LX mee aan ons nieuwe vakantieschip! F w Buiten tekenen en schilderen in de omgeving van Tilburg, Oisterwijk, Oirschot en Boxtel www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 5.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! Namens onze passagiers: hartelijk dank. jj Cl PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 11 MEI 2005 PERSBERICHT Iets doen voor de Zonnebloem? /j I 1 Sinds een aantal jaren worden er ’s zomers in de vrije natuur teken en schilderworkshops gegeven door Lieve Cornette. Nieuw dit jaar zijn dag-workshops in mei en juni in de omgeving van Tilburg en Oisterwijk. Tevens nieuw zijn workshops dieren tekenen en schilderen op de boerderij. De docente, Lieve Cornette geeft al jaren zomerworkshops in Oirschot en Oisterwijk. Maar ook omheen Tilburg zijn er mooie plekjes om een dagje buiten te gaan schilderen; denk aan de Regte hei, Oisterwijkse vennen, landgoed de Utrecht of de Loon en Drunense duinen. Het is heerlijk om in de natuur te tekenen en te schilderen. Op de komende zaterdagen 21 28 mei en 4 juni en ook op woensdag 25 mei kun je mee een dagje naar buiten. In juli staan er in Oisterwijk en Oirschot 5-daagse workshops ’’schilderen in de natuur” gepland en zijn er ook een paar weekendworkshops in Boxtel. Op zaterdag 27 augustus is er nog de dagworkshop ’’schilderen voor de natuur” in Oisterwijk. Het gehele cursusgeld van deze dag wordt overgemaakt aan Natuurmonumenten. Deelnemers werken met teken- en schildermateriaal naar keuze (aquarel, olieverf, acryl, pas tel, houtskool, gouache, inkt,...) Iedereen wordt individueel begeleid met tussendoor ook gezamenlijke werkbesprekingen. Mocht het weer tegenzitten, dan is er gezorgd voor leuke alternatieven. Deze zomerworkshops zijn bedoeld voor iedereen die graag buiten wil tekenen en schilde ren, zowel beginners als gevorderden kunnen hier aan deelnemen. Indien U meer informatie wenst of de folder wilt aanvragen, kunt u bellen naar 06-18112848 of neem een kijkje op de website www.schilder-achtig.nl. giro 145 Breda

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 7