Twee prachtige evenementen in één weekend Lustrum Fiets-Skeelertocht Moergestel Nieuw Gèèsels bloed voor Ermelindis Geen gratis sponsoropname meer! bellis I Aphrodite I SCHEPEWi> TWEEWÊLERS (013) 513 1504 Redactie ’Moergestel-Nieuws’ kinderen tot en met 10 jaar slechts 1,00. Tot ziens aan de start! Voor verdere inlichtingen tel. 513 3103 of via e-mail; fiets.skeelertocht@ 12move.nl Zondag 1 mei was (dit jaar voor de 27e keer) er de Jaarmarkt van C.V. ’De Dorst- vlegels’. Langs de 200 kramen in het centrum van ons dorp liepen duizenden af en aan om te kijken, te genieten, te eten, te gokken, enz. Het weer werkte bijzonder mee en het was vaak schichtig uitzien naar ’n plaatsje op een van de vele terrassen. P geld en het enkel maar noemen van winkels en bedrijven op redactionele wijze, vergezeld van wel of geen foto, is niet toereikend om de krant te bekostigen. Dat zult u ongetwijfeld begrij pen. Het is trouwens bij alle kranten ’n algemene regel. Het meest verstandige is daarom, wanneer u als vereniging of club iets dergelijks aan de hand heeft, om even contact met ons op te nemen. Dan bespreken we de mogelijkheden en zoeken we samen naar een oplossing. We hebben tot nog toe deze informatie altijd gra tis geplaatst, maar gezien de toename van het fenomeen hebben we vorige week besloten daar een punt achter te zetten. Dat kan écht niet meer! Voor de goede orde: alle verenigingen mogen hun nieuws en informatie te allen tijde aan ons aanbieden en wordt als verenigingsnieuws gra tis geplaatst. Worden echter sponsornamen genoemd dan zijn wij genoodzaakt deze in reke ning te brengen danwel een financiële vergoe ding daarvoor te berekenen. Het uitbrengen van een wekelijkse krant kost nou eenmaal veel De laatste weken is het opvallend hoe we als redactie worden overspoeld met arti keltjes en foto’s van sportgroepen en/of vrijetijdsgroepen getooid in gesponsor de tenues. Op zich is dat natuurlijk fantastisch voor de diverse groepen. We heb ben alle begrip voor de beste bedoelingen van de diverse bestuursleden om hun sponsors via 'Moergestel-Nieuws’ in het zonnetje te laten zetten, maar zoals dat tot nu toe steeds (gratis) gebeurde kan dat echter niet meer. Zoals in voorgaande keren is er voor de skee lers een keuze uit twee afstanden; 25 km en een uitdagende 40 km lange route. Bij het samen stellen van de skeelerroutes is ook rekening gehouden met de kwaliteit van het wegdek. Naast een leuke actieve en gezellige zondag is het kopje koffie of thee bij de controle post gratis. Voor de kinderen is er een bekertje limo nade. Ook voor de inwendige mens wordt gezorgd, met dank aan onze gulle sponsors. Zin om ook mee te doen? Kom dan zondag 15 mei tussen 10.30 en 14.00 uur naar het ROEF! terrein. De kosten voor deelname te voldoen bij vertrek, bedragen 2,50 per persoon en voor Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Huidverzorgingsinstituut Zaterdag 30 april vond traditioneel de viering plaats van Koninginnedag, ’n Hele mooie en gezellige dag en een overvol programma maakte er een feestelijke dag van op en rond het St. Jansplein. Het feest voor de kinderen begin natuurlijk met de kleurrijke optocht van de versierde fietsen: 800 in totaal! Op zondag 15 mei start voor de vijfde keer de Moergestelse Fiets-Skeelertocht. Een evenement met afgelopen jaar ruim 250 deelnemers welke op de fiets of op skeelers een keuze kunnen maken uit diverse, uitdagende tochten. Gezelligheid en sportiviteit staan voorop. Speciaal voor gezinnen is er een 25 km lange fiets route samengesteld. Zij die graag langer genieten van de mooie natuur is een route van 40 of zelfs 60 km beschikbaar. De keuze is aan u. De Stichting Reuzengilde, beheerder van onder meer Reuzin Gèèselse Ermelindis, heeft twee nieuwe bestuursleden uit Moergestel. Trad Wim Willems een klein jaar geleden al aan, sinds kort maakt ook Johan op ’t Hoog deel uit van het gezelschap. De twee nieuwe bestuursleden waren afgelopen zondag actief op de Moergestelse Meimarkt. Vanuit een kraampje voor de deur op het Rootven maakten ze reclame voor de drie reuzen in het algemeen en het internationaal reuzenfeest op 18 september in Oisterwijk in het bijzonder. Nadat Moergestel vijf jaar geleden de primeur had met een reuzenoptocht, wordt het eerste lus trum van dit succesvolle initiatief in Oisterwijk gevierd. Voor de presentatie vanuit het kraampje was veel belangstelling. De reuzen zijn dikwijls gefo tografeerd. Er werden veel vragen gesteld over de achtergrond van dit illustere gezelschap. lees verder op pagina 3 [EsM 41 UW» W ÜMt KFTSWIZIW I H-rn r.ue h Schoolstraat 5 MOERGESTEL M Tel. 013-513 1474 i -- p Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 4 MEI 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1330 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail buro76@wolmail.nl In/everen kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. Omleiding lirschöt ipoordonk volg

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1