Poirters 0900'8844 Zondag 1 mei Jaarmarkt Ie Overdekte voorjaarsmarkt Scouting Agenda april 2005 Oranje Tompoucen 5 HALEN, 4 BETALEN! vervolg Parochienieuws Tijdens de jaarmarkt zijn wij open. Loop maar eens binnen! Koninginnedag, winkel open van 8.00-13.00 uur! BAKKERIJ KOUWENBERG Handtekeningenactie voor disco- avond in de nieuwe Den Boogaard Protestantse gemeente Oisterwijk Willem en Harm Scouting Moergestel t Broodbezorging gaat gewoon door! U kunt ze meenemen, ook eventueel voor fami lieleden of bekenden die niet in stjiat zijn om deze kant uit te komen. Zolang de voorraad strekt! De tweede avond (17 mei) gaat over wat er pre cies in de Bijbel staat, hoe men daaraan komt en hoe betrouwbaar dat is. De derde avond ten slotte (24 mei) stelt de vraag: is de Bijbel te moei lijk, nog actueel of uit de tijd? De avonden beginnen om 19.45 uur en vinden plaats in de Levenskerk (le en 3e avond) en de Voorhof van de Protestantse Gemeente (Kerkstraat 62a, Oisterwijk). Ter bestrijding van de onkosten wordt een kleine bijdrage gevraagd. Wie mee wil doen: graag aanmelden vóór 1 mei; op het Parochiecentrum liggen folders. Telefoon 013-5424177 MODEHUIS GEEN SPOED, WEL POLITIE De handtekening kan gezet worden op de volgende plaatsen: Super de Boer, Jumbo Denissen, Novy van Wezel, Cafetaria Epi en cafetaria ’t Centrum. DRIE BIJBELAVONDEN IN OISTERWIJK In oktober 2004 is er een nieuwe bijbelvertaling (NBV) verschenen. Naar aanleiding daarvan organiseren de Levenskerk en de Protestantse Gemeente in Oisterwijk e.o. een serie van drie avonden rond die nieuwe Bijbel. De inleiders hebben aan die nieuwe vertaling meegewerkt. De eerste avond is op dinsdag 10 mei en gaat over de achtergronden van de nieuwe bijbel vertaling: waarom steeds een nieuwe vertaling en hoe gaat dat in zijn werk? Wij, Willem Maton en Harm Smulders, zijn bezig met ons eindwerkstuk maat schappijleer. We doen het over de ont wikkelingen van de nieuwe Den Boogaard. De plannen zijn door de raad goedgekeurd en wij als jeugd zijn daar erg blij mee. Waar wij niet zo blij mee zijn is dat er geen disco-avonden meer in de nieuwe Den Boogaard worden gehouden. Wij denken dat wij voor veel jeugd van Moergestel en omstreken spreken als wij zeggen: ook de jeugd verdient een plaatsje in de nieuwe Den Boogaard! De geringe bezetting van de grote zaal neemt hiermee ook af, dit was immers een punt van de discussie tijdens de politieke vergadering. Momenteel zwerft de jeugd van Moergestel wat rond en zoekt een plaatsje in omliggende dor pen. Dit kan toch niet de bedoeling zijn. Ook onze ouders, en die zijn er vast nog wel meer, hopen dat hun kinderen weer “op stap” kun nen gaan in hun eigen dorp. Tijdens de informatie avonden is er door ons en andere mensen aangegeven dat wij (de jeugd) graag zouden zien dat er weer iets georganiseerd wordt in de nieuwe Den Boogaard. De gemeen te zei wel iets te willen doen voor de jeugd, maar er moest wel interesse zijn. En daarom houden we deze handtekeningenactie om de gemeente te laten zien dat er veel jeugd is die een disco-avond wil in de nieuwe Den Boogaard. Deze handtekeningen zullen worden over handigd aan de gemeente en wij hopen hiermee de gemeente te overtuigen dat er wel degelijk interesse is voor een disco-avond. KATHOLIEK NIEUWSBLAD Bij de dood van paus Johannes Paulus II kwam het Katholiek Nieuwsblad uit met een specia le editie, met een overzicht en veel achter grondartikelen over de vorige paus. Verschil lende parochianen hadden zich daarvoor inge schreven en de 50 exemplaren die we hadden laten komen, vonden binnen de kortste keren hun weg binnen de parochie. Inderdaad ande re informatie dan de zure en eenzijdige com mentaren in de landelijke en regionale pers. Misschien is het wat om abonnee te worden (eventueel samen met anderen) of een proe fabonnement voor vier weken aan te vragen (tel.: 073-750 2315, op werkdagen van 8.30- 12.00 uur). Ik kan het u aanbevelen. Th. Schepens, pastoraal werker a.s. Zondag is het weer zover: de Moer- gestelse jaarmarkt. Nog altijd een van de eerste jaarmarkten van het seizoen en ook een van de drukste. U kunt snuffelen op meer dan 200 kramen met een geva rieerd aanbod en ook de standwerkers zijn weer van de partij. Tevens is er een kindermarkt met tweedehands speelgoed en zijn er een aantal kinderattracties opgesteld. Tijdens uw bezoek is het bovendien goed vertoeven op een van de gezellige terras sen die zich aan de markt bevinden. Zoals altijd wordt de markt ook deze 28e keer door C.V. De Dorstvlegels georganiseerd. Zij zorgen voor de op- en afbouw, het toezicht bij het parkeren en zijn op die dag het aanspreek punt voor de marktkooplieden. De markt begint om 10.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Graag willen wij eenieder die onze le voor jaarsmarkt hebben doen slagen hartelijk bedanken voor hun medewerking en inzet. Door een zeer korte voorbereidingstijd die we gehad hebben, 4 weken, is niet de maximale publiciteit gegeven aan onze markt en dank zij of ondanks het zeer mooie weer is het niet heel erg druk geweest. Degene die meegeholpen hebben en een plaats je gehuurd hadden op onze markt hebben ons diverse tips en adviezen gegeven. Dit zal dan ook zeker niet de laatste keer zijn dat we een (voorjaars)markt organiseren. Wij als organiserende stichting zijn erg blij met de inkomsten die dit ons opgeleverd heeft en hopen u in het volgende voorjaar, of eerder, weer te zien of als deelnemer in te schrijven. Tot ziens en bedankt. Donderdag 28 april Open inloop; 19:00-23:00 uur Vrijdag 29 april afterschool; 15:30- 17:30 uur hardcore eve; 19:00-01:00 uur Zaterdag 30 april Gesloten wegens koninginnedag Dinsdag 3 mei Open inloop; 19:00 - 23:00 uur Woensdag 4 mei moederdag knutselmiddag; 13:30 - 15:30 uur entree 1,50; vanaf 6 jaar afterschool; 15:30- 17:30 uur just girls; 19:00-21:00uur/entree€ l,-;alleen voor meiden van 12 tot 14 jaar Zondag 1 mei Kerkstraat 64, voorganger ds. D. Pranger. Aanvang: 10.15 uur. Schriftlezingen: Johannes 16: 16-24 en 1 Petrus 3: 13-22. Er is kindernevendienst en crèche. Studieverlof Wil van Egmond van 1 april tot 1 mei, voor dringende pastorale zorg kunt u bel len met de heer Zaaijer 0411-623014. Rabobank Onze kantoren zijn op Koninginnedag gesloten. Maar uw bankzaken regelt u 24 uur per dag via: www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 (€0,10/min): saldo, overboeken, betalen Rabolijn 0900 0907 (€0,10/min): advies, direct afsluiten PAGINA 3 l i N 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR ZIJN WE NIET BEREIKBAAR... Redactie 'De Gèsselse’ en Buro ‘76 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 APRIL 2005

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 3