Lego-actie groot succes Tot 3 maanden geen rente betalen* Koekenactie badmintonclub de Aanstede Geslaagd '•ypotSee* j Reuzengilde op zoek... Tienervrijwilliger in Mooie 2e plaats Moergestelse judoka’s Concert Con Amore in Oirschot Expositie Jeanine Willemen in ‘De Verdieping’ galerie de verdieping Uw Het is tijd voor de Rabobank. Binnenkort houden wij een Lego bouwmiddag. Houd ‘Moergestel-Nieuws’ in de gaten voor de juiste datum. Aanvang 14.00 uur; zaal open 1330 uur De toe gang is uiteraard gratis. U bent van harte welkom! Op zaterdag 2 april organiseerde Jan de Rooy het Woody Woodpecker judo team ontmoeting. Aan deze ontmoeting deden 12 teams mee. De judoka’s mochten geen hogere band hebben dan de oranje band (4e Kyu). De Moergestelse judoka’s hebben heel hard moeten werken en het leverde een mooie verdiende 2e plaats op. De judoka’s van Moergestel die meededen waren: Emma van den Eisen, Sam Hendrikx, Job van den Eisen, Thom van der Bruggen, Mariska Dhondt, Ivo Heessels en Jan de Laat. Judoka’s gefeliciteerd met deze mooie 2e plaats.’ Bij deze willen we alle mensen, die koe ken hebben gekocht van b.c. de Aan stede, heel hartelijk bedanken voor hun bijdrage. Mede dankzij de Moergestelse bevolking kunnen wij weer het een en ander organiseren voor onze jeugd. Ook de jeugdleden hartelijk bedankt voor jullie hulp. Groetjes van de jeugdbegeleiders van b.c. de Aanstede Vórige week dinsdag, 29 maart, slaag de Ard van Dal (Slagerij Ketelaars) voor het SVO (de slagersvakoplei- ding) in Tilburg. Hij is nu Productie Chef Slager. Van harte proficiat! Op zondag 10 april zal Operettever eniging ‘Con Amore’ voor de derde maal in successie een concert verzorgen in Gasterij De Beurs aan de Markt in Oirschot. Operettevereniging ‘Con Amore’ is een ge mengd zangkoor met ongeveer 40 leden en bestaat sinds 1973. Op het repertoire staan opera- en operettemelodieeën en verder een breed scala aan titels o.a. Weense liederen, Musicals en zo meer. Op het programma a.s. zondag staan werken van Verdi en Rossini zoals: Il Trovatore, Casta Diva uit Norma, het slotkoor uit de Mose. Uit Nabucco wordt gezongen Sperate O Figli, El’ Assiria en het Slavenkoor. Daar ‘Con Amore’ Operettevereniging voor haar naam heeft staan, zullen operetteklanken zeker niet ontbreken. Wij brengen voor u een selectie uit Eine Nacht in Venedig, Der Zigeunerbaron en Die Fledermaus. Verder wer ken zoals Ich Hab’ dich lieb mein Wien, Tarantella, Frühlingsluft en zo meer. Naast solisten uit eigen koor zullen als gast optreden de tenor Ron Dorren en Theo van den Hoven. Het koor staat onder leiding van de zeer getalenteerde zangpadagoog Wil van Leijsen en wordt aan de piano begeleid door Joep Meijer. Wil je ergens vette feesten geven voor je vrien den en klasgenoten, maar weet je niet waar? Dit is je kans! Ben jij tussen de 11 en 14 jaar, dan kun jij tienervrijwilliger worden bij jongeren centrum Vision en elke maand een toffe avond speciaal voor tieners organiseren. Stuur snel een briefje met je naam, leeftijd, adres en telefoon nummer naar Vision of mail het even door. Deze week zijn er voor de basisschool jeugd weer enorm leuke activiteiten in Vision. Zaterdag 9 april kan de basisschooljeugd vanaf 8 jaar van 14:00 -16:00 uur vliegers maken. De entree is 2,-. Woensdag 13 april wordt wederom het ver trouwde bingo georganiseerd door jongeren centrum Vision van 13:30—15:30 voor de kids vanaf 8 jaar. De entree is dan 1,20 en je kunt veel leuke prijzen winnen. Vision blijft natuurlijk ook open op woensdag en vrijdagmiddag van 15:30 - 17:30 uur, op dinsdag- en donderdagavond van 19:00-23:00 uur en op vrijdagavond van 19:00 - 01:00 uur. Je kunt dan een potje poolen, darten, tafelvoet ballen, muziek luisteren, internetten, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Vanaf zaterdag 2 april t/m zondag 24 april exposeert Jeanine Willemen in Galerie “De Verdieping”. Jeanine Willemen werd in 1942 in Tilburg geboren en tekent al sinds haar kinderjaren. Sinds 2002 richt zij zich nadrukkelijk op het schilderen van aquarellen, waarin zij zichzelf volledig autodidactisch heeft gevormd. De onderwerpen van haar aquarellen zijn vrou wen, in combinatie met vogels en vlinders. Behalve haar vrije werk, schildert Jeanine Willemen ook portretten in opdracht. Een zeer sympathieke bijkomstigheid is, dat een deel van de verkoop van haar werken, geschon ken zal worden aan het Koningin Wilhelmina Fonds. Opvallend aan het werk van Jeanine Willemen is haar streven, om een rustgevende sfeer te creëren. Op de expositie “Vrouwen en Vogels” in Galerie De Verdieping, zal een veertigtal werken van Jeanine Willemen te bewonderen zijn. Geen enkele liefhebber van de “schone kunst” zal deze expositie willen en mogen missen. De expositie van aquarellen van Jeanine Willemen kunt u bezoeken t/m 24 april in Galerie “De Verdieping” aan de Industrieweg 16. De openingstijden zijn: op zaterdagen van 13.00 tot 17.00 uur en op zondagen van 11.00 tot 17.00 uur. De Stichting Reuzengilde Oisterwijk, Moergestel, Heukelom is op zoek naar een nieuw bestuurslid voor Moergestel. Van elk dorp maken drie personen deel uit van het bestuur (dus negen personen in totaal). Martien Oerlemans heeft te kennen gegeven er na ’n periode van vijf jaar mee te willen stop pen. Concreet houdt het bestuurslid zijn in ’n vijftal bestuursvergaderingen per jaar. Daarnaast staan er elk jaar ’n drietal optredens met de reuzen gepland. Wilt u informatie over deze vrijwillige functie, dan kunt u met hem contact opnemen: tel. 513 2268. Woensdag 30 maart was het dringen bij Novy van Wezel aan het Rootven. De kin deren die meegedaan hebben aan de kleurplaten-actie van Lego wisten wat er te winnen was. Er was een landelijke actie uitgeschreven door Lego Nederland waarbij de kinderen een kleurplaat moesten kleuren van de nieuwe Lego van dit jaar. Bij Novy van Wezel hadden ze echter nog een extra prijs, de etalage was in de maand maart gevuld met de allernieuwste Lego. De kinde ren konden hun kleurplaat inleveren en dan ontvingen ze een lotnummer. Op woensdag moesten ze bij de winkel aanwezig zijn. Om 16.00 uur overhandigde Johan van Wezel aan de vertegenwoordiger van Lego de kleurplaten die bij hem waren ingeleverd. Hij zou er voor zorgen dat de kleurplaten op de goede afdeling terecht zouden komen, maar helaas zit hij zelf niet in de jury. Na het trekken van de lotjes waren er drie kinderen heel gelukkig; de derde prijs een pakket Clikits, de tweede prijs de brandweerkazerne en toebehoren en de eerste prijs de grote politieset. Toch had de vertegen woordiger van Lego nog een verrassing. Hij had voor alle kinderen een kleinigheidje meege bracht. En nu maar hopen dat de hoofdprijs van de landelijke actie in Moergestel valt. PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 6 APRIL 2005 Vraag naar de actievoorwaarden. Toetsing bij BKR te Tiel. 1 Rabobank Een hypotheek oversluiten is eigenlijk niet meer dan overstappen op een nieuwe hypotheek. Op dit moment nemen veel mensen die stap om te profiteren van de historisch lage hypotheekrente. De Rabobank maakt oversluiten nu nóg interessanter. Want als u uw hypotheek vóór 15 mei bij de Rabobank oversluit, kan uw voordeel oplopen tot 3 maan den geen rente betalen.* Kom dus snel langs voor een adviesgesprek.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5