giro 404040 voor een Tot 3 maanden geen rente betalen* "W beetje gewoon geluk vakantiemedewerkers Voor de 5 allerliefste geboortekaartjes... Kiïiéie-rl-lulp' Verzamelbeurs Boxtel S/u't vóór JSn^eiuw hyPotheek over Bijzondere tentoonstelling in het Oude Kerkje Solvage organiseert Bosvreugd Vocaal 2005 A J J. van Roessel v.o.f. Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. Jongens vanaf 16 jaar voor minimaal 3 weken. Lijkt het je wat? Bel dan of kom even langs bij: Boomkwekerij J. van Roessel, Servennenstraat 5, Moergestel. Tel. 013-5131555. Voor de maanden mei - juni - juli - augustus zijn wij alvast op zoek naar tel 0570-6II899 www.kinderhulp.nl Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 Op 2 en 3 april is in het Oude Kerkje werk van Jan Verballen uit Lage Mierde te zien. Ter gelegenheid van zijn 70ste verjaardag wilde hij wat werk bij elkaar brengen en een soort kleine overzicht stentoonstelling inrichten. Verballen noemt zich een echte amateur en lief hebber.” Zolang ik me kan herinneren heb ik getekend, geschilderd en geknut seld, maar het is nooit een echt vak geworden”, aldus Jan. In het Oude Kerkje is slechts een beperkt aan tal -kleinere- ramen te zien. De meeste ramen zitten ergens vast. Er is werk van hem te zien in o.m. de protestante kerk te Son,-de Caecilia- kerk in Berkel-Enschot, de Corneliuskapel in Hooge Mierde en verder in de Vendee en de Provence. Verder zijn er enkele aquarellen en schilderij en te zien waarin hij graag moduleert op oude mythische en religieuze thema’s en teksten. In het Oude Kerkje is ook, heel bijzonder, een aantal kartonnen kastelen, torens, huisjes en andere kartonnen bouwsels te zien. Het zijn din gen, gemaakt van dozen en plakband die een prominente rol speelden in zijn werk. Jan Verballen kan er boeiend over vertellen. Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? Solvage organiseert dit jaar voor de 4e maal Bosvreugd Vocaal en wel op zon dag 18 september 2005. Uit de vele verzoeken van de vocale wereld kunnen we maar één conclusie trekken: Er is een grote behoefte aan een korenfestival dat op een ongedwongen manier plaats kan vinden in de buitenlucht.. Een betere plek als Bosvreugd is er in Tilburg niet te vinden! Uit de positieve reacties van koren uit Tilburg en omgeving blijkt, dat zij het een uitdaging vin den om hieraan mee te doen. Al ‘zappend’ tus sen de verschillende podia krijgt de bezoeker een goede indruk van de diverse vocale optre dens. Bij een optreden, tussen de schuifdeuren hoort theater en bij Bosvreugd hoort het geluid van voorbij rijdende treinen. Solvage heeft dit jaar daarom gekozen voor het thema “tussen treinen en schuifdeuren”. Het lijkt ons een leuk idee om het thema “theater”, in de breedste zin van het woord, te koppelen aan de vocale prestaties van de koren. Wij vra gen de deelnemers dan ook minstens één stuk te presenteren waarin een theaterachtige sfeer te herkennen is. Inschrijven kan via de internetsite van Solvage, www.solvage.nl Hier vindt u het inschrijfformulier dat u zowel via e-mail als via de reguliere post naar ons toe te sturen. Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 1 tot 5 uur, Op zondag van 11 tot 5 uur. De entreeprijs is 1 euro, kinderen gratis. Het adres is Willibrordstraat 25. Voor meer infor matie zie www.oudekerkje.nl Zondag 10 april organiseert de VBV haar verzamelbeurs van 10.00 tot 13.00 uur in het Vmbo-College te Boxtel. Op deze drukbezochte en gezellige beurs kun nen geruild worden: postzegels, munten, prent briefkaarten, stickers, sigarenbandjes, tele foonkaarten, melkkuipjes enz. Op iedere beurs wordt aandacht besteed aan een speciaal thema. Voor zondag 10 april is dit: stuntwheels en chaps. BOOMKWEKERIJ K J 1 PAGINA 5 Vraag naar de actievoorwaarden. Toetsing bij BKR te Tiel. ft Een hypotheek oversluiten is eigenlijk niet meer dan overstappen op een nieuwe hypotheek. Op dit moment nemen veel mensen die stap om te profiteren van de historisch lage hypotheekrente. De Rabobank maakt oversluiten nu nóg interessanter. Want als u uw hypotheek vóór 15 mei bij de Rabobank oversluit, kan uw voordeel oplopen tot 3 maan den geen rente betalen.* Kom dus snel langs voor een adviesgesprek. NATIONAAL /FONDS DE GÉSSELSE’ - WOENSDAG 30 MAART 2005

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5