Prinses Juliana: ’op naar de 100’ wU/ ‘Die Naemloose Speelers’ spelen ‘De Sultan van Sansoelawa’ Kinder- speelgoedmarkt 14// Aphrodite i (013) 513 1504 Wandelavond- vierdaagse 2005 De eerste voorbereidingen van de avondvierdaagse van 2005 zijn al weer begonnen. Deze wordt gelopen van dinsdag 31 mei t/m vrijdag 3 juni 2005. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl 1 mei 2005 Ook dit jaar kunnen kinderen hun oude speelgoed verkopen op de kin- dermarkt tijdens de jaarmarkt van Moergestel op 1 mei. Een kraam huren kost 5,- en degene met de leukst versierde kraam krijgt een prijs je. De markt begint om 10 uur en je mag gaan wanneer je wilt. Opgeven kan t/m 26 april bij Corrie Mallens, tel. 513 3368. Tot ziens op 1 mei! CV. De Dorstvlegels In de ledenvergadering van dinsdag 22 maart is de aftrap gegeven voor 'op naar de 100'. In deze notitie is het kader vastgelegd voor het beleid in de komende jaren. In januari 2011 viert muziekvereniging Prinses Juliana haar 100ste verjaardag. De vergadering werd feestelijk geopend met het aansnijden van een grote taart, waar op een afbeelding van de nieuwe Den Boogaard was verwerkt. Op vrijdag 1 april en zondag 3 april brengt toneelvereniging ‘Die Naemloose Speelers’ in partycentrum Den Boogaard een gezellig en spannend toneelspel voor de hele familie, voor jong en oud. BESTUUR Na ruim 10 jaar heeft Sjef Schilders het bestuur verlaten. Ook Ton van Gooi besloot na bijna 6,5 jaar zijn taken neer te leggen. Beiden hebben als bestuurder veel voor de vereniging bete kend, temeer omdat zij een positie bekleedden die pas met hun aantreden werd gecreëerd. Sjef als vertegenwoordiger van de slagwerkgroep, en Ton als pr-commissaris. Voorzitter Frans de Bruijn werd in een bui tengewone ledenvergadering reeds op 18 janu ari gekozen. De ledenvergadering van 22 maart ziet hij echter als werkelijke start van zijn voor zitterschap. In deze vergadering werd ook Bas Hessels in het bestuur gekozen. Hij gaat de belangen van de slagwerkgroep behartigen en is tevens voorzitter van de commissie pr en communicatie. OP NAAR DE 100 Prinses Juliana is in 1911 opgericht, wat bete kent dat over 6 jaar het 100-jarig bestaan van de vereniging wordt gevierd. Met deze ver jaardag in het achterhoofd heeft de leden vergadering de notitie ‘op naar de 100’ vast gesteld. In deze notitie staat de visie voor de komende jaren geformuleerd. Ook werd de commissiestructuur, die vorig jaar succesvol werd ingevoerd, aan de nieuwste plannen aangepast. In de komende maanden wordt door het bestuur tevens een beleidsplan opgesteld. Kortom, ook ‘achter de schermen’ is Prinses Juliana volop actief. JUBILARISSEN Ook in 2005 kent de muziekvereniging ver schillende jubilarissen. In januari was Willem Ligtvoet liefst 40 jaar lid van de vereniging. En in de ledenvergadering werd Ron van den Oetelaar door middel van een bloemetje gefe liciteerd met zijn 12,5-jarig lidmaatschap. Beiden zijn overigens voorzitter van Prinses Juliana geweest. maar in werkelijkheid is hij een smerige ver vuilerO jee toch ,o jee toch Samen met grootviezer El Akbar en zijn vrouw Mastifa hebben ze een plan gemaakt. Een plan met grote gevolgen. Vele leuke en spannende dingen in en rondom het paleis zullen ieder een op het puntje van hun stoel doen zitten. Hoe dit alles afloopt kun je zelf komen bekij ken bij:”De Sultan van Sansoelawa op vrij dag 1 april om 19.00 uur en zondag 3 april om 14.30 uur in Partycentrum “Den Boogaard”. Kaarten zijn verkrijgbaar voor slechts 2,50 per persoon aan de kassa van Den Boogaard voor afgaand aan één van de voorstellingen (dit is inclusief een traktatie in de pauze). “Die Naemloose Speelers” zijn er ook nu weer in geslaagd om een stuk neer te zetten waarbij alles zelfbedacht en gemaakt wordt. Alles uit eigen keuken zullen we maar zeggen. Dat wij telkens weer voor de Moergestelse bevolking (nu reeds 40 jaar lang) een avond vertier voor jong en oud op de planken bren gen, zijn wij best een beetje trots. Wij hopen dan ook dat u deze tameloze inzet van een groot aantal Moergestelse/Oisterwijkse men sen, zult belonen met een bezoek aan één van onze voorstellingen. Twijfel nietKom genietenDus kom kijkena.s. vrijdag of zondag in Den Boogaard Doen hè? Dit toneelstuk “De Sultan van Sansoelawa” (geschreven door Ad de Beer) heeft deze jonge, doch ervaren frisse toneelvereniging reeds eer der, 11 jaar geleden, op de planken gebracht. Bij gelegenheid van het 40-jarig bestaan van deze ‘Moergestelse’ toneelvereniging zal dit vrolijk toneelspel opnieuw in Den Boogaard te bewon deren zijn. In deze mengeling van een prach tig decor, licht, geluid, schitterende kleding en fraai toneelspel zul je je al gauw wanen in een echt Arabisch sprookje. Heel lang geleden leefde er in het oude Arabische land Sansoelawa een Sultan.Sultan Sul Soeleiman. Hij leefde tevreden met zijn twee zorgzame vrouwen Sabimba en Saloeki, en zijn lieftallige dochters Maja en Siri, in zijn mooie en vooral schone paleis. Totdat hij op een dag bezoek krijgt van de heer Espoets, die zich voordoet als een groot en machtig tovenaar, 3 Huidverzorgingsinstituut FEEST Voorzitter Frans de Bruijn opende om klokslag 20.00 uur de algemene ledenvergadering in Den Boogaard. Na het vaststellen van de agen da werd als verrassing een 50-persoons slag roomtaart binnen gereden. Met deze taart vier de muziekvereniging Prinses Juliana het besluit van de gemeenteraad om een nieuwe Den Boogaard in Moergestel te bouwen. Voor het voortbestaan van Juliana immers een cruciaal besluit. En voor bestuur en leden een reden voor ‘iets lekkers bij de koffie’. Komend weekend weer toneel in Moergestel. Wij vragen belangstellende deze data te reser veren. Tevens vragen wij de besturen van ver enigingen en de directies van de scholen om op deze data geen activiteiten te organiseren, om iedereen in de gelegenheid te stellen aan deze wandelingen deel te nemen. De Stichting probeert weer mooie routes uit te zetten, en zij hoopt dat het evenals voorgaan de jaren weer een paar mooie en gezellige avon den worden. De voorinschrijving is in de perio de van maandag 23 t/m vrijdag 27 mei en maan dag 30 mei elke avond van 18.00 uur tot 21.00 uur bij de bekende inschrijfadressen. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 p.p. en de nain- schrijving 3,- p.p. Omdat wij elk jaar de nodi ge kosten moeten maken en het inschrijfgeld niet willen verhogen zal de Stichting weer con tact opnemen met diverse bedrijven voor een financiële bijdrage. In de loop van de komende maanden kunt u nog meer informatie van ons verwachten. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel nieuw Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 30 MAART 2005 - 30e JAARGANG - Nr. 1325 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. Al ftVÏM StUMR HFTSMÉZI» b Ui iiH\/ar~7nrninncincti+i ii it Schoolstraat 5 MOERGESTEL

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1