Hardcore eve in Poirters UN LookingGood I Kanoboerderij De Reusel: meer dan kanovaren alleen! OkVO -nieuws Welke jongens tussen de 13 en 15 jaar willen handballen? Roef! zoekt ze! Part-time medewerkers Kasteel Nemerlaer te Haaren: Bibliotheek Moergestel Rabobank We wensen u veel fietsplezier! Jan en Wim. De beste keuze voor uw beleggingen: Rabobank Beleggingsadvies Bekijk onze etalages eens of kom maar eens binnen! Met onze collectie pre senteren we U een prettig geprijsde collectie combi- natiemode met o.a. vlotte korte jasjes, gilets, blouses en pantalons. Veilig profiteren van elk renteklimaat met een aantrekkelijk rendement. Het product profiteert van markttrends, ongeacht de richting. Dit betekent dat kan worden geprofiteerd van zowel stijgende als dalende markten. Het historisch gesimuleerde rendement bedraagt gemiddeld 9,0% per jaar. Meer informatie omtrent risicofactoren, voorwaarden en de voordelen die de Robeco Hattrick Obligatie biedt, vindt u in het prospectus verkrijgbaar bij uw adviseur van de Rabobank. Kosteloos inschrijven is mogelijktot 14 april 2005, 17.00 uur. Wilt u meer weten of een afspraak maken, bel (013) 523 23 80 Let op: rendementen uit het verleden bieden u geen garantie voor de toekomst. Deze obligatie is een innovatief beleggingsproduct dat een minimum aflossingsbedrag van 100% van de nominale waarde op de einddatum combineert met drie bewezen beleggingsstrategieën. In de sport staat "hattrick" voor drie keer scoren door dezelfde speler. Vergelijkbaar daarmee "scoort" u met de Hattrick obligatie met Robeco’s drie strategieën om 1) in te spelen op renteontwikkelingen van staatsobligaties 2) te beleggen in valuta's en 3) bedrijfsobligaties te selecteren. Vastrentende beleggingen zoals obligaties bieden u doorgaans uitzicht op relatief stabiele en aantrekkelijke rendementen. Obligaties kunnen daarnaast bijdragen aan balans in uw portefeuille. De huidige renteomgeving kenmerkt zich echter door historisch lage rentes op de kapitaalmarkt. Om u toch uitzicht te bieden op aantrekkelijke obligatierendementen is de Hattrick Obligatie ontwikkeld. keu ken medewerkster voor het bereiden van lunches en barbecues; Leeftijd vanaf 35 jaar. Medewerkers moeten op zaterdag en zondag indien nodig beschikbaar zijn, hoewel beide dagen in het weekend niet zo vaak voorkomt. De werktijden liggen tussen 09.30 uur en 23.00 uur. De nadruk ligt daarbij op de periode tussen half mei - half juli en half augustus - half oktober. Geïnteresseerd? Bel of schrijf voor informatie en reacties naar Guus Mulders, Kanoboerderij De Reusel, Heizenschedijk 1, 5066 PL Moergestel, tel. 013-5136031. Ook willen we in 2005 iedere woensdag een lange fietstocht maken. We beginnen daarmee op 4 mei. Ook voor deze tocht bent u van harte welkom. 1 April Dellenavond in ’t Draaiboompje. Op deze avond wordt er gestreden wie de meeste frikandellen achter elkaar naar binnen kan wer ken. Dus kom met lege maag. Aan vang 21.00 uur in den Draai. Op 15 april hebben we een Bokkenavond geor ganiseerd. We vertrekken om 20.00 uur per huifkar naar de Bokkenrijder waar we de avond verder doorbrengen. Aanvang kwart voor 8 in den Draai; kosten 10 euro per persoon inch hele avond onbeperkt drinken. Op dinsdag 5 april gaan we weer fietsen. We ver trekken om 13.00 uur vanaf het St. Jansplein en bezoeken het museum van de zusters Franciscanessen in Oirschot. Het is zeer de moeite waard. Voor meer info bel 5133261 of check de web site www.jcvision.nl FIETSCLUB 50 KM Op dinsdag 29 maart gaan we weer fietsen. We beginnen met vier keer een korte tocht. Vertrektijd om 13.00 uur vanaf het St. Jansplein. Op 2 mei is de eerste lange tocht, dan vertrek ken we om 9.00 uur. Lunchpakket en drinken meenemen. voor: de begeleiding van sportieve activiteiten, zoals kanovaren, wc-racen, e.d.; MODEHUIS Stichti ng Welzijn Ouderen Kleur is trend. Het voorjaar is kleuriger als nooit tevoren. Cyclaam, roze, azuur, mint, waterblauw, limoen, zwart, geel, oranje,... Vrijdag 25 maart zal in jongerencentrum Vision te Moergestel weer een vette hardcore eve plaats vinden met DJ’s Valium Heretic, Ecu, Syco Illness, Bossy en Elcol. De zaal is van 19:00 - 01:00 uur open en de entree is 3,50. Daarnaast kunnen ook de tieners uit hun dak gaan tijdens de P@rty Nights op zaterdag 26 maart. De basisschooljeugd van groep 7 8 zijn van 19:00 - 21:00 uur welkom en de jongeren uit de 1 e, 2e en 3e klas van de middelbare school van 20:30 - 23:30 uur. De entree is 0,50 en het thema is ditmaal glitter en glamour (Holly wood), dus verkleed je als je favoriete Holly- woodster en kom de 26e naar Vision! Ook voor de basisschooljeugd is er weer genoeg te doen in Vision. Zaterdag 26 maart kan de basisschooljeugd Wij van het B-team komen nog 2 a 3 hand ballers tekort. Nu spelen we met jongens die veel jonger zijn als wij, maar als jij er nu bijkomt kunnen we een team maken van zowat gelijke leeftijd. We trainen op donderdag van 18.45 tot 19.30 uur en spelen op zaterdag of zondag een wedstrijd. Kom eens kijken op de trainingsavond in de sporthal en meld je aan! Koen Swinkels, Jasper Kolen, Ivo Rozenberg, Maik Daemen. Voor nadere informatie bel je naar Koen: 513 4285. horeca-activiteiten (serveren); Leeftijd vanaf 18 jaar. In de periode mei - oktober zoeken wij voor in het weekend enthousiaste Avontuur van de gouden vogel Op beide paasdagen, ’s morgens om 11.30 uur, start er in Kasteel Nemerlaer te Haaren een activiteit speciaal voor kinderen van de basis- school-leeftijd en hun grote mensen. Een nieuw verhaal van kasteelvrouwe Carole Vos met daar aan verbonden een rondgang door het kasteel en vervolgens een rondgang door het kasteel en een eierzoektocht in het park. Het verhaal is wat spookachtig en gaat over een nieuw avontuur van de ’’enige echte gouden vogel”, die in het kasteel woont. Alle entreegelden (5 euro per per soon) gaan naar het restauratiefonds van Kasteel Nemerlaer. Inschrijven is, gezien de grote belangstelling, altijd noodzakelijk. Telefonisch: 0411-621279. I.v.m. Goede vrijdag is de bibliotheek op vrij dag 25 maart vanaf 5 uur gesloten. Nieuw in de bibliotheek een greep uit de col lectie. Rohloff, Andrea: Verloren tijd; veroordeeld tot 6 jaar gevangenisstraf in Turkije. Wageningen, Gerda van: Als dat geen liefde is. Grisham, John: De deal Brandt, Ton van den: De gangen van John de Mol Kellerman, Jonathan: Lege plek. Tot ziens in de bibliotheek. vanaf 6 jaar van 14:00 - 16:00 uur paasknutse- len. Je kunt dan leuke versieringen maken voor pasen. De entree is 1,50. Woensdag 30 maart wordt er een sportmiddag georganiseerd door jongerencentrum Vision van 13:30 - 15:30. De entree is dan 0,50. Vision is ook open op woensdag- en vrijdag middag van 15:30 - 17:30 uur, op dinsdag- en donderdagavond van 19:00- 23:00 uur en op vrijdagavond van 19:00- 01:00 uur. Je kunt dan een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luisteren, internetten, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. lit MOERGESTEL ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 23 MAART 2005 PAGINA 5 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL GEN I R IJ M In de gemeende oisterwijk

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5