Rabobank De Hilver start cursus Internetbankieren voor leden. Openingstijden Bezoekerscentrum Oisterwijk Wandel 2-daagse voor baas en hond in Brabant ’De Sultan van Sansoelawa’ Expositie in het Oude Kerkje Bon Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Ik geef me op voor de cursus internetbankieren Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoonnummer T.A.V. Loes van gisbergen Hebt u nog vragen over de cursus? Neemt u dan contact op met Karen Joosten of Loes van Gisbergen, telefoon (013) 505 85 05. Speciaal voor particuliere leden start Rabobank De Hilver vanaf april een cursus Rabo Internetbankieren. Deze cursus is gratis en wordt gegeven op een aantal maandag- en dinsdagavonden in april en mei. De cursus begint om 19.30 uur op het kantoor van de Rabobank in Diessen. Adviseurs geven een instructieles die anderhalf uur duurt. Samen met u kijken we naar de mogelijkheden van Rabo Internetbankieren. U kunt ook zelf oefenen met het demonstratieprogramma Rabo Internetbankieren. Uiteraard beantwoorden onze adviseurs al uw vragen. Wilt u zich opgeven voor deze cursus? Vult u dan de bon in en stuurt u deze voor uiterlijk 1 april 2005 naar Postbus 11, 5066 ZG Moergestel of lever de bon in op één van onze kantoren. Wij nemen nog contact met u op voor het plannen van een avond. Bent u nog geen lid, maar wilt u toch deelnemen aan deze cursus? Geef dan op de bon aan dat u nog geen lid bent, wij zorgen dan dat het gratis lidmaatschap voor u aangevraagd wordt. Bankieren via internet, we doen het massaal. De klanten van de Rabobank lopen daarbij voorop. Inmiddels regelen al één miljoen Rabobankklanten hun bankzaken via de pc of (mobiele) telefoon. Rabobank De Hilver blijft deze ontwikkeling stimuleren. Tijdens de paasdagen is Bezoekers centrum Oisterwijk van Natuurmonu menten elke dag open van 12 tot 16 uur. Op vrijdag 25 maart en zaterdag 26 maart bent u welkom van 10 tot 16 uur. Vanaf 1 april is ons bezoekerscentrum weer elke dag open van 10 tot 17 uur behalve op maandag. Wegens groot succes in voorgaande jaren organiseert Hondenvereniging Kyon uit Haaren (N-Br.)ook dit jaar op vrijdag 3 juni en zaterdag 4 juni voor de 4e keer een groot opgezette wandeltocht. De afstanden bieden voor zowel eige naar als hond een mooie uitdaging. Deelnemers maken op vrijdagavond een wan deling van 10 kilometer en hebben op zaterdag de keuze tussen een tocht van 20 of 30 kilometer. Voor wandelaars die mee willen doen aan de tocht, is het zeker raadzaam op tijd te gaan trai nen met de hond. Vanaf heden is het dan ook mogelijk hiervoor in te schrijven. De wandelaars die op beide dagen deelnemen, worden samen met de hond op vrijdagavond op het terrein van Hondenvereniging Kyon in Haaren verwacht. Deze avond wordt als warming up om 19.00 uur een mooie tocht gelopen van zo’n 10 kilometer door de Loonse en Drunense duinen. Aansluitend vindt een gezellige avond mét soep en Brabants wor stenbrood plaats op het kampeerterrein en bestaat de mogelijkheid om samen met de hond te overnachten in de eigen tent. NAAR WELK DIER BEN JIJ OP ZOEK??? ”De geheime bewoner” is een doosje vol opdrachten die je tijdens je tocht door het bos moet doen. Na elke opdracht kom je een stap dichterbij de oplossing en ontdek je wie die geheime bosbewoner is. Ondertussen ontdek je hoe dieren wonen en hoe ze bewegen, wat ze eten en hoe ze zich gedragen. Onderweg kun je allerlei natuurspulletjes in je doosje verza melen. Geniet ook dit jubileumjaar van de natuur! Op de zaterdag komt de echte uitdaging pas en lopen de wandelaars met hun trouwe viervoe ter een tocht van circa 20 of 30 kilometer. De tocht zal voeren door de mooie natuurgebieden van de Kampina en Oisterwijkse bossen en vennen. Wandelen maakt echter hongerig en daarom wordt de dag afgesloten met een bar becue en is er voor alle deelnemende honden een leuke attentie en een certificaat van deel name voor de begeleiders. Voor deze tweedaagse wandeltocht wordt een bedrag van 20,- p.p. in rekening gebracht. Dit bedrag is inclusief overnachting, ontbijt, lun- chpakketje en barbecue. Wil je alleen op de zaterdag meelopen en lekker eten van de bar becue, dan geldt een bedrag van 14,- p.p. Niet alleen cursisten van de eigen vereniging worden uitgenodigd, maar ook van andere hon denscholen of gewoon de fanatieke wandelaars met hun hond. De lezers die enthousiast geworden zijn en zin hebben om op originele wijze een leuk weekend met hun hond door te brengen, kun nen zich nu opgeven voor deze uitdaging! Voor informatie en inschrijvingen kunt u terecht bij Willy Verhagen, tel: 0411-625239, of Evelien Vromans 533 5540. Toneel op vrijdag 1 en zondag 3 april in ’Den Boogaard’ Ook dit jaar brengt toneelvereniging ’Die Naemloose Speelers’ een %rcltt5 gezellig en spannend toneelspel voor de hele familie, voor jong en oud. De geheime bewoner van het Oisterwijkse bos Kinderen van 4 tot 12 jaar kunnen tijdens het paasweekend een speciale speurtocht in het Oisterwijkse bos doen. De speurtocht,”de gehei me bewoner”, is te koop aan de balie van het bezoekerscentrum. Natuurmonumenten is jarig ze viert haar 100-jarig bestaan, daarom is er dit weekend een speciale aanbieding in Bezoe kerscentrum Oisterwijk.De speciale actieprijs voor leden van Natuurmonumenten is 1,25, niet-leden betalen 3,50 Ik ben lid Ik ben nog geen lid, vraag voor mij het gratis lidmaatschap aan vuiler..O jee toch, o jee toch Hoe dit alles afloopt kun je zelf komen bekij ken bij: ’De Sultan van Sansoelawa’ op vrijdag 1 april om 19.00 uur en zondag 3 april om 14.30 uur in Partycentrum ”Den Boogaard”. Kaarten zijn verkrijgbaar op beide dagen aan de kassa. ”Die Naemlose Spelers” zijn er ook nu weer in geslaagd om een stuk neer te zetten waarbij alles zelf bedacht en gemaakt wordt. Alles uit eigen keuken zullen we maar zeggen. Dat wij telkens weer voor de Moergestelse bevolking (nu reeds 40 jaar lang) een avond vertier voor jong en oud op de planken brengen, daar zijn wij best een beetje trots. Wij hopen dan ook dat u deze tomeloze inzet van een groot aantal Moerges- telse/Oisterwijkse mensen zult belonen met een bezoek aan één van onze voorstellingen. Kom kijken..en laat je betoveren in de wereld van deze leuke SultanDoen, hè! Dit toneelstuk ’De Sultan van Sansoelawa’ (geschreven door Ad de Beer) heeft deze jonge, doch ervaren frisse toneelvereniging reeds eer der, 11 jaar geleden, op de planken gebracht. Bij gelegenheid van het 40-jarig bestaan van deze ’Moergestelse’ toneelvereniging zal dit vrolijk toneelspel opnieuw in Den Boogaard te bewonderen zijp. In deze mengeling van een prachtig decor, licht, geluid, schitterende kle ding en fraai toneelspel zul je je al gauw wanen in een echt Arabisch sprookje Heel lang geleden leefde er in het oude Arabische land Sansoelawa een Sultan: Sultan Sul Soeleiman. Hij leefde tevreden met zijn twee zorgzame vrouwen Sabimba en Saloeki, en zijn lieftallige dochters Maja en Siri, in zijn mooie en vooral schone paleis. Totdat hij op een dag bezoek krijgt van de heer Espoets, die zich voordoet als een groot en machtig tovenaar, maar in werkelijkheid is hij een smerige ver- In het paasweekeinde van 26 t/m 28 maart is in het Oude Kerkje van Middel- beers een expositie te zien van Corine de Groof-Heesakkers uit Berkel-Enschot. Corine heeft haar basisvorming opgedaan aan de Kunstacademie te ’s-Hertogenbosch. Daarna heeft ze twee jaar binnenhuisarchitectuur gestu deerd aan de Academie voor Beeldende Kunsten St. Joost te Breda. In 1973 heeft ze een overstap gemaakt naar de Academie voor Opleiding tot Teken- en Handvaardigheidleraren te Tilburg. Deze stu die kwam meer tegemoet aan haar ideeën en wensen om zelfscheppend bezig te zijn. Het kerkje is op zaterdag open van 13:00 tot 17:00 uur, op paaszondag en paasmaandag van 11:00 tot 17:00 uur. Voor het behoud van het Kerkje wordt een bescheiden entree geheven van 1. Kinderen mogen gratis binnen. Het Kerkje is te vinden in de Willibrordstraat. Voor meer informatie zie ook www.oudekerkje.nl PAGINA 11 I i i i ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 23 MAART 2005

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 11