Tankstation mee verhuisd... Stand-up comedy in Gratis reuzenkaarten in Moergestel verkrijgbaar GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. A.M.J. op 't Hoog en Zn. Moergestel blijft haar eigen identiteit behouden! ELAN Namens het voltallige personeel van Op 't Hoog B.V. en de Gebroeders Janssen B.V. feliciteren wij onze directies met het gemeentelijke besluit tot goedkeuring van het nieuwbouwproject van 'Den Boogaard' op het St. Jansplein te Moergestel. Vooral de tomeloze inzet en de positieve instelling van zowel Peter Janssen als Bernard op 't Hoog hebben zeker bijgedragen tot dit geweldige resultaat. Bij deze zeggen wij de directie toe dat wij al onze capaciteiten zullen aanwenden om de bouw succesvol en binnen het geplande tijdsbestek te kunnen verwezenlijken. Personeel Aannemersbedrijf A.M.J. op 't Hoog Zn. B.V. Moergestel Personeel Aannemersbedrijf Gebr. Janssen B.V. Moergestel Voorjaars vergadering H.S.V. de Rietvoorn Adverteren in onze Lentekrant? Neem eens een kijkje bij de Scouting! Het Bestuur Particulieren kunnen tanken door gebruik te maken van hun bank- en/of giropas. Ook voor het bedrijfsleven is het mogelijk om op dit het station te tanken. Dit kan door middel van een lokaal-kredietpas welke uitgegeven wordt door Van den Broek Olie B.V. Gasolie rood is ook leverbaar op het tankstation, dit kan echter alleen met de lokaal-kredietpas getankt worden. Iedereen is welkom om eens vrijblij vend te komen kijken naar wat Scouting nu eigenlijk is en wat we zoal doen tij dens de opkomsten. Het vooroordeel dat Scouting alleen maar de bossen intrekken en wat knoopjes leggen is, is al lang achterhaald. Scouting biedt veel meer dan dat en is actief bezig op gebie den als samenwerking, individuele ont wikkeling en waarden en normen. Op donderdag 17 maart a.s. vindt de jaarlijkse voorjaarsvergadering plaats. Hierbij nodigen wij alle leden uit om aanwezig te zijn bij Café de Klaore, aanvang 20.00 uur. Deze reuzenpostkaart is op drie plaatsen in Moergestel gratis te verkrijgen. AANNEMERSBEDRIJF ’Moergestel-Nieuws’ Oisterwijkseweg 43, Tel. 513 2268 buro76@wolmail.nl Op zaterdag 19 maart van 10:30 uur tot 13:00 uur houdt Scouting St. Jan open dag. Ook voor de basisschooljeugd is er weer genoeg te doen in Vision. Zaterdag 19 maart zal er een film gedraaid wor den van van 14:00 -16:00 uur voor de kids vanaf Informeer vrijblijvend naar de aantrekkelij ke voorwaarden om zakelijk te tanken met deze lokaal-kredietpas op dit station, tele foon 0413-36 36 31. Als alle bouwwerkzaam heden van het mobili teitscentrum zijn afge rond zal dit centrum uiteraard officieel wor den geopend. U hoort nog van ons!!! Het dagelijks beheer en toezicht is in handen van Bijvelt-Van de Ven terwijl de technische en administratieve zaken door Van den Broek Olie B.V. gedaan worden. Het tankstation vormt een perfecte aanvulling op het door Bijvelt-Van de Ven gebouwde mobiliteitscentrum. De kleu ren van het tankstation zijn blauw en groen wat het geheel een frisse uitstraling geeft. Deze kleuren zijn de kenmerken van ELAN. ELAN is een formule van oliemaatschappij TOTAL die zich met name leent voor de (zelfjservice tankstations. Het voordeel voor de Moergestelse consument is de prima bereikbaarheid van het station MAAR MEER NOG de vaste hoge kor tingen die verleend worden. De kortingen wor den verleend op de adviesprijzen van TOTAL. Momenteel bedragen deze kortingen maar liefst 8 eurocent per liter voor benzine en 7 eurocent voor diesel. Op deze dag is er ook de mogelijkheid om eens mee te draaien met de Bevers (5-7 jr.), de Esta’s (7-10 jr.), de Scouts (10-14 jr.) of de Explorers (vanaf 14 jr.) De Scouts hebben op dit moment een wachtlijst, bij de andere groepen kan uw kind direct terecht. De leiding zal klaarstaan om vragen te beantwoorden en om één en ander toe te lichten. Ook zijn wij nog steeds op zoek naar leiding. Ben je 16 jaar of ouder en vind je het leuk om 2 uurtjes per week met kinderen bezig te zijn? Kom dan eens informeren naar de mogelijk heden om bij één van onze groepen leiding te worden! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Kim deVries, tel: 06-488 31 859, ofbezoek onze website: www.scouting.moergestel.nl Vrijdag 18 maart zal in jongerencentrum Vision te Moergestel een stand-up comedy avond plaatsvinden. Uit de stal van de Belgische 123comedyclub zullen Bert Gabriels, Stef Vanpoucke en DNA het podi um vanaf 21:30 uur betreden. De solisten Bert Gabriels en Stef Vanpoucke zullen afge wisseld worden door de improgroep ’DNA’ (afa Lama’s - BNN)). De zaal is van 19:00 - 01:00 uur open en de entree is 2,50. Wil je zeker zijn van een plaats? Bel even naar Vision! 8 jaar. De film vertelt een verhaal van twee agenten, die zich als vrouw verkleden voor een opdracht. De film is Nederlands ondertiteld en de entree is 1,20. Woensdag 23 maart kan de basisschooljeugd vanaf 6 jaar al hun creativiteit kwijt tijdens de tekenmiddag van 13:30 - 15:30 uur. De entree is dan 1,20. Vision is ook open op woensdag- en vrijdag middag van 15:30- 17:30 uur, op dinsdag- en donderdagavond van 19:00 - 23:00 uur en op vrijdagavond van 19:00 - 01:00 uur. Je kunt dan een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luisteren, internetten, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl. Onlangs is in Moergestel aan de De Sonman 34 een onbemand ELAN-tanksta- tion in gebruik genomen. Dit tankstation is tot stand gekomen door samenwer king tussen het Auto- en Scooterbedrijf Bijvelt-Van de Ven uit Moergestel en de Veghelse oliegroothandel Van den Broek Olie B.V.. De reuzin van Moergestel, Gèèselse Ermelindis, is een van de hoofdrolspelers op het internationaal reuzenfeest op 18 sep tember in Oisterwijk. Vijf jaar geleden vond dat in Moergestel plaats, nu is Oisterwijk aan de beurt. Ter gelegenheid van dit grote evenement is door het Nederlands Centrum van Volkscultuur in Utrecht een mooie post kaart uitgebracht. Deze is gratis (zolang de voorraad strekt) verkrijgbaar in de biblio theek van Moergestel, in de Roozendries en bij café ’t Stokske. De postkaarten kunnen heel goed gebruikt worden om te versturen. Het is tegelijk een originele groet én recla me voor een bijzonder evenement waarbij veel Moergestelaren zijn betrokken en waar aan veel Moergestelse groepen deelnemen. ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 16 MAART 2005 PAGINA 5 C E N T R U /VI S <0 M O*

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5