00 Bamihapje 0900<6>8844 Spelen met muziek Expositie Goirlenaar in het Oude Kerkje Schnitzel- schotel met sla en frietjes en 'n saus naar keuze Schaatsclub De Vennen op Weissensee 2005 Rode Kruis en telefooncirkel Van bandjes tot speeddating in DEZE WEEK Badmintonclub De Aanstede Elke week 'n Weekmenu de 'Snack van de week'! Doe Het Zelf Centrum op ’t Hoog RE/MAX VIDO (Vrouwen in de overgang) Industrieweg 20, Moergestel, tel. 013-5136149 Oisterwijkseweg 9, Moergestel, Tel. 5132465 kitten/pur cement/zand kastwandsystemen bestellingen op maat gereedschappen diverse bouwmaterialen mogelijk iets ernstigs gebeurd kunnen zijn. De begeleidster gaat op onderzoek uit en probeert een van de kontaktpersonen naaste familie, buren of huisartste bereiken, daartoe beschikt de begeleidster over de telefoonnummers en adressen en van degene, die mogelijk een huis sleutel heeft. Doelgroep: bestemd voor eenie der, die alleen woont, brengt mensen met elkaar in kontakt en voorkomt daardoor isolement en als er iets aan de hand is, kan er direct hulp geboden worden. Heeft U interesse en of wilt U deelnemen, voor informatie en aanmelding mw. H. de Kok, tel. 528 3352. Traditioneel werd begin februari door leden van Schaatsclub De Vennen uit Moergestel deelgenomen aan de Alternatieve Elfstedentocht op de Oostenrijkse Weissensee. De Vennen was deze keer met elf leden voor het zestiende achtereenvolgende jaar hier vertegenwoordigd. De ploeg bestond uit Peter Brouwers, Christ Donkers, Mieke en Louis Hooghiemstra, Jan op t Hoog, Steve Nieuwenhuis, Bonnie Strik, Ad van de Ven en Kees Vennix. De verzorging van de ploeg was in vertrouwde handen van Annie Strik. Op de Weissensee was tevens aan wezig lid Ad Timmermans uit Diessen. Dinsdag 1 februari werd voor de gelouterde elfstedentochtrijder een rit om in te lijsten. Tijdens de tocht over 200 km stak een enorme sneeuwstorm op. Wervelwinden veroorzaak ten een chaos onder de deelnemers. Velen moes ten de strijd staken. De sterken bleven over. Bij iedere informatieochtend bestaat de moge lijkheid om je op te geven voor een gespreks groep, 12 keer voor 40,00 Je wordt verwacht in buurthuis Loven/ Besterd, Koestraat 164, 5014 EG Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 534 5703. Lekker smullen... Vision Makelaardij GEEN SPOED, WEL POLITIE Enkele muzikanten van onze harmonie zullen op vrijdag 11 maart de Moergestelse basis scholen bezoeken om daar voor de 3 hoogste groepen een verhaaltje te houden en een muzi kale demonstratie te geven. Dit heeft dan al te maken met het concert wat alle onderdelen van Muziekvereniging Prinses Juliana op zon dagmiddag 20 maart gaan organiseren. Met name het Opstaporkest en het Opleidingsorkest zullen dan het muzikale sprookje Peter en de Wolf van de componist Serge Prokofjefin woord en muziek ten gehore brengen. Dit werk is enkele jaren geleden zeer bekend geworden door een uitvoering van het Rotterdams Philharmonisch Orkest met als verteller nie mand minder dan Paul de Leeuw. Ook in Moergestel zal een bekend verteller het gespro ken woord voor zijn rekening nemen. En dit DOE HET ZELF ARTIKELEN EN TIMMERWERKPLAATS Gewijzigde openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag: 14.00-18.00 uur Zaterdag: 8.00-12.30 uur U kunt bij ons terecht voor: laminaat vloeren plafonds bouwbeslag plaatmateriaal balkhout bevestigingsmaterialen De telefooncirkel is een activiteit van het Nederlandse Rode Kruis en ook actief binnen de afdeling Oisterwijk- Haaren. De telefooncirkel werkt als volgt: elke ochtend om 09.00 uur start de dienstdoende begeleid ster/ vrijwilligster de cirkel. Zij belt naar de eerste deelnemer en deze belt vervolgens de tweede deelnemer en zo verder, totdat de laat ste deelnemer de begeleidster weer belt en dan is de cirkel rond. Voor de meeste deelnemers is dit telefoongesprek vaak het eerste kontakt van de dag. Indien iemand onverhoopt niet opneemt wordt de begeleidster gebeld. Er zou In de maand maart houdt Muziekvereniging Prinses Juliana weer een actie om nieuwe muzikanten aan te trekken. Ieder jaar spant de vereniging zich hiervoor in doch dit jaar op een wat afwijkendere wijze. onderwerpen uit de natuur, de balletwereld, stillevens, Chinese en Japanse cultuur, evenals ingetogen naaktstudies in aquarel. De werken komen uitstekend tot hun recht in de prachti ge ambiance van dit 15e eeuwse kerkje. Op zaterdag is het kerkje open van 1 tot 5 uur, op zondag van 11 tot 5 uur. De toegang is 1 euro, kinderen gratis. Het adres is Willibrord- straat 25. Voor meer informatie raadpleeg www.oudekerkje.nl Vrijdag 25 februari is het weer zover: bandnight in jongerencentrum Vision te Moergestel! Ditmaal zullen Static noise (nu-metal uit Tilburg), Milk (metal uit Hilvarenbeek) en Mur-dog (rap metal uit Tilburg) optreden tij dens de metal edition. De avond duurt van 19:00 - 01:00 uur en de eerste band zal om 21:30 uur het podium betreden.De entree van deze toffe avond is 3,50. Zaterdag 26 februari is er weer speciaal en alleen voor de tieners een p@rty night. Tijdens het ’’late valentine” staat voor de jeugd uit groep 7 en 8 van 19:00 - 21:00 uur en de dames en heren uit de eerste, tweede en derde klas van de middelbare school van 20:30 - 23:30 uur de liefde centraal. Vision zal een romantische gele genheid worden, waar je berichtjes naar ande re bezoekers kunt sturen via een groot scherm en er zal het echte speeddaten georganiseerd worden! De entree is 0,50. Op zaterdag 26 en zondag 27 februari exposeert Jan Henebiens uit Goirle zijn olieverfschilderijen en aquarellen in het Oude Kerkje in Middelbeers. Jan maakt realistisch werk en tekende en schil derde onder andere bij J. van den Berg, M. Kratz en P Verbraak. Hij was ook een groot bewonderaar van Henk Helmantel. Het tentoongestelde werk is zeer uiteenlopend van aard en bevat olieverfschilderijen met sprookje, Peter en de Wolf nu, was op 11 maart ook al het onderwerp van het verhaal en de muzikale demonstratie op de scholen. Op deze manier, zo spelenderwijs, hoopt de Muziekvereniging een aantal jeugdigen te inte resseren een muziekinstrument te gaan bespe len. Vandaar de naam die aan het concert is mee gegeven: Spelen met Muziek. En dit kan dan het begin zijn om via Opstap- en Opleidingsorkest uiteindelijk, over wat jaar tjes, een vaste plaats te krijgen in het grote har monieorkest. Dit sprookje is overigens slechts een onderdeel van het totale muziekprogram ma. Met de optredens van de Slagwerkgroep en het grote Harmonieorkest zal weer een totaal programma, een volledig concert dus, worden geboden. De komende weken zullen wij u nog verder informeren. Iedere eerste en derde woensdag van de maand is er een informatieochtend van 09.30-10.30 waar vrouwen tussen 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskun dige vrouwen. De komende informatieochtend is woensdag 2 maart 2005. Voor de basisschooljeugd staat er deze zaterdag en woensdag 2 maart een videomiddag op het program. Zaterdag 26 februari zal de tweede film over een jongen met sproeten vertoond worden van 14:00 - 16:00 uur, Nederlands gesproken. Woensdag 2 maart wordt de enorm grappige nieuwe animatiefilm over haaien vertoond. Deze film is ook Nederlands gesproken en de entree van beide films is 1,20. Vision is ook open op woensdag- en vrijdag middag van 15:30 - 17:30 uur, op dinsdag- en donderdagavond van 19:00 - 23:00 uur en op vrijdagavond van 19:00 - 01:00 uur. Je kunt dan een potje poolen, darten, tafelvoetballen, muziek luisteren, internetten, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. Voor meer: check de website www.jcvision.nl SHOT 4 - B.C. DE AANSTEDE 2: 1-7 We moesten al vroeg weg. Nog vroeger dan school. De eerste wedstrijden liepen heel goed. Sanne en Sonny hadden hun enkelspel al gewonnen. Sanne met 1-11 en 0-11 en Sonny met 1-15 en 2-15. Toen moest Evelien wed strijd spelen, en jammer genoeg verloor ze met 13-11 en 7-11. Toen moest Matthijs enkel spe len en won met 1-15 en 2-15. Het herendub belspel werd gespeeld door Sonny en Stevie. Het was een lange wedstrijd en er werd goed gespeeld. Toch hadden wij gewonnen met 3-15 en 11-15. De damesdubbel werd gespeeld door Christy en Sanne, en duurde heel lang. Ze moesten 3 sets spelen en de uitslag was 9-15,15- 12 en 12-15, en dus hadden wij gewonnen. Toen was het de beurt aan Stevie en Christy. Zij won nen hun gemengd-dubbel spel met 7-15 en 9- 15. De laatste wedstrijd werd gespeeld door Evelien en Matthijs, en die wonnen met 3-15 en 10-15.We vonden het leuke wedstrijden en hebben het goed naar onze zin gehad. Groetjes van Sonny van Ravensteijn en Matthijs Kocx. Door de harde weersomstandighe den kwamen de meeste uitrijders meer dan een uur boven de door hen voorgenomen tijd binnen. Het was een ware slijtageslag geweest! Vrijdag 4 februari werd deelgeno men aan de tweede tochtIn schril contrast met de rit op 1 februari werd deze tocht gereden onder ideale omstandigheden. Jan op t Hoog wist met een tijd van 6 uur 51 minuten het officieuze clubrecord van De Vennen over 200 km te ver beteren. Anderen reden ruim een uur korter dan enkele dagen tevoren. Alle leden van De Vennen hebben tijdens hun verblijf op de Weissensee de tocht over 200 km minimaal eenmaal weten te volbrengen. Peter Brouwers, Louis Hooghiemstra en Steve Nieuwenhuis voltooiden de 200 km-tocht tweemaal binnen vier dagen. .x^***^, Ons zelfstandig ondernemerschap garandeert u: Sommigen waanden zich even in de huid van Reinier Paping tijdens diens heroïsche tocht in de Friese Elfstedentocht van 1963. Mieke Hooghiemstra kwam onge lukkig ten val en moest met een gebroken pols het ijs af. De Weissenseegangers kunnen, buiten de onge lukkige val van Mieke, weer terugzien op een fantastische schaatsweek. Voor diegenen die verder geïnteresseerd zijn www.weissensee.nl Het seizoen voor de lange afstandvreters van Schaatsclub De Vennen is hiermede nog niet afgesloten. Louis Hooghiemstra en Bonnie Strik nemen op 19 februari deel aan de Alter natieve Elfstedentocht in Finland, terwijl Bonnie Strik met zijn Annie zich heeft aange meld voor de Maxima-tocht in Argentinië in juli a.s.. Volgend jaar neemt een vijftal leden van De Vennen deel aan de Evert van Benthemtocht in Canada. k A cl Geldig makelaars o.g. Erik Welten Pieter Burgers Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 JONGEREN G E N T R U fVl ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 23 FEBRUARI 2005 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl www.visionmakelaardij.nl e-mail: vision@remax.nl van donderdag t/m woensdag; zowel afgehaald als bij ons te gebruiken. O90 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. PAGINA 5 MO*

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5