Vierde maal Rico Salvettiloop I P Geef ons slagertje kleur! Toneel door ’De Tweede Jeugd’ 3?° 3.95 Aphrodite b 5 Briossen 1 Winterse sneeuwslot I P 5 Eierkoeken ooo h°nde;;;7xv:ii: 'Hifi F'vil is BAKKERIJ KOUWENBERG ALOE VERA P Rabobank De Hilver organiseert taxatiedag van kunst, antiek en curiosa T1VEE WÈ1ERS ’Gèsselse’pakt oude naam weer op... (013) 513 1504 4 WOENSDAG 16 FEBRUARI 2005 - 29e JAARGANG - Nr. 1319 Donderdag 24 februari om 14.00 uur voor de ouderen. Entree 3,-; Zaterdag 26 februari om 20.00 uur voor jong en oud. Maandag 28 febru ari om 20.00 uur voor jong en oud. Entree prijzen: Kinderen 3,-; Volwassenen 5,-. De teksten zijn hier en daar nogal frivool en recht voor z’n raap, maar dat hoort nu eenmaal bij de personages. Het zijn beslist geen liever djes. Maar dat u een avondje heerlijk kunt lachen is iets dat zeker is. De volgende week meer! De uitvoeringen zijn op: Zondag 20 februari 2005 Op zondag 20 februari zal ’s morgens om 11.00 uur het startschot klinken voor de vierde Rico Salvettiloop. Deze loop is vernoemd naar Rico Salvetti, trainer van de loopgroep Moergestel die in maand februari in 2000 door een verkeersongeval om het leven kwam. De leden van de Moergestelse loopgroep eren hun overleden trainer door zijn naam aan dit evenement te verbinden. Januari was de feestmaand van Slagerij Ketelaars omdat deze 40 jaar bestaat. Voor de klanten werd er iedere week een partypan verloot en voor de kinderen hadden ze een kleurwedstrijd georganiseerd. Het slagertje van Slagerij Ketelaars werd door ruim 80 kinderen creatief kleur gegeven. Het was dus een hele klus om deze mooie, creatie ve tekeningen te beoordelen. Om dit zo onpar- De toneelclub ”De Tweede Jeugd” kan, dank zij de inzet van velen, weer toneel spelen in Den Boogaard. Dit jaar brengen wij de revue ”Er is meer”, geschreven door M. Gerbrink en D. J. Eggengoor. De regie is zoals al vele jaren in handen van Wilna Schut. Donderdag 24, zaterdag 26 en maandag 28 februari kilometer te zwaar zijn, dan zou men altijd nog kunnen overwegen om te schakelen naar de 5 kilometer. Ook dit jaar is de loopgroep er weer alles aan gelegen om de organisatie perfect rond te heb ben. Start- en finishplaats is het clubgebouw van Sportvereniging Roef. Het inschrijfgeld is 3 Euro. Iedere loper die de afstand voltooit ontvangt een fraaie verrassing. Voor degenen die zich echt uitgedaagd voelen; het parcoursrecord bij de vrouwen staat op naam van Nelly van Beers in de tijd van 41 minuten en 16 seconden (2003). De drager van het herenrecord is Ad de Bruyn jr. met 32 minu ten en 51 seconden d.d. februari 2002. Maar zoals eerder gesteld; ook de puur recre atieve loper zal kunnen genieten van het bij zondere loopfestijn in de natuurlijke, winter se omgeving van Moergestel. Voor vele andere bijzonderheden kunt u gebruik maken van de speciaal voor dit evenement inge richte site: www.ricosalvettiloop.nl tijdig mogelijk te laten verlopen I hebben ze deze zware klus uit X, J handen gegeven en deze week /Al kunnen ze eindelijk de prijs- winnaars bekend maken: Leeftijd 0 t/m 3 jaar: Harm van Berkel, Moer gestel Leeftijd 4 t/m 6 jaar: Martijn Horsten, Moer gestel Leeftijd 7 t/m 9 jaar: Esmee van der Linden, Moergestel Leeftijd 10 t/m 12 jaar: B. van den Bosch, Moergestel Proficiat! De winnende tekeningen zijn deze week nog een keer in de winkel te bewonderen en inmiddels hebben de prijswinnaars ook een creatief presentje in ontvangst mogen nemen. Namens Slagerij Ketelaars, alle kinderen bedankt voor jullie mooie creatieve inzen dingen! Het parcours van de loop heeft als groot voor deel dat het de landelijke sfeer van het bosrij ke Moergestel ademt, maar dat het tevens voor 90% verhard is. De Rico Salvettiloop is dan ook voor de atleet die prestaties voorop stelt een prima mogelijkheid om te peilen hoe het in deze winterperiode met de conditie gesteld is na een periode van wellicht wat minder trainingsar- beid dan normaal. Maar ook voor hen die snelle tijden, vernieuwde persoonlijke records en de competitie met ande ren niet als hoogste doel in het vaandel hebben staan biedtdeze loop een uitstekende kans om in een gezonde winterse sfeer een sportieve prestatie te leveren die past bij ieders persoon lijke aspiratieniveau. Zo is er de mogelijkheid om in te tekenen voor de 5 en de 10 kilometer, zodat een ieder zelfs tijdens de loop nog kan beslissen om de afstand van 5 kilometer te ver dubbelen, indien men constateert dan een nog grotere prestatie die dag tot de mogelijkheden behoort. Mocht onverhoopt de afstand van 10 Het lidmaatschap van de bank biedt overigens veel meer voordelen en is een facet waarmee de Rabobank zich duidelijk profileert ten opzich te van andere banken. In principe kan iedere klant van de bank, zowel particulier als zake lijk, lid worden. Naarmate de inbreng van een lid groter is - meer producten, groter zakenvo lume, langere relatie, uitgebreidere participa tie in zeggenschap of vermogen - zal ook de waardering van de bank groter zijn. Hierdoor is het met name voor zogenaamde ’betekenis volle’ klanten nóg aantrekkelijker om lid te worden van de Rabobank. ’Betekenisvolle’ klan ten zijn klanten die de Rabobank als hun belang rijkste bank beschouwen en dat laten blijken door meerdere diensten en producten af te nemen. Ook nieuwe klanten kunnen ’betekenisvol’ zijn als zij aangeven de Rabobank als belangrijkste bank te willen zien en van plan zijn meerdere diensten af te nemen. Rabobank De Hilver dankt haar leden voor hun trouw en participatie. Het verschil tussen Prul Pronkstuk... op zaterdag 19 februari komt u het zeker te weten! Het verschil tussen Prul Pronkstuk. Op zaterdag 19 februari staat Rabobank De Hilver exclusief voor haar leden geheel in het teken van kunst, kitsch, antiek en curiosa. Vrijwel iedereen bezit wel een kunstvoorwerp of antiquiteit waarover hij/zij meer wil weten. Waar komt het vandaan, hoe oud is het en.wat is het waard. Rabobank De Hilver is een bank waar de mens centraal staat. Anders dan bij andere banken zijn het daarbij de leden die voor een groot deel mee beslissen over de manier waarop de Rabobank allerlei projecten in haar directe omgeving ondersteunt. En dat lidmaatschap is een facet dat de bank koestert; nu en in de toekomst. Verschillende vormen van exclusieve leden waardering zijn hier dan ook onlosmakelijk mee verbonden. Tussen Prul Pronkstuk, de taxatiedag van kunst, antiek en curiosa is een goed voorbeeld van hoe zij daar invulling aan geeft. Rabobank De Hilver biedt dus meer dan uitsluitend financiële dienstverlening. Tussen Prul Pronkstuk is een ledenhappening van de eerste orde. Tussen 11.00 uur en 16.00 uur staat in Partyboerderij 't Draaiboompje in Moergestel een aantal gerenommeerde experts klaar om de ingebrachte voorwerpen aan een kritische blik te onderwerpen. ”Het is nu al dui delijk dat voor dit evenement een enorme belangstelling bestaat” aldus Jeroen van den Ingh, algemeen directeur van Rabobank De Hilver. ’’Zodra je iets over de plannen loslaat reageert men onmiddellijk heel enthousiast. Om wachttijden te voorkomen hebben we de dag opgesplitst in een vijftal periodes waarvoor afzonderlijk toegangskaarten beschikbaar zijn. Op die manier hopen we de deelname wat te spreiden”. De leden van Rabobank De Hilver zijn inmiddels allemaal persoonlijk uitgeno digd en de reacties liegen er niet om. ’’Iedereen reageert uiterst positief en wat wij met name regelmatig horen, is dat men dit initiatief ervaart als iets wat specifiek bij de Rabobank past. We laten daarmee daadwerkelijk zien zonder com merciële bijbedoelingen midden in de samen leving te staan. En natuurlijk zijn we daar behoorlijk trots op!”, aldus Van den Ingh. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Trui, de zuster van de niet onbemiddelde Adriana, wil nou wel eens meer van het leven genieten. Daarom zoekt ze een man, want zon der kerel is het leven voor haar maar niks. Adriana vindt dat heel dom want volgens haar deugt er geen een. In de winkel ontmoet Trui een jonker en ze wordt er stapel verliefd op. De jonker vindt dat het allemaal te snel gaat en pro beert de boot wat af te houden. Maar dan is hij bij Trui aan het verkeerde adres. Maar de vader van de jonker, de baron, is er wel mee ingeno men. Die aast namelijk op het geld dat Trui zal erven van Adriana. Dacht de redactie vier jaar geleden bij het zilveren jubileum van de krant de naam te veranderen in iets wat nog bijna dagelijks in de volksmond rondwaarde, blijkt het tegendeel het geval te zijn. De tot dan toe opgebouwde naam ’Moergestel-Nieuws’ blijkt achteraf gezien al zó vertrouwd te zijn geweest dat die tot op de dag van vandaag nog steeds wordt gebruikt. Verder wordt met de dag duidelijker dat in zakelijke omgang de naam ’De Gèsselse’ vanwe ge het dialect helemaal niet zo makkelijk ligt. Vandaar dat afgelopen week het plan is opge vat om de ’oude’ naam weer in ere te herstellen! Woensdag 2 maart beginnen we aan onze 30e jaargang. Dat is ook het moment waarop de omscha keling plaatsvindt en de oude, maar meer dan vertrouwde naam ’Moergestel-Nieuws’ weer bovenaan onze voorpagina prijkt! De redactie Huidverzorgingsinstituut M MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 y ■1 r. 7 Tweede Jeugd’!, de esselse I Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Weekblad voor Moergestel Natuurgeneeskundig werker Corrie Laurenssen - Antonissen De Looyakker 37, Moergestel, tel. 013-513 3253 Telefoon 013-5424177 Als je lichaam je lief is j! P P P AL RUIM W JAAff FIETSHEZIM 3 712 Schoolstraat 5 y 'achen met

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 1