FRANS BEC’ TUINMACHl Het moet niet gekker worden!’ Opnieuw 4 geslachten in Moergestel 00 00 50 Samen Carnavals- taartje 10 Worsten broodjes Vacatureladder voor vrijwilligers Steunpunt voor vrijwilligerswerk BAKKERIJ KOUWENBERG Doe Het Zelf Centrum op ’t Hoog Rode Kruis en sociaal huisbezoek Industrieweg 20, Moergestel, tel. 013-5136149 •Li word collectant -* NOG MÉÉR VOORDEEL: [Reumafonds U wilde toch meer gaan bewegen? Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid is? Het is goed voor de been- en armspieren, vooral als de collectebus gaande weg voller raakt. Komt u in de week van 13 t/m 19 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij Geertje van den Berg, T 020-589 64 71. Aldus de uitspraak van een van de ondernemers die bezig is met de bouw van een nieuw bedrijfspand aan De Sonman II. Na al zeker ’n tiental inbraken op diver se plaatsen de afgelopen weken ontdekte voorbijgangers zaterdagavond jl. het begin van een brand bij een van de nieuwe bedrijven. En dat was maar juist op tijd! Het mag duidelijk zijn dat de ondernemers het stilaan spuugzat zijn om steeds maar geconfronteerd te worden met pure vormen van vandalisme. Maar of opzettelij ke brandstichting nog gerekend moet (mag) worden tot vandalisme...? Het is daarom ook de vraag aan iedereen: ziet u of merkt u iets verdachts? Belt u a.u.b. meteen de politie! U kunt bij ons terecht voor: laminaat vloeren plafonds bouwbeslag plaatmateriaal balkhout bevestigingsmaterialen kitten/pur cement/zand kastwandsystemen bestellingen op maat gereedschappen diverse bouwmaterialen Logistiek medewerker (miv) 38 uur per week Administratief/secretarieel medewerker (miv) 24 tot 38 uur per week Telefoon 013-5424177 DOE HET ZELF ARTIKELEN EN TIMMERWERKPLAATS Op de foto: Mevrouw Antonis-van Hoof 84 jaar; Lia Antonis 54 jaar; Danny van den Meijdenberg-Antonis 25 jaar; Suus van den Meijdenberg, geboren 15-01-2005. Binnen de Rode Kruis afdeling Oisterwijk- Haaren werd ruim een jaar geleden gestart met het project ’’sociaal huisbezoek”. Inmiddels zijn er verschillende contacten gelegd en neemt de vraag naar huisbezoek toe. Wat houdt dit pro ject in: het bieden van een luisterend oor en per soonlijk contact. Door een toenemende ver grijzing blijken vele contacten weg te vallen of op te houden. Denken we hierbij aan contac ten met familieleden, die verder weg wonen of komen te overlijden. Direct contact met buren, bekenden en vrienden neemt af naarmate de leeftijd stijgt. De Rode Kruis afdeling wil daar om, naast de reeds bestaande professionele hulp, zorgen voor vriendschappelijk contact, waardoor de hulpvrager zich minder eenzaam voelt en erbij blijft. Heeft U behoefte aan deze vorm van hulpverlening of kent U iemand in uw naaste omgeving, die deze hulp goed kan gebruiken? Voor informatie en aanmelding kunt U contact opnemen met de coördinatri ce van dit project Marion Slenders, te bereiken onder tel.: 528 7714 of mobiel 06 52162040. staan uit het inlichten van patiënten over de zondagsviering en het brengen van de com munie. ’’Stichting Welzijn Ouderen zoekt iemand voor de redactie van de seniorenpagina. ’’Bij de maaltijdenexpress in Tilburg kun nen mensen als chauffeur aan de slag. ’’Natuurmonumenten zoekt een baliemede werker voor het bezoekerscentrum. ”Een kringloopbedrijf zoekt chauffeurs/bij- rijders en mensen die binnengekomen spul len willen uitsorteren. Het steunpunt voor vrijwilligerswerk zoekt vrijwilligers voor onder andere de volgende vacatures: ”Een basisschool in Oisterwijk zoekt over blijfkrachten die tegen een vaste vergoeding per keer één of enkele dagdelen tussen 11.45 en 13.30 uur beschikbaar zijn. Er zijn voor al mensen nodig voor de maandag, dinsdag en donderdag. ’’Voor het bestuur van een wijkvereniging in Oisterwijk zoekt het steunpunt een voorzit ter en een penningmeester. Het bestuur geeft leiding aan een aantal zelfstandige werk groepen. De penningmeester wordt onder steund door een administratiekantoor. ”Het Rode Kruis afdeling Oisterwijk/Haaren kan voor diverse functies nieuwe mensen ge bruiken, onder andere voor de bezoekgroep, voorlichting, de eerste hulp en iemand die activiteiten voor jongeren wil organiseren. ”Een ziekenhuis in Tilburg zoekt vrijwilli gers voor de dienst Pastoraat. De taken be- Voor meer informatie over deze vacatures en nog tal van andere leuke vrijwilligersklussen kunt u contact opnemen met: Het Steunpunt voor Vrijwilligerswerk, Kerkplein 28, Oisterwijk, 528 4080. steunpuntvrijwilligerswerk@regio.twern.nl openingstijden: woensdag- en donderdag middag van 13.00 tot 16.00 uur. Maandag en dinsdag met Carnaval zijn we GESLOTEN! Woensdag zijn we er weer vanaf 14.00 uur! IK V PAGINA 7 jGraag bestellen! Sterk in beweging Profiel: Je bent gemotiveerd, flexibel, pikt nieuwe dingen snel op, en kunt goed samenwerken in een klein team. Je hebt enig technisch inzicht, en werken met computer-programma's zoals Word en Excel is jou niet vreemd. Je opleiding is LBO/MBO. Profiel: Je bent gemotiveerd, flexibel, pikt nieuwe dingen snel op, en kunt goed samenwerken in een klein team. Je hebt een goede kennis van Word en Excel en beheerst, bij voorkeur, de Duitse en Engelse taal. Je hebt een relevante opleiding op MBO-niveau. I.v.m. de uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij op zoek naar een enthousiaste Tot de taken behoren onder meer: Het uitpakken alsmede controleren van binnenkomende goederen, en deze verwerken in geauto matiseerde informatiesystemen Het verzendklaar maken van orders Het verrichten van magazijnwerkzaamheden Het "showroomklaar” maken van nieuwe machines en het aanvullen van artikelen in de showroom. Tot de taken behoren onder meer: Telefoonbeantwoording Administratieve/secretariële ondersteuning van de diverse afdelingen Postselectie en -verwerking Registratie en archivering Invoer in geautomatiseerde informatiesystemen Verzorging van reclameactiviteiten Het verrichten van kassa-werkzaamheden. Sollicitaties kunnen schriftelijk binnen I4 dagen gericht worden aan: Frans Becx Tuinmachines B.V., Industrieweg 8d, 5066 XJ Moergestel, ter attentie van Jan temmens. Voor meer informatie: 013-513 1140. TIE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 2 FEBRUARI 2005 5 Frans Becx Tuinmachines Moergestel b.v. is een snelgroeiende onderneming die zich met name richt op verkoop, reparatie en verhuur van tuin- en parkmachines. Tot onze klantenkring behoren golfclubs, campings, overheidsinstellingen, hoveniers bedrijven en particulieren. Wij zijn dealer van diverse gerenommeerde merken zoals Iseki, Belos (importeur), Stiga.Wolf en Stihl. Tevens zijn wij aangesteld als regionaal servicecentrum voor Honda in de provincie Noord-Brabant. Inmiddels is er gestart, met de bouw van een nieuw bedrijfpand op een aantrekkelijke zichtlokatie langs de snelweg Eindhoven-Tilburg. Deze nieuwbouw zal medio 2005 gereed zijn. Het totaal aantal medewerkers bedraagt momenteel 20. 8M—tl ■mSSSI «o MO^

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 7