I Beheerscolleges zeggen ja tegen fusie! 1 Unieke samenwerking YorinFM en jarige Böllekes -f Carnaval bij de V.O.G.G. Het is tijd voor carnaval. 1 Mr 1 Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. Intentieverklaring Rabobanken De Hilver en Oisterwijk getekend In de dertig jaar dat de Böllekes nu bestaan hebben ze al vaker voor opmerkelij ke verrassingen gezorgd. Ook dit jaar hebben ze weer iets bijzonders. Programmamakers van de nationale popzender YorinFM gaan een hele dag met De Böllekes op stap in Döllekesgat. De populaire discjockeys van dit radiosta tion, Rob Stenders, Margreet van Gils en Fred Siebelink zullen op camavalszondag meelopen in het kielzog van het jarige orkest. Al weken lang wordt deze bijzon dere ontmoeting op de radio aangekondigd in het programma van ’Stenders Vroeg Op.’ YorinFM gaat zowel radio als TV-opnamen maken van het carnavalsgedruis in Döllekesgat. Omdat de Böllekes zelf geen praalwagen hebben, zullen de celebrities door de straat trekken in gezelschap van Bart I. Daarna gaan ze weer met De Böllekes mee naar de prijsuitreiking in De Leye. Ter afsluiting van het bezoek wordt Café De Tijd nog even op zijn kop gezet. De Hilver en Oisterwijk volgen met deze fusie de visie van de Rabobank Groep. Uitgangspunt is hierbij dat er banken komen die voldoende om vang hebben om klanten complexe financiële dienstverlening aan te bieden, waarbij de kwa liteit en continuïteit in de toekomst gewaar borgd blijft. Tegelijkertijd moet die bank de beloften van ’dichtbij’ en ’betrokken’ waar blij ven maken. In juni 2004 maakten de banken bekend een onderzoek te starten naar de mogelijkheid tot fusie. De gesprekken zijn voorspoedig verlopen. Beide directeuren zijn dan ook blij dat het fusietraject definitief van start kan gaan: ”Nu de intentieverklaring tot fusie is getekend, gaan we ons richten op de inrichtingsfase, zodat we in de eerstkomende algemene vergadering het fusievoorstel kunnen voorleggen aan de leden van de beide banken. Zij zijn tenslotte het orgaan dat de definitieve goedkeuring moet geven”, aldus Jeroen van den Ingh, algemeen directeur van Rabobank De Hilver. Na de fusie ontstaat een bank met zo’n 170 ALI B. Daarmee houdt het Yorin avontuur voor De Böllekes niet op. De radiomakers zijn altijd wel in voor een dolletje. Zij hebben De Böllekes uitgenodigd naar de studios in Hilversum om samen met Nederlands bekendste rapper Ali B. een heel bijzonder carnavalsnummer te maken. Als alles goed gaat is deze stunt op carnavalsmaandag te horen in het programma ’Stenders Vroeg Op’ op YorinFM. YorinFM is in de ether te ontvangen op 95.40 en op de kabel op: 107.60. Het Böllekesprogramma kent meer verrassingen. Kijk maar op internet: www.bollekes-oisterwijk.nl Prins Joris en Prinses Marga en hun Raad van Elf nodigen iedereen uit ook dit jaar weer bij de carnavalsmis van de V.O.G.G. aanwezig te zijn op zondag 6 februari om 11.00 uur in de Petruskerk in Oisterwijk. Traditiegetrouw zullen de kerkbanken goed gevuld zijn met Dollen en Dollinnen en andere carnavals vierders. Vanzelfsprekend komen Jeugdprins Lucas I en Stadsprins Bart II van de S.O.K. en hun Raden van Elf ook. Prins Amo I van De Zotte Mulders met zijn Raad van Elf zal eveneens acte de presence geven. Pastoor van Buijtenen zal voorgaan in de mis, die als thema heeft ”Zoo veul, zieder mar wèèinig”. De camavalswerkgroep van de V.O.G.G. en Pastor Peter Wouters hebben deze dienst voorbereid. Het koor van Prisma zal voor de muzikale omlijsting zorgdragen, begeleid op de piano door Toine Smolders. Ter afsluiting van de mis en tevens startschot op zondag voor het carnaval in Döllekesgat gaan we in polonaise door de kerk onder luid getoeter en meer muzikaal genot van de Plekkers. Dit alles gebeurt maar eenmaal per jaar, dus grijp je kans en begin je carnaval op zondag in de kerk bij de V.O.G.G. Als u op zoek bent naar een hele gezellige omge ving om uw carnavalsdinsdagmiddag door te brengen dan bent u van harte welkom op 8 februari bij de jaarlijkse carnavalsmiddag van de V.O.G.G. in ’t Molentje in Oisterwijk. Vanaf 13.30 uur stroomt de zaal vol met ouders en ver zorgers met hun gehandicapte kind en natuur lijk ook hun broertjes en zusjes. Het is geen besloten feest; iedereen is van harte welkom om samen te hossen en te zingen. De sfeer is gewel dig door de vele dweilorkesten die ’t Molentje even aandoen. Natuurlijk is er ook een disco, die zorgt voor keigoeie muziek. De middag wordt geopend om 14.00 uur met een bezoek van Prins Arno I van de Zotte Mulders en zijn Raad van Elf. Natuurlijk zullen Stadsprins Bart II van de S.O.K. en jeugdprins Lucas I met hun Raden van Elf langs komen. Verder brengt de Jeugdprins van Trappaf een bezoekje aan deze knotsgekke, oergezellige middag in ’t Molentje die duurt tot 17.00 uur. De Carnavalswerkgroep van de V.O.G.G. heeft er weer alles aan gedaan om deze middag tot in de puntjes te verzorgen. Een hapje en de beken de serpentines zullen ook dit jaar niet ontbre ken. De V.O.G.G. wil dan ook de vele spon sors, die met hun gulle giften ervoor zorgen dat dit feest ieder jaar weer mogelijk gemaakt kan worden, hier heel hartelijk voor bedanken. medewerkers. Tot het werkgebied van de nieu we bank behoren de dorpskernen Baarschot, Biest-Houtakker, Diessen, Esbeek, Haghorst, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk. De beheerscolleges van Rabobank De Hilver en Rabobank Oisterwijk tekenden op 27 januari 2005 een intentieverklaring tot fusie. De leden van de banken zijn hier inmiddels via een brief van op de hoogte gesteld. In de eerstkomende alge mene vergadering vragen beide banken om een definitieve goedkeuring van hun leden. PAGINA 5 Rabobank De Hilver is op 7 en 8 februari geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Maar uw bankzaken regelt u 24 uur per dag via: www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 (€0,10/min): saldo, overboeken, betalen Rabolijn 0900 0907 (lokaal tarief): advies en direct afsluiten DE GÉSSELSE’ - WOENSDAG 2 FEBRUARI 2005

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 5