Driekoningenzingen 2005 WONING TE KOOP in Haaren, Moergestel en Drunen! jm... Den Boogaard met Carnaval geopend! X Jan Micpiels Protestantse gemeente Oisterwijk En de winnaar is www.woninginrichting-janmichiels.nl O o o o O o o O Z ‘t Vunderke 7, Moergestel VP&A Makelaardij B.V. Telefoon: 0162 - 44 77 99 Hoevestein 27, Oosterhout www.vpagroep.nl Zondag 16 januari Kerkstraat 64, mw. ds. W. van Egmond. Aanvang: 10.15 uur Er is kindemevendienst en crèche Helpen bij verlies en verdriet, een opdracht voor iedereen Lezing door Manu Keirse op woensdag 19 janu ari 2005 in de Eikelaar te Üdenhout. Toegang gratis: zaal open 19.30 uur. HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 Horecavereniging Moergestel is in ’Den Boogaard' met de carnaval vrijdag t/m dinsdag geopend van 14.00 tot 20.00 uur. Speciaal voor de kinderen natuurlijk het kindercarnaval met een springkussen en ballenbak. Ook de snoep en limonade- kraam met tante Cor is weer van de partij en speciaal voor de kleintjes een kleur en schminkhoek. i De opbrengst van 14 groepen bij elkaar geteld plus de opbrengst van de collecte uit de kerk was ruim Eur. 1.342,-. Een geweldig hoog bedrag, wat pater Theo Raai j makers zeker goed Op donderdag 6 januari gingen 14 groepen kinderen, verkleed als Driekoningen op pad om te zingen en te collecteren voor Pater Theo Raaijmakers. Tussen 16.00 en 17.00 uur werden zij in Café de Brouwer verwacht om het geld in te leveren, hun lied ten gehore te brengen en bekeken te worden door een deskundige jury. Deze jury heeft de volgende groepen koningen als winnaar uitgeroepen. Algemene prijs: groep Klomp Prijs kleding: groep Ligtvoet Prijs zang: groep van Roessel. Omdat het VW Tilburg geweldig gul was met de prijzen werden er nog extra prijzen uitge deeld. Voor 2 kinderen lag nog een kaartje van Safari Beekse Bergen klaar. Verdriet en rouw zijn onderwerpen die de laat ste jaren beter bespreekbaar zijn geworden in onze samenleving. Toch zijn er veel mensen die niet weten hoe om te gaan met het grote ver driet dat je te dragen krijgt wanneer je iemand, die je lief is - vaak onverwacht - verliest aan de dood. En iedereen wordt op een bepaald moment in zijn of haar leven geconfronteerd met dood en verlies. Manu Keirse vraagt zich af of het bespreken van rouw en verlies in onze samenleving opnieuw geleerd moet worden. Hoe kunnen familieleden en vrienden elkaar helpen in periode van verlies en verdriet, van rouw? In zijn lezing zal hij daar dieper op ingaan. Het carnaval voor de kinderen begint vrijdag middag met de kindermiddag in Den Boogaard. Ook dit jaar belooft het weer een spetterende carnavalsmiddag te worden met de 3 carnavals- verengingen en muzikale ondersteuning van niemand minder dan DJ Sjefke. Zaterdag is de opening van het carnaval 2005 met de 3 carna valsverenigingen en overhandiging van de sleu tel tot het Pierewaaiersrijk door de burger meester en daarna lekker carnavallen met zijn allen. Zondag met zijn allen naar de optocht door het Pierewaaiersrijk en dan is het tijd voor de prijsuitreiking van de kinderoptocht in Manu Keirse is klinisch psycholoog en doctor in de medische wetenschappen. Hij is verbon den aan de faculteit van Geneeskunde van de K.U in Leuven en een belangrijk aandachts gebied van hem is: ’hulp bij verlies en rouw’. De avond is een initiatief van ’Elkaar Nabij’, de werkgroep rouwverwerking van de BEU- parochies, de Protestantse Gemeente Oisterwijk c.a. en de parochie te Moergestel. Informatie (ook wanneer u graag vervoer wilt hebben) 533 2137 of 528 2175. Den Boogaard. De maandag en dinsdag is het dweilen met de kranen open met onder ande re bezoeken van de Pierewaaiers, de Dur- draaiers, de Dorstvlegels en Willie Wally’s Dweiltour. Alle dagen met DJ Sjef. Horecavereniging Moergestel heeft een spe ciale munt die overal het gehele jaar geldig is. Dus niet alleen met carnaval maar ook met het Pieregeblèr en het Sauwelen. Oude mun ten van Den Boogaard zijn natuurlijk niet meer geldig. Carnaval is mede tot stand geko men door prettige samenwerkingsverbanden met andere verenigingen. kan gebruiken in zijn opvanghuis voor straat kinderen in Cochabamba in Bolivia. Tot slot wil de M.O.V.-groep de volgende per sonen en instellingen bedanken: Judith van Dal voor de leuke presentatie, de jury voor hun deskundig oordeel, de Rabobank voor de cadeautjes, café de Brouwer voor het openstel len van de zaal, alle mensen die hun deur heb ben opgedaan voor de Driekoningenzangertjes, het lied hebben aangehoord en gul hebben gegeven voor Pater Theo. Af. O. V.-groep Moergestel Onder degenen die de catering hebben afgehaald met Kerstmis en Oudjaar verloten wij, van Partyboerderij ’t Draaiboompje, een reischeque. Sanne heeft onder toeziend oog van ’de directie’het lotnummer getrokken. En het num mer is: 175! Proficiat! Verder willen wij iedereen bedanken voor het in ons gestelde ver trouwen in het afgelopen jaar en natuurlijk staan wij ook in 2005 weer voor u klaar! f i vervolg parochienieuws pagina 2 niseerd door de Werkgroep Rouwverwerking van de parochies van Berkel-Enschot en Uden- hout, in samenwerking met de Protestantse Gemeente Oisterwijk en de parochie Moer gestel. Tijdens zijn lezing zal Keirse concreet ingaan op hoe men als familie en vrienden elkaar kan helpen, met bijzondere aandacht voor de zingeving. Iedereen is welkom; de toe gang is gratis en de zaal is open vanaf 19.30 uur. Th. Schepens, pastoraal werker Op rustige locatie gelegen vrijstaande semi-bungalow met garage en carport, bj 1990. De woning heeft een mooie onderhoudsarme tuin (Zuidwest) en ligt op loop afstand van dorpskern en nabij uitvalswegen richting Tilburg, Eindhoven en Breda. Indeling: hal, toilet, woonkamer met mooie marmeren vloer met vloerverw. en gezel lige erker. Lichte open keuken met mbouwapp., bijkeuken met aansl. wm, kelder kast, nette badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en wasmeubel met daar achter de hoofdslaapkamer/kantoorruimte. Verdieping: slaapkamer en vrij mdeelbare ruimte met dakkapel. Inhoud woning ca. 480 m3. Perceeloppervlak 318 m2. ’"Kopje voor u R^>S,aal alt'^ °nze -b/<- °.Vervloed!!j O DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 12 JANUARI 2005 PAGINA 3 o \k VPA Vraagprijs 399.000,- k.k. i. j». *m| De complete woninginrichter MsE OPRUIMING

Weekblad Moergestels Nieuws | 2005 | | pagina 3