Irene Harding verlaat Moergestel Kerstprogramrna\> Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ ook tijdens feestdagen actief Het Zonnewendeconcert van afgelopen zondag een succes! Jan Miezels Prettige Feestdagen en de allerbeste wensen voor 2005! Schoonheidssalon ’Apparanza’ t Schoonheidssalon ’Apparanza wenst u gezellige feestdagen 1 en een gezond en stralend 2005!!! Linda van Esch Wij danken u voor het in ons gestelde vertrouwen gedurende het afgelopen jaar en zullen u ook in 2005 weer graag van dienst zijn! Praktijk voor fysiotherapie en manuele therapie J. van den Meijdenberg Lathouwer 15b - 5066 GH Moergestel Tel. (013) 513 3123 - 06 1327 3893 o. In 1969 zocht Irene Harding met haar gezin een plekje in Moergestel om er te wonen en een praktijk fysiotherapie te beginnen. Dokter van Delft Sr. was blij met de komst van de eerste ’’heilgymnaste-masseuse”, welke titel na enke le jaren werd omgedoopt in fysiotherapeute. Al in de Boonhofstraat wisten vele patiënten haar te vinden en na een periode in de Here- goedstraat is zij sinds 1986 werkzaam in de Raadhuisstraat met Sjefvan den Meijdenberg, met wie ze meer dan 25 jaar de praktijk heeft gedeeld. En dan nog de Oudjaarsuitzending van onze eigen MTV. In deze traditioneel druk bekeken uitzending van MTV, waar weer terug gekeken wordt op het afgelopen jaar, zullen een aantal jonge fluitisten onder leiding van Mieke Verhoeven, samen met de mensen van MTV en ongetwijfeld nog meer gasten, het jaar 2004 mee uitluiden. En dan de dvd: er waren wat problemen met het bij te sluiten boekje. Maar vanaf donderdag ligt de dvd met boekje te koop bij Novy van Wezel en ook bij uw eigen drogist Kemps. Rest ons nog u allen Prettige Kerstdagen te wensen en een heel gelukkig 2005; echt een jaar waar veel muziek in zit. Zonnewendeconcert 12 december jl. dromerige sfeer op dat het leek alsof je echt aan het water zat. Na de pauze speelde broer Steven Bourne op de cello, begeleid door zijn zus. Steven blijkt een groot talent. Met een nu al onvoorstelbare techniek en gevoelige dynamiek speelde deze 16-jarige scholier enkele moeilijke stukken, o. a. uit Sonate opus 38 in e van J. Brahms. Het speelplezier spatte bij beide jonge mensen ervan af. Danielle is in het begeleiden nog beter, door het aanbrengen van nuances. Bovendien is in de begeleiding een goede boterham te verdienen. Twee jonge musici deden podiumervaring op op Conferentieoord Zonnewende te Moergestel.. Het waren broer en zus Steven en Daniëlle Boume. Daniëlle Bourne (18) speelde voor de pauze op de vleugel. Het is te merken dat zij les heeft van Paolo Giacometti. Deze docent leert zijn leer lingen lichtheid in de aanslag, in tegenstelling tot de Russische lesmethode. Het Partita nr. 2 van J.S. Bach speelde zij heerlijk droog. Het tegenovergestelde gebeurde bij Prélude nr. 2 ’Voiles’ van C. Debussy. Hier riep Daniëlle zo’n Irene heeft zich als fysiotherapeute altijd geken merkt als iemand, die met enthousiasme, over tuiging en plezier haar beroep heeft uitgeoefend. Respect, luistervaardigheid en aandacht voor mensen zijn eigenschappen van haar, geen aan geleerde vaardigheden. Hierdoor heeft ze veel vertrouwen gekregen van patiënten, basis voor veel succes in herstelprocessen. Haar grootste binding heeft ze gevoeld met de psychosoma tische fysiotherapie, in welk onderdeel ze een De zeer succesvolle Kerstmatinee van afgelopen zondag is voor onze harmonie allerminst aan leiding om aan een winterslaap te gaan begin nen. Integendeel, de komende feestdagen zijn veel muzikanten, zeker de jeugdigen, bijzonder actief. Zo behoren op Kerstavond een zevental leden van onze vereniging tot de groep jongeren die de Kerstviering van 19.30 uur in de kerk mee opluisteren. Ook op 2e Kerstdag luistert een aantal muzikan ten de Viering van 10.00 uur op. Het zgn. zwaar koper-ensemble zal, aangevuld met een alt-, bariton- en tenorsaxofoon, hier acte de présence geven. aparte plaats innam in Moergestel en omstre ken. Een speciale plaats heeft ze zeker ook inge nomen in huize Stanislaus, waar haar vertrouw de aanwezigheid erg gemist zal worden. Haar plaats wordt ingenomen door Bianca Vleugels, geregistreerd manueel therapeute en NDT deskundige en Vivi Lafeber, haptono misch fysiotherapeute en in opleiding tot bekkentherapeute. Zij completeren de groepspraktijk in de Raad huisstraat, die verder bestaat uit Maureen Klom- berg, kindertherapeute, Annette Robben, cesar- therapeute, Lotte van Gils, logopediste en Sjef van den Meijdenberg, fysiotherapeut. Vakgebieden met veel raakvlakken, die samen een breed draagvlak vormen voor professione le hulpverlening in Moergestel en omgeving. Irene: ”De Gesselse” dankt je namens je col lega’s, patiënten, inwoners van Moergestel heel hartelijke voor je bijdrage aan het wel zijn in ons dorp. We wensen je nog veel geluk op je verdere levenspad in een goede gezond heid. ’’Mevrouw Harding van de therapie”, Wie kent haar niet in Moergestel en wie her kent niet het geluid van haar oude Saab, haar snelle dribbel of haar belangstel lende blik? ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 22 DECEMBER 2004 PAGINA 3 De complete woninginrichter 5 GEVESTIGD PER 01-01-2005 Behandeling volgens afspraak. wwwwoninginrichting-janmichiels.nl Mw. Bianca Vleugels: Manueel therapeute en Fysiotherapeute met bijzondere belangstelling voor behandeling van patiënten met hersenletsel en geriatrische aan doeningen. Mw. Vivi Lafeber: Haptonomisch fysiotherapeute en in opleiding voor geregistreerd bekkentherapeute. Donderdag 23 december om 19.00 én 21.00 uur: U kunt kijken naar de herhalingen van onze TV-uitzending van november. In verband met de komende feestdagen, ziet onze programmering er als volgt uit: Zaterdag 25 december (1e Kerstdag) van 10.00 tot 14.00 uur: Traditiegetrouw kunt u op 1e Kerstdag luisteren naar het 4-uur durende MTV radiopro gramma: "Zeven Ballen en 'n Piek”. Behalve een aantal bekende plaatsgenoten, zullen hieraan meewerken: het volledige team van MTV-radio. Aansluitend, van 14.00 tot 17.00 uur zullen we het toneelstuk uitzenden, zoals dat afgelopen jaar in Den Boogaard door MTV werd opgenomen. Het is een uitvoering van het stuk ”Het Oude IJzer” van auteur Hans Nesna, en uitgevoerd door de Moergestelse Toneelclub ”De Tweede Jeugd”, onder regie van Wilna Schut. Zondag 26 december (2e Kerstdag) van 10 tot 12 uur: Ook deze 2e Kerstdag kunt u weer luisteren naar ZM-radio: het informatieve en ontspan nende zondagmorgenprogramma van MTV. Uw presentator is Corné Schoenmaker, die daarbij technische ondersteuning mag verwachten van John Steijger, die tevens de muziekkeuze voor zijn rekening zal nemen. Donderdag 30 december om 19.00 uur: Vanavond herhalen wij de registratie van het toneelstuk ”Het Oude IJzer” door de Moergestelse Toneelclub ”De Tweede Jeugd”. Vrijdag 31 december (Oudjaarsavond) om 19.00 uur: Volgens traditie verzorgen wij een zeer gevarieerd Oudjaars-programma. De inhoud ervan blijft tot dat moment een verrassing: kijken dus I Zondag 2 januari van 10 tot 12 uur: Ook op deze 1e zondag van het nieuwe jaar kunt u weer genieten van het zeer gevar- iëerde ZM-radioprogramma. Uw presentator is dan Peter van de Wouw, die bijgestaan zal worden door technicus Marcel Oerlemans (tevens verantwoordelijk voor de muziekkeuze) Zondag 2 januari om 14.00 uur: Vanmiddag herhalen wij onze TV-uitzending van afgelopen vrijdag: de Oudjaars-uitzen- ding. Donderdag 6 januari om 19.00 én 21.00 uur: Ook vanavond kunt u weer kijken naar de herhaling van onze ’’Oudjaars-uitzending” van 31 december j.l. Zaterdag 8 januari van 19.00 tot 22.00 uur: Wij laten u vanavond voor de laatste keer genieten van de toneeluitvoering door de Moergestelse Toneelclub "De Tweede Jeugd”, met hun versie van het stuk: ”Het Oude IJzer”. Zondag 9 januari van 10 tot 12 uur: U kunt weer luisteren naar ZM-radio: het afwisselende radio-programma door MTV. Presentatie: Corné Schoenmaker. Techniek en muziekkeuze: John Steijger. Raadhuisstraat 27 5066 AP Moergestel Tel. 013 513 3120 E-mail: jvdmeijdenberg@fysionet.nl HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel (013)513 12 34 DRUNEN Grotestraal 278 5151 BSDruner tel (0416) 37 84 6S altü» ',o°LeerruW* (8'a" b.iPon« «'nM'S

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 3