15e Polyfonie kerstmatinee Re/Max Vision Makelaars Concert ’Kwarts’ in Hilvarenbeek De 500e van MTV-radio Vette schuimparty in Doe Het Zelf Centrum op t Hoog Groencursus 2005 IVN Rode Kruis in 2004 Industrieweg 20, Moergestel, tel. 013-5136149 Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Voor meer informatie en voor aanmelding (graag vóór 20 januari) kunt u bellen naar Peet van der Horst, coördinator, tel. 0411-601414 of per E- mail: rupe@hetnet.nl De toegang is gratis. Iedereen van harte •welkom!! DOE HET ZELF ARTIKELEN EN TIMMERWERKPLAATS te maken. Daardoor is er veel persoonlijke aan dacht. Sinds mei 2004 hebben velen al de weg naar de Gilzerbaan gevonden. Dat heeft alles te maken met de actieve aanpak van de makelaars Pieter en Erik. Die op hun beurt zitten daarbij nog steeds niet stil en bekwamen zich van dag tot dag nog meer in het vak. Zo is Pieter sinds enkele weken in het bezit van het certificaat re- gister-makelaar en voor Erik lijkt dat nog ’n kwestie van afronding van de studie daarvoor. Ze blijven beide bij de tijd wat opleiding en marktgroei en marktvraag betreft. En voor de Moergestelnaar die zijn huis wil verkopen of’n ander huis wil kopen betekent het dat de ken nis dicht bij huis te halen is. Vanaf het eerste persoonlijke contact tot de eventuele overdracht van een huis weten klanten zich bij Re/Max Vision (lees: Pieter of Erik) in vertrouwde handen. Meer weten? Bel dan met 592 00 80; e-mail: vision@remax.nl of kijk op www.remax.nl activiteiten deze week: zaterdag 18 december kunnen de basisschoolkinderen vanaf 6 jaar kaarsen en kandelaars maken. De middag duurt van 14:00 - 16:00 uur en de entree is 1,50. Neem wel zelf een leeg glazen potje mee. Woensdag 22 december staat er een videomid- dag op het programma voor de kids vanaf 6 jaar. Je kunt dan alvast kerst vieren met de bek endste animatiemuis. De middag duurt van 13:30 - 15:30 uur en de entree is 1,20. Vision blijft natuurlijk ook open op woensdag en vrijdagmiddag van 15:30 - 17:30 uur, op dinsdag- en donderdagavond van 19:00 - 23:00 uur en op vrijdagavond van 19:00 -01:00 uur. Je kunt dan een potje poolen, darten, tafelvoet ballen, muziek luisteren, internetten, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. Voor de tieners is er zaterdag 18 december een P@rty Nights disco, ditmaal wordt er flink uitgepakt met een gigantische SCHUIMPAR TY! Voor de groepen 7 en 8 van de basisschool van 19:00 -21:00 uur en voor de le t/m de 3e klas van de middelbare school van 20:30 - 23:30 uur. De entree is 2,-. Hardcore liefhebbers opgelet: Vrijdag 17 decem ber is wederom een hardcore eve van 19:00 - 01:00 uur, maar ditmaal met de gastDJ’s Valium Heretic, Joachim, Bossy en Ecu. De entree is 3,50. Voor de basisschooljeugd zijn er ook leuke Zoals ieder voorjaar organiseert het IVN- Oisterwijk ook nu weer een groencursus. Deze cursus is er voor iedereen, die geïnteresseerd is in de natuur en er zich wat meer in wil gaan verdiepen. Een grote voorkennis is niet nodig. Het leuke van de groencursus is de grote ver scheidenheid van onderwerpen die aan bod komen. Er is dus voor elk wat wils: u maakt ken nis met de geschiedenis van ons Brabants land- schap, er is een les over vogels, planten, de kringloop van de natuur en nog diverse andere onderwerpen. Na iedere les, acht in totaal, volgt een excursie in het weekend erna. Zo kunnen we in de prak tijk zien en beleven, wat er in de les is behan deld. Iedere excursie vindt plaats in een ander gebied, zodat u ook uw eigen leefomgeving beter leert kennen. De theorieavonden worden maandelijks op een woensdagavond gehouden in wijkgebouw De Pannenschuur in Oisterwijk (Lavendel 9). We beginnen steeds om 20.00 uur. De eerste les is op 2 maart. De kosten zijn 70 voor niet-leden. IVN-donateurs of -leden betalen 50 (incl. een koffietafel ter afsluiting eind October). Als u donateur wordt kost u dat 12,50 per jaar. Het lidmaatschap van het IVN bedraagt 15. Pieter Burgers en Erik Welten: Op zondag 26 december, 2e kerstdag, orga niseert de Midden-Brabantse Orgelkring het traditionele kerstconcert in de St Petruskerk in Hilvarenbeek. Deze keer met solisten uit de eigen omgeving. Paul van der Heijden be speelt het orgel en fluitiste Esther van der Lin den begeleidt hem en omgekeerd. Daarnaast treedt het Kempisch Vocaal Ensemble ’’Kwarts” op. Al meerdere malen hebt u in deze krant aankondigingen gezien van Re/Max Vision Makelaars, gevestigd aan de Gilzerbaan in Tilburg. Dat de directie daarvan gevoerd wordt door twee Moer- gestelnaren was u wellicht nog niet be kend. In mei van dit jaar besloten Pieter Burgers (Oisterwijkseweg) en Erik Welten (Bosstraat) om na een gedegen makelaarsopleiding voor zichzelf te beginnen. Zij sloten zich daarvoor aan bij de franchiseorganisatie Re/Max. Re/Max is wereldwijd de grootste op het gebied van makelaardij en timmert ook in Nederland flink aan de weg. De formule is simpel. Elke franchise wordt bezet door zelfstandige ondernemers. Het grote voordeel daarvan is dat klanten gebruik kunnen maken van een enorm netwerk en een enorme hoeveelheid kennis van zaken en markt. Ondertussen krijgt de klant van de makelaar toch gewoon maar met één persoon Voor de 15e keer organiseert Jongerenkoor Polyfonie uit Oisterwijk dit jaar haar Kerstmatinee op zondagmiddag 19 december van 13.00 tot 16.00 uur in Tiliander. Medewerking dit keer van Gemengde Zangvereniging Zang en Vriendschap uit Oisterwijk, Mannenkoor Hart van Brabant uit Tilburg, Vrouwenkoor Calliope uit Tilburg en Jongerenkoor Polyfonie uit Oisterwijk. Een gevarieerd, sfeervol programma, met klassiek, alternatief, buiten Europees, en modem Kerstrepertoire. De Nederlandse Rode Kruis afdeling Oisterwijk- Haaren heeft zich in 2004 in toen emende mate kunnen richten op het bieden van zorg en hulp in de woonkernen Oisterwijk, Heukelom, Moergestel, Haaren, Biezenmortel, Helvoirt en Esch. Binnen het kader van het sociale hulpaanbod, waaronder de recreatieve middagen, de telefooncirkel en de begeleide vakanties (dit jaar op de H. Dunantboot) werd het vriendschappelijk huisbezoek toegevoegd, waarin een toename van vragen naar voren kwam. Daarnaast blijkt de voorlichting over het Rode Kruis op basisscholen in een behoefte te voorzien en gewaardeerd te worden. In het kader van de noodhulp, waaronder eerste hulp (E.H.B.O.), opvang en verzorging evenals het S.I.G.M.A.- team, waarvoor de afdeling cur sussen aanbied, om hulp te bieden tijdens even ementen en calamiteiten, een onmisbare schakel. Tevens blijkt dat de belangstelling, om zich in te zetten als vrijwilliger voor Rode Kruis- taken, een lichte stijging te vertonen. Gewijzigde openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag: 14.00-18.00 uur Zaterdag: 8.00-12.30 uur U kunt bij ons terecht voor: laminaat vloeren plafonds bouwbeslag plaatmateriaal balkhout bevestigingsmaterialen Van 27 december t/m 2 januari GESLOTEN wegens inventarisatie! kitten/pur cement/zand kastwandsystemen bestellingen op maat gereedschappen diverse bouwmaterialen Vórige week zondag was MTV-radio toe aan haar 500e uitzending. Zonder dat er al te veel ophef over werd gemaakt, werd het in de studio met de medewerkers op leuke wijze gevierd en werd ook in de uitzending even teruggekeken naar het ontstaan en de eerste uitzendingen. Dat gebeurde met de beide presentatoren van het eerste uur: Peter van de Wouw en Corné Schoenmaker. Ook twee wethouders, Lambert van den Bosch en Jan Oerlemans, lieten zich niet onbetuigd en kwamen iets lekkers aanbieden. Uiteraard hoort bij zo’n gelegenheid feestelijk gebak bij de koffie en dat was er dan natuurlijk ook. Evenals de groepsfoto van de radiomedewerkers die tijdens de uitzending werd gemaakt. V.l.n.r. op de foto: Peter van de Wouw, Cis van Brunschot (zij sneed op kundige wijze de taart ’500 x MTV radio’ aan stukken), Jan van Eijndhoven, Corné Schoenmaker, Marcel Oerlemans, John Steijger en Martien Oerlemans. Het programma van deze middag opent met een Voluntary van Stanley. Verder staan er werken op het program van Johann Sebastian Bach, waaronder de 4-delige Pastorale, Buxtehude, Stanley, Purcell, Messaus, Tallis en Byrd. Het concert begint om 15.00 uur en de entree bedraagt 5,-; CJP-ers en 65+ betalen 4. Donateurs hebben gratis toegang. Voor verdere informatie: 455 3879. PAGINA 9 ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 15 DECEMBER 2004 'n «o MO^

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 9