Nieuwe Den Boogaard stukje naderbij? I Kerstactie Audacia E.J. van Delft Kerstmatinee ’Prinses Juliana’ Aphrodite Winkelactie Help kinderen... BRILLEN LENZEN P. Terwindt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN WOENSDAG 15 DECEMBER 2004 - 29e JAARGANG - Nr. 1311 De praktijk is gesloten op donderdag 23 en vrijdag 24 december De praktijk is gesloten van maandag 27 t/m vrijdag 31 december De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen alle vertrouwen. De jeu de boules banen zouden of op een binnenpleintje of op het St.Jansplein kunnen worden aangelegd. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www. schepenstweewielers. n I De oudste pupillen van Audacia komen a.s. zaterdag 18 december tussen 13.00 en 17.00 uur bij u aan de deur (in Moer gestel) met zelf gemaakte kerststukjes voor de prijs van 4,50. De opbrengst komt geheel ten goede aan de jeugd van Audacia. Steun de jeugd van Voetbalver eniging S.V. Audacia. De laatste weken is al uitgebreid bericht over de Kerstmatinee die Muziekver eniging Prinses Juliana op zondag 19 december organiseert in Den Boogaard. Dit jaarlijks zo rond de jaarwisseling terugkerend evenement is dit jaar eens geen concert op een avond vlak voor of vlak na de jaarwisseling maar om het ongedwongene en het ontspannen sfeertje te benadrukken, is dit jaar gekozen voor een matinee op de zondag middag. De aanvang is 14.00 uur. Er wordt een compleet programma gepre senteerd: het Opstap- en het Opleidings- orkest, de Slagwerkgroep en natuurlijk het Harmonieorkest. Afwisseling ge noeg, zo u ziet. een uitgebreid verklarend boekwerkje. Vanaf maandag 20 december start de verkoop bij Novy van Wezel aan het Rootven. Er is dus weer een groots evenement in Den Boogaard wat u om meer dan één reden niet mag missen. Zowel onze harmonie als onze Den Boogaard zijn in Moergestel immers onmis baar en na deze middag zal al vlug duidelijk wor den dat deze dvd over het Moergestel van 1962 ook zeer gemist zal worden door degenen die de aanschaf ervan gemist hebben. En dit alles is niet mis! Dus kom op tijd, dan mist u niks. De zaal is open vanaf 13.30 uur en de toegang is gratis. Ook daar is niks mis mee! Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 Laat tijdig uw medicijnen aanvullen De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 E. van DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 En dan nog wat: de afgelopen weken hebt u al het een en ander kunnen vernemen over de dvd ”Hoe het hier reilt en zeilt. Moergestel 1962”. Direct bij het begin van de middag, om 14.00 uur dus, wordt deze dvd al aan het publiek ge presenteerd. Direct na de optredens zal de dvd te koop zijn voor slechts 15,-, dit dan inclusief HAALBAARHEID EN BETAALBAARHEID Volgens wethouder van den Bosch mag men een dergelijke unieke kans niet voorbij laten gaan want haalbaarheid van het plan hangt af van de betaalbaarheid en er is haast geboden. Het is de bedoeling dat het pand eigendom van de Gemeente zal worden en het beheer en exploi tatie zal in de stichtingsvorm gegoten worden. Ook blijft er ruimte voor commerciële activitei ten. Wat de discoavonden betreft heeft men het advies gekregen deze in Vision te blijven houden want dat loopt hier goed. Alom was er instemming in de zaal en men kreeg zelfs een applaus voor het gepresenteerde plan. Vorige week dinsdag avond kwam het Gemeentebestuur met de uitslag van het gehouden haalbaarheidsonderzoek in café-restaurant de Brouwer. Wethouder Lambert van den Bosch, Projectleider Victor Theeuwes en architect Marinus Wolfs bemensten het forum voor een 50-tal geïnteresseerden. Alle verenigingen en eventuele gebruikers die gereageerd hebben hadden hun wensen kenbaar gemaakt en Victor Theeuwes had deze irtventarisatie duidelijk op papier gezet. Een grote zaal, een behoorlijk grote foyer en een aantal specifieke multi functionele ruimtes werden voorlopig gepresenteerd en met deze gegevens en de op- en aanmerkin gen van de aanwezigen kan de architectencombinatie Wolfs Moergestel en Mulleners Amsterdam aan de slag. Ook worden er een 23 koopappartementen met een ondergrondse parkeergarage op het achterliggende gedeelte gebouwd die bij dragen aan de betaalbaarheid van het plan. Zondag a.s. MULTIFUNCTIONEEL Men heeft rekening gehouden met vergader ruimtes, repetitieruimtes, bergingen, een zelfs met een geïsoleerde oefenruimte voor slagwerk beoefenaars. Ook is er 300 meter vloeroppervlak voor de bibliotheek ingeruimd die meteen links van de hoofdingang komt te liggen. Men wil graag verhuizen naar het centrum van het dorp. Ook zal er terdege rekening worden gehouden dat er geen geluidsoverlast ontstaat. De grote foyer kan gedeeltelijk bij de grote zaal getrokken worden zodat evenementen met een 1000-tal bezoekers mogelijk zijn. De grote zaal is weliswaar wat kleiner dan op dit moment maar er kunnen toch een 370 zitplaatsen gecreëerd worden. Tevens is deze zaal in drieën deelbaar en zijn de dan verkregen ruimtes apart te gebruiken. Het podium is gelijkvloers en kan verhoogd worden met een verplaatsbare bühne. De ruime foyer krijgt in de huidige opzet een vrij grote bar en een tweetal biljarttafels. ji Huidverzorgingsinstituut Tel. 013-513 1474 Een compliment voor de organisatoren die de winkelactie op touw gezet hebben. Voor ons de eerste keer dat we aanwezig waren op de trekkingsavond waar gestre den werd voor de’hoofdprijs. Door het welbekende dartspel werd met het gooien van de pijlen uitgemaakt wie welke prijs zou winnen. Zeer onder de indruk vind ik het geplaatst om te zeggen: een applaus voor de organisatoren het was een gezellige avond, klasse. Bedankt! GEDEELTELIJK ONDERGRONDS Via een trap kan men een verdieping naar beneden naar de grote zaal. Deze zaal ligt dan beneden het maaiveld en is 2 verdiepin gen hoog. Aan de zijkant is een lift gepro jecteerd waardoor bevoorrading verge makkelijkt wordt. Artiestenkleedruimtes, een douche en een gang om aan de achterkant het podium te bereiken zijn meegenomen in het plan..Ook zal er een lift in komen en dient het gebouw te voldoen aan de Europesche toe- gangsnormen. Marinus Wolfs gaf toe dat er nogal wat bouwtechnische problemen opgelost moeten worden maar hij had hierin PLAN HANGT AF VAN DE KBO De bezettingsgraad is redelijk maar dan moet wel de KBO besluiten aan dit plan mee te doen. Kortweg gezegd valt of staat hiermee het pro ject. Men heeft echter te kennen gegeven dat men liever in de Roozendries blijft maar dit tijdelijke gebouw zal over een paar jaar moeten verdwijnen omdat het nagenoeg is afgeschreven en onderhoud of instandhouding op den duur te duur zal worden. Men heeft van het KBO nog geen groen licht gekregen ondanks de goede hoop hierop. Zegt men nee dan gaat het gehele plan niet door en komt men over een paar jaar voor enorme problemen te staan wat de huisvesting betreft en dupeert men ook de gebruikers die wel instemden om mee willen doen. Op 21 december as. ontvouwt men de definitieve plannen want op 15 maart 2005 zal de Raad hierover een beslissing moeten nemen. Hb I Woensdas 22 decem(^ H Kerst|<rant eerste nummer Xerstrakantieversch..ntd weer°Pl2ja„uari2005 'Volgende. weelq 9^rstH(rant Onze jaarlijkse; Kerstkrarit verschijnt volgende week woensdag..In die krant vindt.u naa'st.een jaaroverzicht ook de traditionele Kerst- eri Nieuwjaarswensen. Koop Unicef kaarten en cadeaus Ook dit jaar kunt u weer kiezen uit een kleurige collectie kerstkaarten en cadeaus, ontworpen door kunstenaars uit alle windstreken. Met de aanschaf van deze artikelen steunt u het belangrijke werk van Unicef. Unicef zet zich al bijna 60 jaar lang wereldwijd in voor kinderen en hun rechten. Voor elk kind gezondheidszorg, onderwijs, gelijkheid en bescherming. Unicef- artikelen zijn verkrijgbaar in Moergestel bij de volgende verkoopadressen: - M. Dekker, Kriekenakker 2 tel. 513 4825 - T. de Kort, Vooskerbos 39 tel. 06-25020316 - M.Snel, Oisterwijkseweg 49 tel. 513 4177 Kijk ook op www.unicef.nl De redactie AL RUIM 80 JAAR F1ETSPLEZIER 1 RUUD PAN IS 12 januari 2005. Weekblad voor Moergestel Edelsmid Beeldend kunstenaar Sieraden Sculpturen Repareren en restaureren van sieraden Tilburgseweg 11, Moergestel, 013 5133168 Open: di t/m vr van 9.00-18.00 uur Zaterdag van 9.00-13.00 uur En na telefonische afspraak Maandag gesloten dus rekening mee a.u.b. bij het inleveren van Waarneming: Waarneming: Laat op tijd uw medicijnen aanvullen! HUISARTS Tot volgende week! n ra Schoolstraat 5 MOERGESTEL J aan Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Heeft uw bedrijf of vereni- I ging daarin ook interesse I en is dat voor u/hen de eerste keer, laat het ons dan even weten. Het mak-1 kelijkst is dat via e-mail. Mochten wij al vele jaren I uw groet verzorgen, dan hoeft u niet te reageren. Na volgende week ver schijnt 'De Gèsselse' twee I weken niet. Houd u daar j teksten/advertenties. De eerste krant daarna mag u verwachten op woensdag 12 januari 2005.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1