Vrijwilligers gezocht! -energie- Controle aardgasleidingen DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 24 NOVEMBER 2004 Uiteraard kunnen medewerkers van Intergas Energie zich legitimeren. Deze ontvangst was niet mogelijk zonder de financiële steun van de Moergestelse bevolking en de hulp van de vele collectanten. Dat het allemaal ordelijk verlopen is in ’t Draaiboompje, voor en tijdens de voorstellingen is mede te danken aan de mensen bij de deur. Het Sint Nicolaascomité bedankt verder ook de volgende bedrijven en instanties en hoopt ook in de komende jaren van hun steun en/of diensten gebruik te mogen maken. Rabobank de Hilver; Horeca Moergestel; Woninginrichting Michiels; Party- boerderij ’t Draaiboompje; Groentenspeciaalzaak B&E; Kadoshop Novy; Om voortdurend een veilige gasdistributie te kunnen garanderen, controleert Intergas Energie regelmatig haar leidingnet op dichtheid. Zonder medewerking van de betrokken instanties en bewoners in de gemeenten waar Intergas Energie aardgas levert, is de preventieve onderhoud moeilijk uit te voeren. Het kan voorkomen dat medewerkers van Intergas Energie soms in de tuinen van huizen moeten zijn om hun werkzaamheden te kunnen verrichten. Dit kan door de betrokkenen als overlast worden ervaren. Wij hopen echter op hun medewerking te kunnen rekenen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze medewerker Bert Sophie. Hij is bereikbaar via telefoonnummer (0162) 48 13 23. En in week 49 starten wij met de leidingcontrole in Moergestel. De bovengrondse controlewerkzaamheden zullen ongeveer 7 werkbare weken in beslag nemen. In het bestand van de het steunpunt voor vrijwilligerswerk vindt u een keur aan moge lijkheden. Een kleine greep uit het aanbod: - bestuursfuncties voor diverse organisaties, bv. jongerencentra, sportclubs, de heemkun dekring, scouting, wijkcentra etc. - diverse functies voor het begeleiden van activiteiten voor ouderen bij zorgcentra - diverse functies voor het begeleiden voor activiteiten voor kinderen of jongeren, bij voorbeeld voor natuurmonumenten, wijk centra, jongerencentra, Rode Kruis - klussen met betrekking tot PR, media of voor lichting voor verschillende organisaties, bij voorbeeld een spiritueel centrum, de senioren pagina, scouting - meerdere organisaties die werken met asiel zoekers zoeken naar versterking - enzovoort! Het steunpunt voor vrijwilligerswerk heeft een vacaturebank waarin meer dan 100 vacatures zitten van vrijwilligersorganisaties uit de gemeente Oisterwijk of om streken. Bent u op zoek naar een leuke vrijetijdsbesteding? Kom dan gerust even langs! Het steunpunt is gevestigd aan het Kerkplein nr. 28 te Oisterwijk en is twee middagen per week geopend, woensdag en donderdag van 13.00 tot 16.00 uur. Een bezoek is helemaal vrijblijvend, u kunt er terecht voor oriëntatie of een gesprek. U zult te woord worden gestaan door één Van de vri jwilligers of de beroepskracht van het steunpunt, die u kunnen helpen met nadenken over wat u leuk vindt, of welke vrijwilligersklus bij u zou passen. Samen met u kunnen zij bij voorbeeld een interessetest doen, of het vacaturebestand nalopen om te kijken of er iets is wat u aan spreekt. Bijna een week geleden werden de Sint en zijn gevolg in ons dorp binnengehaald tijdens een korte maar flinke regenbui. De kou en regen hadden blijkbaar weinig kinderen en ouders ervan weerhouden om Sinterklaas welkom te heten. Ondanks de kou had de Sint ook dit jaar er voor gekozen om in open koets de kinderen te willen begroeten. Groot in getal was het aantal kinderen op het Hogendriesplein waar de Sint uitgenodigd werd voor een speciaal Pietenspel (georganiseerd door Basisschool Hertog Jan). Vanwege het slech te weer moet de Sint dit nog tegoed houden tot hij op school op bezoek gaat. Sint heeft ook erg genoten van de rijtoer door Moergestel, omdat hij zag dat alle kinderen weer blij waren met zijn komst. Ook was de Sint verheugd met de tekeningen, die iedereen gemaakt had en met spandoeken, zoals bijvoorbeeld buurtvereniging de Heidevelden om de intocht nog kleurrijken te maken. De Sint en zijn gevolg hebben ook met alle plezier en met een ’IDOLOS’- optreden, ieder Moergestels kind tussen de 2 en 8> jaar ontvangen in Party- boerderij ’t Draaiboompje. Bij het afscheid hebben alle kinderen om alvast in Sint Nicolaas stemming te komen een persoonlijk woordje van de Sint en een presentje ontvangen. AANMELDEN VACATURES Het steunpunt biedt aan alle vrijwilligersor ganisaties of organisaties die werken met vrij willigers uit de gemeente Oisterwijk de moge lijkheid om hun vacature(s) aan te melden. Hiervoor kunt u bij het steunpunt een aan meldformulier aanvragen (digitaal of schrifte lijk). De vacature wordt dan opgenomen in de vacaturemappen, waar iedereen die interesse heeft in vrijwilligerswerk in kan komen kijken. Daarnaast zorgt het steunpunt voor extra pu bliciteit voor de vacaturebank in de lokale media. Dit is dus een eenvoudige en laag drempelige manier om extra aandacht voor uw organisatie en het vrijwilligerswerk dat er bij u gedaan kan worden, te vragen. Wilt u gebruik maken van deze mogelijkheid? Bel dan naar het steunpunt (013-5284080) of stuur een email: steunpuntvrijwilligerswerk@regio.twern.nl Ondernemend Moergestel; C. van Dijck Partyverhuur; Chris van den Bijgaart; Harmonie Prinses Juliana; Elektrotechnisch installatiebedrijf van Velthoven; Ad Bakkers; Verbakel schildersbedrijf; Burgemeester Wethouders Oister wijk; M.T.V; Kinderen en ouderraden van de basisscholen voor de versiering van ’t Draaiboompje; Ruud van de Ven; Ad Bakkers; Ellie van Zon (hofcoupeuse); Ria Willems, voor haar bijzondere bijdrage de afgelopen jaren. Bedankt namens het Sint Nicolaascomité - -W pi' PAGINA 7 ‘iCartuerwarmende intacfiU Intergas Energie Warandelaan 2 - 4904 PC Oosterhout nb (0162) 48 12 00 www.intergas.nl Br® intergas t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7