Barthezz in 0- JM Buurtvereniging ’De Vurhaai Hofleverancier Desiré’s Hairstyling: (ge)knipt voor u! KVO Kerst- workshops Loop eens binnenl Kerstmatinee en de kalender 2005 X Jan Miezels www.woninginrichting-janmichiels.nl Concert ’Con Amore’ in Oisterwijk 5 Operettevereniging ’Con Amore’ Bij ons niet uit een folder maar daadwerkelijk aanwezig En op allemaal kunt u komen ’’proefzitten” Steeds weer nieuwe aanbiedingen staat altijd (gratis) j onze HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 Hairstyliste Desiré Blous is na enige tijd weer terug in Moergestel. Nadat ze ervaring heeft opgedaan bij diverse kapsalons (niet in de laatste plaats bij Barbers Hairstudio aan het Rootven) is ze nu als zelfstandig ondernemer gestart. Samen met kapster/visagiste Inge biedt ze een rijk scala aan mogelijkheden. Van knip pen tot scheren, van watergolf tot kleuring. Of, zoals Desiré het zelf graag zegt: ’We vervullen graag ieders wensen op haargebied. En elke klant mag bij ons reke nen op kwaliteit, naast het gebruikelijke kopje koffie of thee’. In de nabije toekomst hoopt Desire’s Hairstyling nog uit te breiden met een schoonheidsspecialiste. Nieuwgierig geworden of een hernieuwde kennismaking met Desiré? Maak dan snel een afspraak met haar op Rootven 35, tel. 513 3772. PAGINA 3 van 13:30 - 15:30 uur en de entree is 1,20. Vision blijft natuurlijk ook open op woensdag en vrijdagmiddag van 15:30 - 17:30 uur, op dinsdag- en donderdagavond van 19:00 - 23:00 uur en op vrijdagavond van 19:00-01:00 uur. Je kunt dan een potje poolen, darten, tafelvoet ballen, muziek luisteren, internetten, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl De KVO Moergestel organiseert ’n twee tal Kerstworkshops: dinsdag 14 decem ber om 19.00 uur en donderdag 16 december om 13.00 uur. In overleg ook andere dagen. Ook niet leden welkom. Breng ook gerust je vriendin, buurvrouw of zus mee. Opgaven mogelijk tot 1 december: tel. 513 2632. Wij hebben ruim 50 verschillende relaxfauteuils in onze collectie hetzelfde huis waar nu de nieuwe prins woont). Immers: vorige week zaterdag is in Zaal De Brouwer de nieuwe stadsprins gepresenteerd in de persoon van Peter Swinkels. Sander Smits, zijn adjudant, is ook woonachtig aan de Oisterwijkseweg. Met deze prins staan we er de komende carnaval zeker gekleurd op. Wij, als bestuur en leden van buurtvereniging ”De Vurhaai”, wensen Peter, Sander, de hele hofhouding en leden van carnavalsvereniging ”De Pierewaaiers” en alle andere carnavals- liefhebbers een kleurrijk en plezierig carnaval 2005 toe. Bestuur Buurtvereniging ”de Vurhaai” En dan, letterlijk weer, zijn alle onderdelen van Muziekvereniging Prinses Juliana weer te horen op het traditionele concert rond de jaar wisseling. Dit jaar is gekozen voor een Kerst matinee op zondagmiddag 19 december a.s. om 14.00 uur in Den Boogaard aan het St. Jans- plein. Een bijzonder concert omdat ’’Prinses Juliana” traditiegetrouw de Moergestelse bevol king weer wil danken voor de diverse soorten en vormen van ondervonden medewerking en sympathie in het bijna voorbije jaar. En.er is meer. Bij aanvang van dit concert, wat natuurlijk gratis toegankelijk is, zal de offi ciële presentatie plaats vinden van de dvd die gemaakt is van de in 1962 in opdracht van Muziekvereniging Prinses Juliana gemaak te film over het Moergestel van toendertijd, 42 jaar geleden... Over deze samen met MTV en WieKentKunst opgezette productie, een heel bijzonder en uniek project, kunt u nu en de komende weken in diverse media nog meer informatie verwachten. Het koor staat onder leiding van de bekende zangpedagoog Wil van Leijsen en wordt aan de piano begeleid door Joep Meijer. De aanvang is 20.30 uur en de entree bedraagt euro 7,-. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij Els van Haaren, Moergestelseweg 7, Oisterwijk, 528 4852 of bij Slagerij van Zon, Rootven 74, 513 1769. Wij verwelkomen u graag op zaterdag 11 december in Tiliander. ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 24 NOVEMBER 2004 Dat buurtvereniging ”De Vurhaai” een actieve vereniging is, is voor u misschien geen nieuws. Dat bewoners van de ”De Vurhaai over het algemeen carnaval- liefhebbers zijn weten de meesten van u ook wel. Maar dat deze buurt ook hof leverancier voor carnavalsvereniging ”De Pierewaaiers” is, wist u waarschijn lijk nog niet. Zo zijn bijvoorbeeld ”De Pierewaaiers” 43 jaar geleden geboren op de Oisterwijkseweg, en zijn er in de loop der jaren veel buurtbewoners actief geweest bij deze carnavalsvereniging. De eerste voorzitter van ”De Pierewaaiers”, en inmiddels erevoorzitter, Jos Janssen is geboren en getogen op de Oisterwijkseweg, en zijn moe der Miet Janssen was destijds ook ’’moeder van de Pierewaaiers”. Ook is (ex)prins Harrie d’n Irste op de Oisterwijkseweg geboren en heeft hij jarenlang op Oisterwijkseweg 5 gewoond (in Op zaterdag 11 december as. zal Ope rettevereniging 'Con Amore’ een optre den verzorgen in het Cultureel Centrum Tiliander in Oisterwijk. Op het program ma staan werken van Verdi en Rossini zoals: IL Trovatore, Casta Diva uit Norma, het slotkoor uit de Mosé en het einde van de 2e acre uit Attilla. Uit Nabucco wordt gezongen Sperate O Figli, El’Assiria en Het Slavenkoor. Daar Con Amore voor haar naam Operette vereniging heeft staan, zullen Operetteklanken natuurlijk niet ontbreken. Zo zijn er selecties te beluisteren uit Die Fledermaus, Eine Nacht in Venedig en uit Der Zigeunerbaron. U hoort als gastsolisten de tenor Ron Dorren en de bas/bariton Theo van den Hoven. Zij zullen ook het bekende duet uit de Parelvissers zingen. Uit eigen koor zijn er onze solisten: José Maes, Nellie Verhaef en Dini Louwers. De komende weken gaat Muziekver eniging Prinses Juliana weer danig van zich laten horen; letterlijk en figuurlijk. Afgelopen weekend was onze harmonie al te horen bij de feestelijke intocht van Sinterklaas. Dat was dus letterlijk. Figuurlijk laten we van ons horen als onze leden komende zaterdag 27 november bij u langs komen met de kalender van 2005. U weet wel de traditionele kalender met beelden van Moergestel. Ook dit jaar zijn de samenstellers er weer in geslaagd een bijzonder mooie uitgave, de 29e, te presenteren. Dit keer met Moergestel anno 2004, gezien door de ogen van beroeps fotograaf Louis van den Meijdenberg. Onmis baar in huis en bovenal een hebbeding voor ver zamelaars, liefhebbers van en geïnteresseerden in het Moergestel van toen en nu. De prijs blijft nog steeds 3,- per stuk. Vanaf volgende week is hij ook te koop bij Novy van Wezel, Slijterij de Korenmaaier, Super de Boer, Jumbo Denissen, R. van de Wouw, Raamackerstraat 1 en N. Smits, Kruijsackerstraat 20. BARTHEZZ, bekend van de hits ’on the move’ en ’infected komt naar jongerencentrum Vision te Moergestel! Zaterdag 11 december van 19:00 -01:00 uur is Vision extra geopend en zullen ditmaal ook VJs aanwezig zijn.. De kaartjes kosten 5,- en zijn vanaf vrijdag 18 november te koop bij Vision, DEMO (Oisterwijk), Time- Out (Berkel-Enschot) en bij jongerenwerk Udenhout. Voor de tieners is er zaterdag 27 november weer een P@rty Nights disco, ditmaal in het thema GLITTER. Voor de groepen 7 en 8 van de basisschool van 19:00 -21:00 uur en voor de le t/m de 3e klas van de middelbare school van 20:30 - 23:30 uur. De entree is 0,50. Maar ook voor de basisschooljeugd zijn er weer leuke activiteiten deze week: zaterdag 27 novem ber kan de basisschooljeugd vanaf 8 jaar sin terklaas snoepgoed maken. De middag duurt van 14:00 - 16:00 uur en de entree is 2,-. Woensdag 1 december is er een videomiddag voor de kids, ditmaal vanaf 9 jaar. Deze keer wordt namelijk de 3e film over een jongen op een tovenaarsschool vertoond. De film duurt w i Peeinemer i ^nkelactie Moergestel De complete woninginrichter n Kopje koffie voor u klaar en i Parkeerruimte is er’bii winkels in overvloed!» 4'1 Grote collectie relaxfauteuils 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 3