nieuws Samenspel heeft jeugdig duivenkampioen Audacia- Nieuwe voorzitter en erelid Schaatsclub ”De Vennen” Ook R n ’B en hiphop in Pierre Janssen in Moergestel Pas laat langs en over svsos Jaarlijkse motor-snertrit op zondag 7 november Wildconcours Gilde St. Joris .3-1 .0-0 .2-3 .4-4 .6-1 .1 - 1 .1-3 Zaterdag 16 oktober is op een feestelij ke avond het jongste lid van duivenver eniging Samenspel uit Oisterwijk in het Tijdens de avond van Hart van Brabant werd hij dan ook door alle leden van Oisterwijk gefe liciteerd en genoot het jeugdige lid volop. ...aanw. 9.30 .aanw. 10.30 .aanw. 11.40 .aanw. 12.30 zonnetje gezet. Eric Schepens, 12 jaar, werd kampioen in de klasse oude dui ven. Samen met z’n grote voorbeeld opa Henk is hij een heel seizoen ieder week end met de duiven bezig en dat leverde dit fantastische resultaat op. .vertrek 12.00 ...aanw. 13.30 ...aanw. 12.15 ...vertrek 9.30 aanw. 8.45 .vertrek 10.45 aanw. 9.00 .vertrek 10.00 aanw. 9.00 .vertrek 10.00 aanw. 9.00 ...vertrek 9.15 .vertrek 10.00 ...vertrek 9.15 .vertrek 11.30 ...aanw. 11.00 ...aanw. 11.00 KOPLOPER OP BEZOEK Zondag komt medekoploper De Bocht op bezoek. Met slechts één punt achterstand weer rechtstreeks duel voor de leidende posities in 5 i voor Audacia. Het belang spreekt voor zich. RIKKEN EN JOKEREN Vrijdag 5 november wederom een spannende kaartmiddag. U bent om 13.30 uur van harte welkom. De prijswinnaars van vorige keer: mevr. R. Bierkens 263 pnt.; mevr. M. Cornelis sen 245 pnt.; mevr. C. van Loon 238 pnt. Dames: goed gedaan! lang met veel enthousiasme hoofdtrainer van ”De Vennen” geweest, met het huidige hoge niveau van de wedstrijdploeg als resultaat. Naast hoofdtrainer van de wedstrijdploeg was Sjef ook medeoprichter van de schaatsclub, 4 jaar voorzitter en initiatiefnemer van activiteiten die al jaren als succesnummers op het programma van ”De Vennen” staan. Hoewel bestuur en leden van Schaatsclub ”De Vennen” hopen nog vaak van de ideeën en kennis van Sjef gebruik te mogen maken, vonden zij het aftreden als hoofdtrainer een mooie gelegenheid om Sjef te bedanken met de titel erelid. Als één van haar laatste activiteiten als voorzitter overhandigde Mieke Hooghiemstra aan Sjef de bij het ere lidmaatschap behorende blijvende herinne ring. ’’GEEF ELKAAR DE HAND.’’ Modeshow Net als voorgaande jaren wordt er weer een modeshow gehouden in de Reuselhof. Let op! deze keer op woensdag 10 november. Aan vang 14 uur. Daar sluiten wij ons graag bij aan. Germa mode is dan weer aanwezig met een grote collectie dames- en een iets kleinere sor tering herenkleding. Enkele dames zullen deze middag kleding showen in verschillende kleu ren maten en modellen. Niet te vergeten er hangt een aantrekkelijk prijskaartje aan. Je moet dit echt gezien hebbendus kom gerust een kijkje nemen het verplicht je tot niets. Een lekkere kop koffie of thee staat dan ook weer klaar met een koekje. Geen vervoer geen nood. Een telefoontje en je wordt gratis opgehaald en weer thuis gebracht. Wel op tijd bellen naar Jacqueline Vis 513 2523 ofGina Smits 513 2007. Tot volgende week woensdag. Elke eerste vrijdag van de maand is het Urban Night in jongerencentrum Vision te Moergestel met van 19:00-01:00 uur alleen maar R n ’B en hiphop muziek. Vrijdag 5 november is er ook weer een Urban Night met house dj Grand- mastah. De entree is gratis. Houdt ook vrijdag 19 november vrij in je agen da, want dan is er weer een bandnight in Vision van 19:00 -01:00 uur.Ditmaal staan de Bossche bands koolstof (nederpop) en Braeburn (emo- core met een twist) op het podium. De eerste band begint om 2100 uur en de entree is 3,50. De basisschoolkinderen kunnen ook deze week weer terecht bij Vision: Zaterdag 6 november is er weer een bingo van 14:00 - 16:00 uur met geweldige prijzen. De entree is 1,20. Woensdag 10 november is er weer een video- middag voor de basisschooljeugd vanaf 6 jaar. Ditmaal wordt de 2e film over een lelijk groen wezen vertoond van 1330 -1530 uur. De entree is dan 1,20. Natuurlijk is Vision ook geopend op dinsdag en donderdagavond van 19:00-23:00 uur en op woensdag- en vrijdagmiddag van 15:30-17:30 uur. Er is dan geen entree en je kunt dan pool en, muziek luisteren, darten, internetten enz. Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl Erelid Sjef van den Meijdenberg (links) ont vangt zijn blijvende herinnering uit handen van voorzitter Mieke Hooghiemstra. Uit de eredivisie handbal Gast-trainer Op onze uitnodiging om onze jeugd- teams een keer te komen trainen, heeft Pierre Jansen positief gereageerd. Hij heeft een hele drukke agenda, maar hij vond voor ons een gaatje en wel op don derdag 18 november. Hij zal dan begin nen met de meisjes-C jeugd om 18.00 uur, daarna de jongens-B om 19.00 uur en tot slot onze dames-A om 20.00 uur. Het is bekend dat het voor trainers uit de ere divisie dikwijls nog heel moeilijk is om zo’n jonge jeugd te trainen. We zijn dan ook heel benieuwd hoe onze jeugd dit zal ervaren. Pierre is begonnen als speler van Tachos in Waalwijk, daar heeft hij toen ook de heren-2 getraind. Daarna trainde hij 5 jaar de Heren van DOS’80 en tot slot trainde hij 4 jaar de heren van BEVO die uitkwamen in de ere-divisie. Bovendien was hij vorig jaar genomineerd als trainer-coach van het jaar en is daar verdien stelijk 2e geworden. Momenteel is hij beleids medewerker van het Nederlands Handbalver- bond afdeling Brabant. Iedereen is van harte uitgenodigd om bij deze trainingen te komen kijken, wij en vooral ook de kinderen rekenen 'op uw belangstelling. ROEF! HANDBAL. Op maandag 11 oktober hield Schaats club ”De Vennen” haar jaarlijkse leden vergadering in café ’t Stokske te Moer gestel. Met instemming van de leden droeg voorzitter Mieke Hooghiemstra tijdens deze vergadering de voorzit tershamer over aan Mark van Dijk. Na een ambtsperiode van 4 jaren het gezicht en aanspreekpunt van Schaatsclub ”De Vennen” te zijn geweest, vond Mieke de tijd gekomen om af te treden en op zoek te gaan naar een opvol ger. In de persoon van Mark van Dijk werd een uitstekende opvolger gevonden. Mark heeft al op meerdere fronten bewezen over de beno digde leidinggevende en communicatieve vaar digheden te beschikken om deze taak te kun nen vervullen. Met 2 schaatsende kinderen en een echtgenote die de jeugd van ”De Vennen” schaatsles geeft, heeft Mark bovendien al enige jaren binding met de club. Tijdens de verga dering werd Mieke bedankt voor de wijze waar op zij de voorzittersrol had vervuld en werd Mark veel succes gewenst. Tijdens dezelfde ledenvergadering werd Sjef van den Meijden berg op voordracht van het bestuur door de aanwezige leden benoemd tot erelid van Schaatsclub ”De Vennen”. Aan het einde van het vorige schaatsseizoen had Sjef bekend gemaakt te stoppen als hoofdtrainer van de wedstrijdploeg. Hoewel het voor Sjef al langer moeilijk was om deze taak met zijn drukke werkzaamheden te combineren, heeft hij zijn aftreden uitgesteld tot hij er zeker van was dat er goede opvolging voor hem was. Sjef is 10 jaar Audacia - SVSOS3 -1 Al vóór de afschaffing van de zesde klasse was de ploeg uit Biest-Houtakker niet meer het lelijke eendje wat het lange tijd was geweest. In deze competitie haakt zij bijvoorbeeld pas na vier wedstrijden af voor een toppositie; ze gaan iedere wedstrijd voor de overwinning en zeker in de uitwedstrijd tegen Audacia zetten zij hun beste beentje voor. Audacia heeft nog niet ver loren, maar van een leien dakje ging dat nog nooit. Ook deze keer niet. SVSOS mocht tegen de verhouding in met een 0-1 voorsprong gaan rusten. Tegen de verhouding in ja, want het was in die eerste helft eenrichtingsverkeer. Pas in de achtste minuut kwam SVSOS voor het eerst in de buurt van het Audacia-doel maar het was wel meteen raak. De verdediging van Audacia inclusief keeper Ronald Deckers liet zich volledig verrassen door een overstapje van Toon Bolk waarna Coen van Waes kon bin nenwerken: 0-1. Daarvoor en daarna deed Audacia haar best om aan doelpunten te komen, maar het vizier stond niet op scherp en daar was ook nog de wellicht beste keeper van heel de vijfde klasse Erik van Blanken aanwezig: hoe die kan uitlopen, zich in de baan van een schot kan begeven en katachtige reacties heeft, grenst aan het ongelooflijke. Wie heeft dit talent laten liggen??, SVSOS dus niet. Op zondag 7 november 2004 houdt Motorclub Moergestel weer haar jaar lijkse snert-motorrit. De rit voert langs smalle polderweggetjes en over mooie dijkjes. In verband met het jaargetijde is de rit maar 175 km. lang en starten we pas om 11.00 uur. Halverwege is een pauze ingelast om weer bij te komen van de kou en evt. weer wat op te drogen van de herfstregen. Ieder jaar is het maar weer afwachten wat het weer doet op zo’n dag in november. Maar zoals de leuze al jaren luidt: Weer of geen weer, de snertrit gaat altijd door. De eerste rijders verwachten we rond 15.00 uur alweer terug in Moergestel. Bij café ’t Centrum staat dan voor iedereen de Snert klaar met lekkere broodjes. Starttijd: Tussen 11.00 en 11.30 uur vanuit Café ’t Centrum. Kosten: 5,- per persoon, inclu sief snert en broodjes. Opgeven: voor donderdag 4 november 2004 bij Pieter van der Steeen, Oostelvoortjes 12, 5066 CE Moergestel, tel. 513 1976. e-mail: p.vdsteen@zonnet.nl Meer informatie over Motorclub Moergestel op: www.motorclubmoergestel.tk Stick ting Welzijn Ouderen TOCH WINST In de achtste minuut van de tweede helft moest er een wereldgoal van Bomba aan te pas komen om die keeper te verschalken, verschalken ja: een hoge voorzet was lang onderweg en met de rug naar het doel voelde Bomba al de hete adem van de uitlopende keeper, met zijn borst con troleerde hij de bal en hield die hoog om ver volgens met een boogballetje binnen de kop pen: 1-1. Van deze wedstrijd is een videoband gemaakt en hopelijk komt de goal goed uit de verf om er nog eens van te genieten. Wellicht kan die band ook uitsluitsel geven over de over treding waarvoor Audacia in de zeventiende minuut een penalty kreeg toegewezen. De meer derheid van het publiek zag het niet, maar de spelers van SVSOS protesteerden niet zo nadrukkelijk, dus het zal wel. Rob van der Heijden schoot binnen: 2 - 1. Die protesten waren wel hevig en fel bij het derde doelpunt van Audacia. SVSOS was op zoek naar een gelijkmaker en creëerde een overwicht totdat in de tweeëntwintigste minuut het noodlot opnieuw toesloeg: wéér controleerde Bomba de bal met het hoofd en stelde Remco Op ’t Hoog in staat om dit keer met een wippertje de uitlopende keeper te verschalken 3-1. SVSOS in rep en roer want hun assistent-scheidsrech- ter had toch gevlagd voor buitenspel. Die man zat er al eens meer langs. De scheidsrechter hield het hoofd koel en terecht, er was geen spra ke van buitenspel. De wedstrijd kon toen rus tig worden uitgespeeld. Uitslagen zondag 31 oktober 2004 Audacia 1 - SVSOS 1 Audacia 2 - Be Ready 2 Audacia 3 - RKTVV 3 Audacia 4 - Viola 3 RKVVO 4 - Audacia 5 Audacia 6 - Chaam 5 Advendo 4 - Audacia 7 Programma zondag 7 november 2004 Audacia 1 - De Bocht’80 114.30 SC ’t Zand 2 - Audacia 212.00 Zwaluw VFC 3 - Audacia 311.00 Audacia 4 - RKTVV 510.00 Audacia 5 - Hoogeloon 412.30 VOAB 10-Audacia 610.00 Audacia 7 - Baronie 1110.00 Tevens waren er nog vele le prijs- en kam- pioenhuldigingen voor de volgende leden: B Jansen, W. Denissen en Zn, B Drijvers, A. Bagie, G. Maton, H. Schepens, G. op de Beek, F. de Brouwer, E van Amelsvoort en H. Willemse. OPEN DAG DE ROOZENDRIES Op zondag 7 november 2004 houdt de SWO/KBO op veler verzoek weer een Open Dag in de Roozendries. Wij willen iedereen in de gelegenheid stellen kennis te laten maken met de verschillende hobby’s die de verschillende clubs uitoefenen, zoals biljarten, drie dimensionaal, handvaar digheid, houtbewerken, jeu de boules, kalli grafie, keramiek, nostalgische kerstballen, pop pen maken, stijldansen, tekenen en schilde ren, volksdansen en het zangkoor. Op deze Open Dag natuurlijk ook meer informatie over het fietsen en de sportinstuif. U komt toch ook eens een kijkje nemen. Dat kan van 11.00 uur tot 17.00 uur. Mogelijk wordt U (ook) zo enthousiast dat U gaat deel nemen aan een of meer van deze activiteiten. Op 24 oktober 2004 heeft gilde St. Joris haar tra- dionele wildconcours gehouden. Dit gebeurde onder stralende weersomstandigheden. De uitslag was als volgt: Kampioen: J. de Croon, St. Sebastiaan Oirschot 20 punten: 1. H. van Berkel, St. Joris Diessen; 2. J. Smetsers, St. Sebastiaan Oirschot; 3. W. Kuypers, St. Sebastiaan Oirschot. 19 punten: 1. A. van Nunen, St. Sebastiaan Oirschot; 2. J. Heuvelmans, St. Joris Diessen; 3. E Kouwenberg, St. Joris Moergestel. 18 punten: 1. R. Willems, St. Sebastiaan Oir schot; 2. G. Creussen, St. Catharina Moergestel; 3. G. Klijn, St. Jan Baptist Kaatsheuvel. Handboog: 1Tommy Wolfs, St. Sebastiaan en Barbara Moergestel. Er waren 85 schutters op deze mooie dag die onder het genot van de zon en een drankje een verbroedering vierden die er mocht zijn. Overheid Gilde St. Joris Moergestel öportverenigirig ’’ROEF!” ROEF HANDBAL Uitslagen: GDJ Wh.Demons-Roef 1-12; JBJ EMZ-Roef 23-8; DAJ Tachos-Roef 12-11; HS Orion 2-Roef 2; HS Witte Ster 2-Roef 1 24-20. Programma zaterdag 6 november: 10.00 uur GDJ Roef-Taxandria 2....aanw. 9.30 10.50 uur MCJ Roef 2-Deskaanw. 10.20 Zondag 7 november: 10.00 uur MCJ Heerle 2-Roef 1vertr. 8.30 10.00 uur JBJ Roef-Desk 11.00 uur DAJ Roef-Tachos 2i 12.10 uur DS Roef-Taxandriai 13.20 uur HS Roef-Artemis 2 12.00 uur HS Witte Ster 3-Roef 2. HANDBAL IS ALTIJD RAAK!!! AUDACIA JEUGD Programma zaterdag 6 november: Audacia BI - Vlijmense Boysaanw. 13.30 Audacia B2 is vrij J. Brabant - Audacia Cl Audacia C2 - Essche Boys Audacia C3 - RKVVO Desk - Audacia Dl Audacia D2 - Helvoirt Helvoirt - Audacia D3 Audacia El - Nemelaer Zigo - Audacia E2 Audacia E3 - Helvoirt Nevelo - Audacia E4 Audacia E5 - Zigo Voab - Audacia E6 SVSSS - Audacia F1 Sarto - Audacia F2 Hilvaria - Audacia F3 Audacia F4 - Essche Boys Audacia F5 - RKDSV PAGINA 7 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL In de gemeente oisterwijk ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 3 NOVEMBER 2004

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7