Nu een jaar lang 1% lagere hypotheekrente! ’t Feest van de Lange Nacht De Schotten komen! Jaarlijkse motor-snertrit Zondag 7 november a.s. Doe Het Zelf Centrum op ’t Hoog Het is tijd voor de algemene vergadering van Rabobank De Hilver Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. Dus heeft u koopplannen, kom dan langs vóór 1 december 2004. kitten/pur cement/zand kastwandsystemen bestellingen op maat gereedschappen diverse bouwmaterialen Tot ziens op zaterdag en zondag a.s. bij ’t Feest van de Lange Nacht in de feesttent tegenover ’t Draaiboompje. Tijdens beide dagen zijn de kaarten aan de feesttent verkrijgbaar. ZONDAG 31 OKTOBER Op zondagmiddag ben je welkom vanaf 15.00 DOE HET ZELF ARTIKELEN EN TIMMERWERKPLAATS Industrieweg 20, Moergestel, tel. 013-5136149 ZATERDAG 30 OKTOBER Op zaterdagavond gaat de tent al open,om 20.00 uur en het is beslist de moeite waard om op tijd te komen, want we beginnen met een Happy Hour. Daarna zal een tweetal top-artiesten het podium betreden, namelijk Lasgo en Gebroe ders Ko. Lasgo is een dance-formatie die bestaat uit een tweetal frisse jonge heren en een beeldschone zangeres met een prachtige stem. Hun grote doorbraak vierden zij met de superhit ’’Some thing”, die wekenlang de hitlijsten domineer de. Ook de daarna uitgebrachte singles, waar van ’’Alone” en ”Pray” het bekendst zijn, waren een groot succes over heel de wereld. Gebr. Ko wordt gevormd door, zoals de naam al doet vermoeden, een tweetal broers uit het Brabantse Raamsdonksveer. Ze zijn vooral bekend geworden tijdens de carnaval van 2002 met het nummer ”De Boswandeling”, maar ook daarna hebben ze een aantal onvervalste feesthits uitgebracht, zoals ”Ik heb ’n Toeter op m’n Waterscooter” en dé carnavalskraker van dit jaar ”Als ik één keer tring, dan ben jij een lekker ding”. Een optreden van dit duo zorgt er gegarandeerd voor dat je uit je dak gaat! Gewijzigde openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag: 14.00-18.00 uur Zaterdag: 8.00-12.30 uur U kunt bij ons terecht voor: laminaat vloeren plafonds bouwbeslag plaatmateriaal balkhout bevestigingsmaterialen Moergestel. Bij café ’t Centrum staat dan voor iedereen de Snert klaar met lekkere broodjes. Starttijd: Tussen 11.00 en 11.30uur. Startplaats: Café ’t Centrum. Kosten: 5,- per persoon, inclusief snert en broodjes. Opgeven: voor donderdag 4 november 2004 bij Pieter van der Steeen, Oostelvoortjes 12, 5066 CE Moergestel, tel. 513 1976. e-mail: p.vdsteen@zonnet.nl Meer informatie over Motorclub Moergestel op: www.motorclubmoergestel.nl In de nacht van zaterdag 30 op zon dag 31 oktober a.s. wordt de klok weer een uur terug gezet. Dit begin van de wintertijd vormt voor Carnavalsver eniging De Dur- draaiers andermaal de aanleiding om ’t Feest van de Lange Nacht te vieren. Dit evenement, dat ook wel bekend staat als De Bierfeesten, zal ook dit jaar op nieuw garant staan voor ouderwetse gezelligheid. En deze keer niet alleen op zaterdag, maar ook op zondag!!! Eind oktober 1944, werd deze kreet met grote vreugde ontvangen. Immers, de bevrijding stond voor de deur. Jong waren onze bevrij ders toen: vooraan in de twintig! Op 25 oktober 1944 werd Moergestel bevrijd; op 26 oktober viel Oisterwijk in hun handen en één dag later, op 27 oktober, werd Tilburg bevrijd. In het kader van de herdenking van de 60e ver jaardag van de bevrijding komen er op don derdag 28 oktober een 150-tal Schotse vetera nen naar Moergestel om bij het beeld van hun generaal Barber aan de Raadhuisstraat hulde te brengen. Het vertrek vanuit Best, waar zij een uur. De aftrap wordt dan verricht door de op dit moment onwijs populaire tienerband Chipz. Deze vier jonge supertalenten zijn momenteel razend geliefd bij de jeugd. De eerste single van deze popgroep ’’Chipz in Black; who u gonna call?” raasde als een storm door de Nederlandse hitlijsten. Ook hun tweede num mer ’’Cowboy” werd een daverend succes en onlangs hadden ze nog een topnotering met ’’Captain Hook”. Speciaal voor de jongere jeugd zal op deze dag ook een luchtkussen aanwezig zijn. Daarna zal een spetterend optreden worden verzorgd door De Deurzakkers en Frans Theunisz, de zanger van De Nachraove! Kortom: Dat wordt weer feesten! Beide dagen zal de Magie Sound Drive-in- show zorg dragen voor de muzikale omlijsting en ook dit jaar zal de welbekende maïs weer niet ontbreken. Dit alles zal garant staan voor een unieke sfeer, die je alleen tijdens ’t Feest van de Lange Nacht aantreft. Het belooft dus weer een waanzinnig weekend te worden, dat je abso luut niet mag missen! bezoek brengen aan het museum ’’Bevrijdende Vleugels”, is gepland om 17.30 uur, zodat zij om en nabij 18.00 uur bij het monument nabij de Reusel in Moergestel zullen arriveren. Na een kort onthoud, waarbij veel herinneringen opge haald zullen worden en evenzovele foto’s gemaakt worden, reist het gezelschap door naar Tilburg. Gezien de inmiddels respectabele leeftijd van de oud-strijders zal voor velen dit hun laatste trip zijn geweest naar het Europese vasteland. Het is te hopen, dat zij nü met hetzelfde enthou siasme ontvangen zullen worden als zestig jaar geleden. Zij hebben het verdiend! Op zondag 7 november 2004 houdt Motorclub Moergestel weer haar jaarlijkse snert-motor- rit. De rit voert langs smalle polderweggetjes en over mooie dijkjes. In verband met het jaar getijde is de rit maar 175 km. lang en starten we pas om 11.00 uur. Halverwege is een pauze ingelast. Ieder jaar is het maar weer afwachten wat het weer doet op zo’n dag in november. Maar zoals de leuze al jaren luidt: Weer of geen weer, de snertrit gaat altijd door. De eerste rijders ver wachten we rond 15.00 uur alweer terug in Donderdag 14 oktober hield Rabobank De Hilver haar jaarlijkse algemene ledenverga dering in Partycentrum Hercules te Diessen. De opkomst was goed, ruim 200 personen bezochten de vergadering. Rond 20.00 uur werd de vergadering door de voorzitter van het bestuur, de heer Louis Hooghiemstra, geopend met een welkomst toespraak. De voorzitter blikte terug op het jaar 2003, het eerste jaar waarin Rabobank De Hilver een volledig jaar heeft gepresteerd en con cludeert dat de ingezette fusie goed is geland, wat vertrouwen geeft voor de toekomst. Voor wat betreft de toekomst is Rabobank De Hilver samen met Rabobank Oisterwijk de mogelijk heden aan het onderzoeken om te komen tot een verregaande vorm van samenwerking c.q. fusie. Hierover zijn de leden van Rabobank De Hilver in juni geïnformeerd middels een brief. Daarnaast starten Rabobank Haaren-Helvoirt, Rabobank Berkel-Enschot/Udenhout, Rabo bank Oisterwijk en Rabobank De Hilver een bovenlokale samenwerking op het gebied van de effectendienstverlening. Na het openings woord werd door de directeur-bestuurder, de heer Jeroen van den Ingh een toelichting gege ven op de cijfers. De balansgroei en de finan ciële resultaten werden van een duidelijke toe lichting voorzien. De bank kan tevreden zijn over de ontwikkelingen in het eerste volledige jaar van Rabobank De Hilver. Op de agenda stonden verder de benoemingen in de colleges. De heer Cees Scherders en de heer Ad Vugts werden herkozen in het bestuur. In de raad van toezicht werd de heer Ruud van de Ven herkozen. De heer Rinus Nouwen nam na 12 jaar afscheid als lid van de raad van toe zicht. Verder stemden de leden op drie maat schappelijke projecten, die een bijdrage ont vangen van de bank: Activiteitengroep ’t Kleine Verschil Haghorst krijgt 1.500, WieKentKunst Moergestel 1.000 en Carnavalsvereniging De Pinnekleuvers Biest- Houtakker ontvangt 500. Na de pauze werd het formele deel van de avond afgesloten door cabaretier Joop Vos van caba retgroep Urbi Orbi. Een temperamentvol geheel van tekst, muziek en spitsvondigheid, waarbij Vos inspeelde op datgene wat bespro ken werd tijdens de vergadering. Rabobank De Hilver kijkt terug op een zeer geslaagde alge mene ledenvergadering. Zaterdag en zondag ouderwets feest 'fi - J I PAGINA 5 Rentekorting afhankelijk van rentevastperiode. Vraag naar de actievoorwaarden. Toetsing en registratie bij BKR te Tiet Van links naar rechts: Cindy Aarts, Artur Kox, Jolanda Oerlemans-van Outheusden, Henk Lammers, Wendy Smits, Suzanne Bergmans-Hoozemans, Chantal Schellekens-van Gils, Yvonne Vermeer. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 27 OKTOBER 2004 Het jaar waarin u koopt is vaak extra duur. Daarom geeft de grootste hypotheekbank u korting,op de hypotheekrente: 1 lagere rente bij 1 jaar rentevast. Of heeft u bijvoorbeeld liever 0,2% korting bij 5 jaar rentevast? Dat mag ook. Bel nu voor een vrijblijvend adviesgesprek: 013 - 505 85 05. 1' «r «6

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5