o o rubber ondertapijt GRATIS agere hypotheekrente! Nu een jaar lang 1 PVS MEUBELEN trse openingsaanbiedingen t nu 895/ TM vT- Sponsortocht levert 3100 euro op Bewegen op muziek Binnenkort verwacht:vogelinvasie 2e nachtkastje rbi Rabobank H.S.V. De Rietvoorn Najaarsvergadering Afgelopen vrijdag startte het afsluitende pro gramma van het project 's morgens met een bezoek van Wim van Oort in de groepen. De ex-Moergestelnaar was speciaal naar de school gekomen om te vertellen over het doel van onze Derde Wereld Actie: schoolmaterialen voor St. Augustine Ngarama Secondary School in Tanzania. Ook lieten de kinderen hun zelf gemaakte muziekinstrumenten zien en deden ook nog een dansje om goed in de Afrikaanse sferen te komen. Op donderdag 21 oktober nodigen wij alle leden uit deze vergadering bij te wonen. Aanvang 20.00 uur in Café de Klaore. Deze avond wordt ook het eindklassement van het afgelopen sei zoen bekendgemaakt. Als u binnenkort in de tuinen langs 't Rootven en in de Prinsessenbuurt heel veel vogels ziet vliegen is dat niet vreemd. Woensdagmiddag 13 oktober hebben de kinderen van Buurtvereniging 't Rootven namelijk allerlei dingen gemaakt waarmee de vogels in de win ter ook volop te eten hebben. Dat kan bij Taxandria in Oisterwijk. Zou u in de wintermaanden ook graag willen blijven bewegen, kom dan geheel vrijblijvend 2x een proefles nemen. Dat kan in de vorm van Jazzdance, Steps of Aerobics. Leeftijd vanaf 18 jaar. 160x90 cm nja (bycast) 1.025,- Meubeltoonzaal/stoffeerderij (groothandel) Graaf van Urselschool helpt school in Tanzania Dus heeft u koopplannen, kom dan langs vóór 1 december 2004. Vindt u het leuk om met uw kindje te gaan gymen? Ook dat kan bij Taxandria. Vanaf dat uw kindje kan lopen tot 3 jaar. U mag geheel vrijblijvend 2x een proefles nemen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Myra Hoffmans 513 1177. Bij aankoop van ledikant Treasure Van lege melkpakken werden leuke vogelvoe- derhuisjes gemaakt. Met behulp van warm vet en heel veel vogelzaad werden de bekende vet bolletjes gemaakt. Een touwtje erin en nog een paar dagen laten stollen en de vogels kunnen ervan genieten. Het leukste om te maken en meteen ook het lekkerste kliederwerk waren de dennenappels. Na goed drogen konden de open staande schubben volgesmeerd worden met pindakaas. Daarna het geheel goed door het Sponsortocht 's Middags gingen de deelnemers aan de spon sorloop op pad met skelters, skeelers of stepjes naar het Bezoekerscentrum in Oisterwijk. Kinderen die de tocht te voet aflegden, liepen naar 't Stokske. De kleuters leverden ook een fantastische prestatie: ze liepen naar de Oostelvoortjes. Het weer was prachtig, een hele boel ouders zetten hun beste beentje voor als begeleider of verkeersbrigadier: dus de middag kon niet meer stuk. Tot slot van onze Derde Wereld Actie boden iets na drie uur de leer lingen Maaike en Lars van Berkel en Corné van Dijk, samen met meneer Harold Jacobs aan Wim van Oort een cheque aan van maar liefst 3100 euro! Een prachtig resultaat waarvoor we alle kinderen, ouders en sponsoren van harte willen bedanken. Ook Wim van Oort was in dankwoord vol lof over de inzet van de kinde ren voor het goede doel en het behaalde resul taat waarover we nog meer zullen horen en zien. Site Op de site van de school - www.graafvanur- sel.nl - zijn namelijk foto's en verslagen te bekij ken van het gehouden project. In de toekomst zal hierop nader nieuws komen te staan over de voortgang van het project op de St. Augustine Ngarama School in Tanzania. vogelzaad halen, een touwtje erin en klaar is de superdeluxe voederbol. Door de ruim 30 kinderen zijn er zeker 70 voe- derbollen en voederhuisjes gemaakt. Als daar de vogels de komende tijd niet op af komen... De overhandiging van de cheque aan Wim van Oort (foto Jan de Vroe) De kinderen, ouders en leerkrachten van de Graaf van Urselschool zijji de afgelopen tijd flink in de weer geweest voor de jaarlijkse Derde Wereld Actie. En met succes, want de gehouden spon sorloop leverde maar liefst 3100 euro voor het goede doel op. PAGINA 7 Het jaar waarin u koopt is vaak extra duur. Daarom geeft de grootste hypotheekbank u kortmg,op de hypotheekrente: 1% lagere rente bij 1 jaar rentevast. Of heeft u bijvoorbeeld liever 0,2% korting bij 5 jaar rentevast? Dat mag ook. Bel nu voor een vrijblijvend adviesgesprek: 013 - 505 85 05. Vier het feest van de bevrijding mee! Vrijdag én zondag in Den Boogaard! Zie artikel voorpagina De Sonman 2 5066 GJ Moergestel Tel. (013) 513 24 33/513 37 18 Fax (013) 513 22 38 Vrijdagavond koopavond 's maandags gesloten info@pvsmeubelen.nl www.pvsmeubelen.nl (verkoopkantoor Kerkstraat 14 5066 AS Moergestel) 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 20 OKTOBER 2004 Rentekorting afhankelijk van rentevastperiode. Vraag naar de actievoorwaarden. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Van links naar rechts: Cindy Aarts, Artur Kox, Jolanda Oerlemans-van Outheusden, Henk Lammers, Wendy Smits, Suzanne Bergmans-Hoozemans, Chantal Schellekens-van Gils, Yvonne Vermeer.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7