Ife 2^1 Rabobank 538 schenken kamer aan student Ex-Moergestelnaar wil schilderijen kopen van WieKentKunst Olympisch brons voor Mike van der Zanden Fiets met fietskar voor medewerkers van Werkproject De Kerkhovense Molen ■r I r Nu een jaar lang 1% lagere hypotheekrente! Rabobank Ik lig langs Joost, mijn clubgenoot. Ik laat hem langzaam lopen, maar niet te ver. De laatste honderd meter plaats ik mijn offensief maar ik kom net te kort. Ik ben helemaal kapot. Mijn adem slaat over, mijn rikketik maakt overuren. Een 4de tijd is ook wel goed, maar toch.4de, is eigenlijk een rotplek, net niet’. ’Ik kijk terug op een geweldige ervaring, dit had ik voor geen goud willen missen!’ Zoals u enige maanden geleden heeft kunnen vernemen, heeft de groep mede werkers van Werkproject De Kerk- hovense Molen (Stichting Amarant; dienstverlening aan mensen met een Langs deze weg willen de medewerkers en begeleiding van Werkproject De Kerkhovense Molen de firma Schepens dan ook hartelijk bedanken voor dit welkome gebaar. Er zal voortaan met veel plezier gefietst worden! baar nog steeds in Moergestel. Hij benaderde WieKentKunst spontaan met het aanbod de borden te kopen. Deze culturele stichting wil eerst over het aanbod nadenken. ”We zijn wel verrast”, aldus voorzitter Hennie van Schooten. ”Wie had dit verwacht?” van WieKentKunst. Op negen plaatsen ston den borden waarop te zien was hoe het er op deze plek een jaar of vijftig geleden uitzag. Deze borden waren een groot succes - én, ze waren gewild. Van de negen zijn er twee gesto len. WieKentKunst betreurt dat, maar was van de andere kant al weer blij dat de schade niet net zo groot was als vorig jaar toen vandalen de stropop langs de A58 in brand staken. Tot twee keer toe sloegen ze vernielend toe. Het feest, wat in het dorp losbarst, na het slot, duurt tot laat in de nacht. Ik doe iets wat ik nooit doe. Drinken! Het wordt laat, heel laat. Bij thuiskomst is het druk op Schiphol. Thuis, de oprit staat vol, er gebeurt van alles. Af en toe ben ik de weg kwijt. De volgende dag naar de Koningin. Een geweldige erva ring. Hoe ze het allemaal weet van mij, een raadsel. Ze is goed op de hoogte. Het lijkt wel of ze alles gezien heeft. Soms droom ik, al die aandacht. Huldigingen, felicitaties, af en toe te veel en ik ben moe. Volgende week weer naar school, dus nog een paar dagen flink bijkomen’. beperking) een bedrag van €2500,- mogen ontvangen van het sponsorfonds van de Rabobank Oisterwijk. De mede werkers van het werkproject hebben gezamenlijk besloten welke bestemming het budget zou krijgen. Er was onder andere gekozen voor de aanschaf van een nieuwe fiets met een bijbehoorde fietskar. De medewerkers kozen hier voor omdat zij onder andere haardhout willen vervoeren zonder dat zij hierbij hulp willen vragen van de begeleiding. Dion overhandigt de fiets met fietskar aan enkele medewerkers van Werkproject De Kerkhovense Molen. De fiets werd aangeschaft bij Schepens Twee- wielers in Oisterwijk. Toen Dion Annita Schepens (eigenaars) vernamen welk doel de fiets en fietskar hadden, leek het hen gepast de medewerkers van Werkproject De Kerkhovense Molen tegemoet te komen door de fiets en de fietskar te leveren tegen de kostprijs, inclusief een gratis servicebeurt, een zeer attent gebaar dus. Uiteindelijk hebben de medewerkers geko zen voor een prachtige nieuwe fiets met een bij behorende fietskar. Dion en Annita leverden deze namens Schepens tweewielers op dinsdag 5 oktober jongstleden tegen een zeer sterk gere duceerde prijs af bij De Kerkhovense Molen. Zij werden met grote blijdschap ontvangen. Overigens is WieKentKunst nog niet afgelo pen. Deze hele maand is in Galerie De Verdieping aan de Industrieweg nog de foto tentoonstelling van oud-Moergestel te zien. De Galerie is elke zaterdag en zondag van 12 uur tot 17 uur geopend. De entree is gratis. Ook draait dan de film ’Moergestel 1962’. Laatste zwemdag. De estafette. ’We moeten ons allemaal opladen. We hebben het bijna gehad. We zitten er doorheen. Nog één keer dan. Maar de motivatie ontbreekt en we zijn niet ont spannen. Vooral ik niet. Ik ben er met het kop- pie niet bij. De overname gaat fout. Ik ben de boosdoener. Een domper op mijn toernooi. Mijn teamgenoten laten me even alle hoeken zien. In het dorp trek ik me terug en laat het op me inwerken. Het moet een plaats hebben. Dit moet ik vergeten. De rest was zo goed’. ’De sluiting van de Spelen is sober, omdat er een aantal kinderen is verongelukt bij een bus ongeval. Terecht 1 minuut stilte. Het verdriet is voelbaar. 72.000 mensen muisstil. Een van de duizenden bezoekers aan WieKentKunst anderhalve week geleden was Nico Smits, in 1940 in Moergestel geboren. Op zijn twaalfde verliet hij Moergestel. Momenteel woont hij in Tilburg, maar zijn hart ligt blijk- De negen opvallende schilderijen die tijdens WieKentKunst op verschillende plaat sen in Moergestel stonden, hebben waarschijnlijk een koper gevonden. De in Moergestel geboreh Nico Smits heeft er grote belangstelling voor. WieKentKunst beraadt zich op het voorstel van Smits. De schilderijen zijn in hoofdzaak gemaakt door Kees Ketelaars. Ook Geerd Scherders en Eddie Hurkmans droegen bij aan de totstandkoming van deze creatieve ’reclame’ voor het evenement Rabobank en Radio 538 gaven zes kamers weg in een gezamenlijke studen tenactie. Een kamer is gewonnen door Suzan van Hees, klant van Rabobank De Hilver. De afgelopen periode werd wekelijks een kamer ’weggegeven’ in een studentenstad. Suzan van Hees ontving op 1 oktober de sleutel van haar nieuwe kamer in Tilburg. Voor de perio de van een jaar betaalt zij geen huur en krijgt ze van de Rabobank voor die periode een inboe delverzekering. Tot slot ontvangt ze een extra maand studiebeurs. 1 A I 1 Dus heeft u koopplannen, kom dan langs vóór 1 december 2004. Dag 4: De 50m vrijeslag. ’Deze is voor de echte sprinters. Maar eerlijk gezegd ben ik dat niet. Mijn start is te slecht en dat maak je op 50m niet goed. Als alle series geweest zijn, ga ik als 8ste de finale in. Ik denk nog: zeker niet slecht, al zeg ik het zelf. Dan de finale, alles met durf heeft de coach gezegd. Het gaat hard, goed en geeft voldoening. 7de. Heel tevreden’. SSR.L PAGINA 5 i ADVERTORIAL Het is tijd voorde Rabobank. fflMi1 DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 13 OKTOBER 2004 vervolg voorpagina Het jaar waarin u koopt is vaak extra duur. Neem alleen al nieuwe gordijnen... Daarom geeft de grootste hypotheekbank u korting op de hypotheekrente: 1% lagere rente bij 1 jaar rentevast. Of heeft u bijvoorbeeld liever 0.2% korting bij 5 jaar rentevast? Dat mag ook. 8e! nu voor een vrijblijvend adviesgesprek. R&rtteiioHlftg afhankelijk van »<?meVMtpenrxie. Vraag tiaar de actlevoofwaartJen en bij BKR te Hei =3 I Wwwr

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5