De Blaoskapellencommissie van C.V. ’De Pierewaaiers’ presenteert zondag 17 oktober a.s. vanaf 13.00 uur het met medewerking van maar liefst 36 kapellen in alle horecabedrijven van Moergestel SPONSORS 2004 Kom ook naar de Muzikaalste Zondag van het Zuiden... U bent welkom in Café ’t Centrum, Café-Rest. De Brouwer, Partyboerderij ’t Draaiboompje, Café-Restaurant ’t Stokske, Auberge De Man, Café De Keyzerin, Herberg De Veerkes, Tapperij De Schouw, Café-cafetaria Epi, Café De Klaore, Café De Aanbeveling. Liftlease, Cothen i Van Gorp Bolsius B.V., Gassepcialisten, Tilburg Van lerland's Algemene Brandstoffen Compagnie, Tilburg A. Jansen Rijkleding, Oisterwijk Aannemers- en Timmerbedr. G. Michielsen B.V., Tilburg Aannemersbedr. A.M.J. op ’t Hoog Zn. Moergestel Aannemersbedr. Gebr. Janssen B.V., Moergestel Aannemingsbedrijf Hein Verhoeven B.V., Moergestel Alkulux Kunststof Kozijnen, Tilburg ASMI Assurantiegroep B.V., Moergestel Automobielbedrijf Moorman, Moergestel Automobielbedrijven Vingerhoets, Diessen Avas Spuitcabines, Moergestel Bemoti B.V., Betonmortelfabriek, Tilburg Bouw- en Timmerbedrijf Van Bavel B.V., Riel Bouwmaterialenhandel Cementbouw, Tilburg Broeders Foeragehandel en Loonwerkbedrijf VOF, Berkel-Enschot Somes Maas Bouwbedrijf B.V., Oisterwijk T.V.M. Verzekeringen, Hoogeveen Televersal Communicatie Partners, Moergestel Total Tankstation Van Esch V.O.F., Moergestel Vadèstru B.V., Udenhout Het Tegelhuis, Oisterwijk Interpolis Verzekeringen N.V., Tilburg Kunststofkozijnen H.Verheijen, Moergestel La Trappe - Abdij Koningshoeven, Berkel-Enschot Bruurs Loontransportbedrijf, Moergestel CSO B.V., Moergestel CVT Van Tilburg Keukens, Tilburg De Gèsselse, Moergestel Dommelsche Bierbrouwerijen Donkers Seat Autobedrijf, Moergestel Electr. Technisch Installatiebedrijf F. van Velthoven B.V., Moergestel Fabory Centre, Tilburg Graveka, Diessen Maricon, Moergestel Moergestel B.V., Constr. En Machinefabriek, Tilburg Moergestel T.V. Pontmeijer B.V., Tilburg Rabobank De Hilver, Moergestel Schilders- en Glaszettersbedrijf H. Kerkhof, Moergestel Schoenfabriek Wed. J.P. van Bommel B.V., Moergestel Shell Verkoopmij Nederland B.V. Slijterij in den Korenmaaier, Moergestel Snelbouw Haaren B.V., Haaren DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 13 OKTOBER 2004 PAGINA 12 22e Blaoskapellen- festival

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 12