5,20 10,00 Tijdens onze algemene vergadering geven de leden de toon aan SM Voor de mooiste momenten vindt u bij ons de mooiste kaartjes... Het is tijd voor de Rabobank. De bladeren gaan vallen maar wij laten de prijzen knallen. Florino Amaretto Ketel 1 C/en^B Taifoen^ Rare and Old Scotch Domains de Montplo vdp d'Oc 3 voor La Nuits du Temps Cotes de Rhone Villages Nu per fles £20 Slijterij ’In den Korenmaaier’ Dujardin Blauw Chateau Bellerive, Cru Bourgeois Medoc 2002. PUI Bh GEZELLIGHEID ONDER DE KURK JAR[ Gedichten van Greacie Reconstructiecommissie Beerze Reusel krijgt streekhuis Lustrumconcert onderuit Rabobank Buro '76 Oisterwijkseweg 43, Tel. 513 2268 beklim een berg een nieuwe poging ter vergeefs weer verdroging onderuit licht is schaars een koude rilling de stilte barbaars er onderuit de top niet gehaald halverwege en weer gefaald een nieuwe kans kom uit het dal kijk niet om naar de vrije val ft o a Voor uitvoering plannen De uitvoering van de reconstructie van het gebied Beerze Reusel gebeurt vanaf 1 januari 2005 vanuit een streekhuis. Alle partijen die momenteel betrokken zijn bij het proces van revitalisering van het landelijk gebied, hebben gekozen voor één vaste locatie in Hilvarenbeek. Het grote voordeel van zo’n streekhuis is dat de reconstructie, zeker in de fase van uitvoering, daardoor meer zichtbaar wordt. Eind deze maand gaan de plannen voor de reconstructiegebieden in Brabant ter inzage. Maar iedereen is al druk bezig om na te den ken over de uitvoering, waar de komende jaren hard aan wordt getrokken. De provincie Noord- Brabant heeft kenbaar gemaakt dat alleen door hechte samenwerking het reconstructieproces de grootste kans op slagen heeft. Op 23 september j.l. heeft de reconstructie commissie Beerze Reusel als eerste bepaald hoe zij dat wil gaan doen. Unaniem is daarbij geko zen voor de opzet van een streekhuis, van waar uit de uitvoering wordt aangestuurd. Het streek huis komt op de locatie van het huidige ont- wikkelbureau De Hilver, de pilot in Hilvaren beek. Het streekhuis is een samenwerkingsverband van alle betrokkenen bij het reconstructiepro ces. Doel is om, door een bundeling van mens kracht en middelen, ondersteuning te bieden bij tal van projecten die op basis van het recon structieplan in de regio Beerze Reusel in de periode 2005 - 2017 uitgevoerd zullen worden. Gedeputeerde Paul Rüpp van ruimtelijke ont wikkeling steunt het initiatief van Beerze Reusel en is verheugd dat voor deze opzet is gekozen. Eind 2005 wordt de werkwijze van het streek huis geëvalueerd. Op 24 juni 1924 werd in Oisterwijk de basis gelegd voor, wat we nu noemen: ’’Gemengde Zangvereniging Zang en Vriendschap Oisterwijk”. In juni 2004 bestond de vereniging dus 80 jaar. Dat willen wij niet onopgemerkt voorbij laten gaan. 5 Jaar geleden hebben wij ’driekwart eeuw Zang en Vriendschap’ uitbundig gevierd. Dit jaar willen wij, ter gelegenheid van dit lustrum wederom een concert geven. Dit lustrum-concert wordt uitgevoerd op zon dag 31 oktober in de Petrus Banden kerk in Oisterwijk, aanvang 15.00 uur. Het programma zal bestaan uit werken van Fauré en Mozart. Voor de pauze zingen we het Requiem van Fauré, met als solisten: Marie- Jeanne Lemmen-J ansen, sopraan, en de bari ton Rob Pluymen, aan het orgel begeleid door Rob Nederlof. Het geheel staat onder leiding van Marius Schouten. Na de pauze zal de organist een improvisatie geven over een tot dan onbekend thema. Daarna zingen koor én sopraansoliste, werken van Fauré en Mozart, begeleid door onze vaste pia niste An van Tuyl. Vanwege de hoge kosten is het nodig 5,-als bijdrage in de kosten te vragen. De toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij de Rabobank in Oisterwijk. Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel Tel. (013)513 1350 VERHUUR TAP1NSTALEATIES Nu per fles van 8.95 $<25 - Kist a 12 flessen 50," ncwffio I DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 6 OKTOBER 2004 PAGINA 5 ni Fles 70 cl. Liter Liter Hieronder vindt u de verkorte agenda Het bestuur Coöperatieve Rabobank De Hilver U.A. gevestigd te Hilvarenbeek. Bij Rabobank De Hilver hebben de leden zeggenschap en invloed. En 14 oktober hebben zij de kans om daadwerkelijk iets van zich te laten horen. Tijdens onze alge mene ledenvergadering. Vanaf 19.30 uur zijn zij van harte welkom in Partycentrum Hercules, Rijtseweg 1 te Diessen. De verga dering begint om 20.00 uur. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, de jaarrekening 2003, het jaarverslag 2003 en de overige stuk ken kunnen leden vanaf vandaag inzien op onze kantoren. Geeft u als lid van onze bank 14 oktober de toon aan tijdens onze algemene vergadering? Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2003 Decharge Wijziging statuten en huishoudelijk reglement Benoeming leden bestuur en raad van toezicht Mededelingen en rondvraag Na afloop van de vergadering treedt Joop Vos van het cabaretduo Urbi Orbi voor u op. Een zalige amandel likeur voor een zachte Prijs. gFf Ketel 1, de ambachtelijke graanjenever Specialiteit. Whisky. In Nederland het meest gedronken. Fles 70 cl. ^^n—at Wie vieux *y zegt bedoeld|jj^ Dujardin, igoni Liter ‘I GLEN

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5