jrse openingsaanbiedingen PVS MEUBELEN "Hebt u enkele uurtjes?" Huwelijksmenu: friet, frikandellen en bier!!! 30 september: Frietboeren- bruiloftü! Herfstwandelarrangement Oisterwijkse bossen Rock Around the Jukebox swingt als vanouds Geslaagde veiligheidsmarkt r ubber ondertapijt GRATIS! mooiste momenten de mooiste kaartjes... GRATIS'. PAGINA 7 Gefeliciteerd! Beursorganisator Ernst Aalders hoeft nog altijd Alle genoemde prijzen zijn incl. BTW. Bij aankoop van ledikant Treasure Boswachter Frans Kapteijns laat u niet alleen de prachtige herfstkleuren en paddestoelen zien, maar vertelt bijvoorbeeld ook hoe een boom zich opmaakt voor de winter en hoe onmisbaar paddestoelen als ’’opruimers” in de kringloop van de natuur zijn. WARME KLEUREN EN GEHEIMZINNIGE PADDESTOELEN Wanneer de Oisterwijkse bossen zijn omgeto- 160x90 cm nja (bycast) 1.025,- De Sonman 20 5066 GJ Moergestel Tel. 013 - 513 24 33 Fax 013 - 513 22 38 's maandags gesloten ’s avonds op afspraak mogelijk niet veel moeite te doen om de beschikbare vierkante meters - en dat zijn er heel wat in het Expodome van Autotron - verhuurd te krij gen. Ook dit jaar meldden zich 275 handelaren uit Nederland, Oostenrijk, Zwitserland, Zwe den, Duitsland en uiteraard Groot-Brittannië in een vroeg stadium aan om zich te verzeke ren van standruimte. Na een stormachtige groei van de belangstel ling voor de nostalgische muziekmachine eind jaren negentig, is er nu weer sprake van enige ’afkoeling’ van de markt. Ernst Aalders: ’De belangstelling blijft onveranderd groot voor alles wat met de jukebox te maken heeft. Wel OP PAD MET DE BOSWACHTER Op zaterdag 9 oktober organiseert Bezoekers centrum Oisterwijk een herfstwandeling met boswachter Frans Kapteijns. De wandeling begint om 10 uur en start bij het bezoekers centrum. Na een flinke wandeling wordt geza menlijk een heerlijke kop paddestoelensoep gegeten bij c.r. Klein Speijk. De ochtend ein digt om plus minus 13 uur. Kosten: €10,- voor leden van Natuurmonu menten, niet-leden betalen €13,-. Voor dit arrangement dient u tevoren te reser veren bij het bezoekerscentrum. Het tel.nr. is: 013-5219209. ’DE GÉSSELSE’ - WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2004 Zaterdag 9 en zondag 10 oktober 2004 in Autotron ROSMALEN - Op zoek naar die ene jukebox? Dat ene unieke model waar je al zo lang je zinnen op hebt gezet. Tien tegen één dat je zaterdag 9 of zondag 10 okto ber in Autotron Rosmalen ten minste op het goede spoor wordt gezet tijdens hét jukeboxevenement in ons land: Rock Around the Jukebox 2004. Het is zelfs niet uitgesloten dat jouw hartenwens daar al staat te glimmen tussen ruim tweehon derd andere muziekmachines uit de jaren vijftig, zestig en zeventig. zien we dat mensen die enkele jaren geleden gemakkelijk geld uitgaven voor een machine, nu wat langer doorsparen om een model te kopen dat helemaal naar de zin is of juist met wat beperkte financiële middelen op zoek gaan naar een goedkoper exemplaar.’ Liefhebbers met handige handjes kunnen natuurlijk ook altijd nog zelf een jukebox restau reren. Naast de tweehonderd speelklare exem plaren, worden zo’n honderd machines aange voerd waaraan de doorgewinterde klusser zijn hart nog kan ophalen. Met behulp van de juiste serviceboeken (ver krijgbaar op Rock Around the Jukebox) en wijze raad van de enthousiaste leden van de Jukebox Fanaat kan zelfs van het grootste ’’wrak” weer iets heel moois worden gemaakt. Of het nu gaat om de restauratie van de kast, de oude buizenversterkers, de elektrische bedra ding of de haperende motor, tijdens Rock Around the Jukebox is er zoveel kennis en kunde in Autotron aanwezig dat voor elk pro bleem een oplossing kan worden gevonden. Naast al dit moois brengt ook het muziek aanbod veel bezoekers op de been. De orga nisatie heeft voor de komende happening een groot aantal artiesten en bands gecon tracteerd, waaronder: Sandra Mooy Of Course, Renée and the Alligators, Riem de Wolff en Rene Shumann. Deze artiesten zul len op zowel zaterdag als zondag vele voet jes op de dansvloer krijgen. Rock Around the Jukebox is zaterdag 9 en zon dag 10 oktober geopend van 10.00 tot 18.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 10 euro, kinderen van 4 tot 12 jaar betalen 5 euro. verd in de prachtigste herfstkleuren, is het tijd om de wandelschoenen aan te trekken. In deze tijd van het jaar gaat de natuur zich langzamer hand opmaken voor de winter. De grond ligt bezaaid met prachtig gekleurde bladeren, kas tanjes, eikels en beukennootjes. Het bos is een stuk vochtiger en de dagen korter, waardoor pad destoelen in allerlei vormen en kleuren letter lijk de grond uit schieten. Dieren gaan zich voorbereiden op de winter en vogels trekken weg. Er heerste een gezellige drukte op het terrein van buitenschoolse opvang ’t Honk in Moergestel, waar afgelopen woensdag een Veiligheidsmarkt werd georganiseerd door het Gastouderbureau en kindercentrum van Stichting Kinderopvang Humanitas. Voor de ouders werden er voortdurend demon straties jeugd-ehbo gegeven, en was er een geva rieerd aanbod aan praktische tips. Kinderen lie ten met veel enthousiasme heuse wonden gri meren of een echt snoepje op de wond plakken. Er zijn zelfs in verband gehulde mummies gesignaleerd! Omdat het tevens Dag van de Gastouder was, hebben alle aanwezige gastouders een leuke en passende attentie gekregen. Wij hopen dat zij ook dankzij de extra aandacht van de ouders hun gastkin- deren kunnen terugkijken op een geslaagde dag! Wilt u meer weten over kinderopvang? Neem dan gerust contact op met Stichting Kinder opvang Humanitas, het Gastouderbu reau in Oisterwijk, tel. 513 1576 of met Kindercentrum Okido, tel. 523 0770. Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend. Niets is meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in februari dui zenden mensen voor de Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten. Voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting en zorgprojecten voor patiënten en hun familie. Help mee als collectant of lokale klFf'V collectecoördinator. Bel 030 - 297 11 97 of kijk Hersenstichting op www.hersenstichtmg.nl of www.nfgv.nl Meld u aan als collectant of organisator: 030 - 29711 97 ^0 Buro ‘76 Oisterwijkseweg 43, Tel. 513 2268 Hersenstichting Nederland (verkoopkantoor Kerkstraat 14 5066 AS Moergestel) r r I Nederland Geestelijke Volksgezondheid

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7