Petje af voor Vierdaagsekanjers! J.M.A. Stieger TANDARTS Vakantie- hulpje? Lokale Omroep MTV op zomerreces Ziekendag: 14 september f Aphrodite SCHIWxX TWEEWELERS De praktijk is gesloten van vrijdag 30 juli t/m zondag 22 augustus. P F» J» WOENSDAG 28 JULI 2004 - 29e JAARGANG - Nr. 1295 Bovenste rij v.l.n.r.: Ad Linkels, Jack van Riel, Ria Willems, Mieke Hooghiemstra, Lia de Boer, Corrie van Hest, Annie van Roessel, Jeanne De Werkgroep Ziekenpastoraat lees verder op pagina 3 Sieraden Sculpturen Repareren en restaureren van sieraden van Roessel, Jan Timmermans, Angelique van Zeist en Henk van Zeist. Zittend v.l.n.r.: Jan Vriens, Ton van de Bömw, Sonja de Wit, Agniet Frommé, Joke Spierenburg, Femke van der Heijden en Natascha Pellis. Rendez-vous op zaterdag 23 juli 2005 rond de klok van 12.00 uur? Gezelligheid troef voor de foto Tandarts C. v.d. Tas Wie kan ons helpen? Voor woens dag 25 augustus (week 35) zoeken we ’n vakantiebezorger! Omdat onze vaste bezorger dan nog op vakantie is zoeken we ’n vervanger voor één week! Wil jij dat doen? Bel even naar onze redactie: 513 2268. doende om van de activiteiten die in de zomer maanden juli/augustus in Moergestel plaatsvin den, opnames te maken die vervolgens op don derdag 26 augustus, in ons zeer uitgebreide ’’Zomerjournaal” zullen worden uitgezonden. Noteer die datum alvast: wij beloven u een zéér gevarieerde en uitvoerige TV-uitzending. r g zijn van harte welkom op deze ziekendag. Deze uitnodiging betreft ook de bewoners van Huize Stanislaus, die op de bezoekerslijst van de Werkgroep Ziekenpastoraat voorkomen. Op de ziekendag is plaats voor 75 personen. Wilt u graag aan deze dag deelnemen, geeft u zich dan op bij het Parochiecentrum (tel. 513 2774, ’s morgens tussen 10.00 en 12.00 uur). Wacht u hier niet te lang mee, want voor ons geldt de regel: wie het eerst komt, die het eerst maalt. Zoals iedereen, gaan ook de medewerkers van de lokale omroep MTV genieten van een welverdiende zomervakantie. Dat wil echter niet zeggen dat wij u in de steek zullen laten, want ook tijdens de vakantiemaanden blijft het bruisen van de activiteiten. Tóch zal de programmering van onze TV en Radio-uitzendingen in deze komende weken er anders uit gaan zien dan u van ons gewend bent. Wij proberen het voor u hier even op ’n rijtje te zetten. Wat de TV-programma’s van MTV betreft: gewoontegetrouw verzorgen we iedere laatste donderdag van de maand een nieuwe TV- uitzending. Omdat een aantal van onze medew erkers met vakantie gaan, zullen we voor één keer, n.l. in de maand juli géén nieuwe TV- uitzending verzorgen, maar de uitzending van eind juni blijven herhalen tot eind augustus. Dat wil dus niet zeggen dat we stil blijven zitten, want de beschikbare medewerkers zijn druk De jaarlijkse ziekendag van onze parochie is dit jaar op dinsdag 14 september en vindt plaats in Huize Stanislaus. Degenen in ons dorp die ziek zijn, moeilijk van huis weg kunnen of om een andere reden aan huis gebonden zijn, willen wij - de Werkgroep Ziekenpastoraat - een feestelijk en gezellig programma aanbieden. Dat programma begint om 10.30 uur met een Eucharistieviering, daarna is er koffie met gebak en aansluitend een drankje. Om 13.00 uur is er een lichte lunch, waarna er voldoende tijd is om te wandelen of te rusten, ’s Middags zijn er verder voordrachten en om 16.30 uur is de sluiting. Het is de bedoeling er een ontspannen dag van te maken, waarop men elkaar kan ont moeten en kan bijpraten. De bewoners van de Reuselhof en de mensen die in ons dorp wonen en door de leden van de Werkgroep Ziekenpastoraat worden bezocht, Huidverzorgingsinstituut Kerkstraat 21, Oisterwijk. tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl We kregen de kans om ze in het zonnetje te zetten en hebben dat ook gedaan. Alle Moergestelse deelnemers aan de Nijmeegse Vierdaagse. Letterlijk én figuurlijk tijdens een hartelijke ontvangst afgelopen zaterdag bij Café ’t Stokske. Om 12.00 uur waren de Moergestelse deelnemers (waarvan de niet wisten hoeveel en wie.uitgenodigd bij elkaar te komen. Het idee was enige weken geleden geboren en afkomstig van Jan Timmermans, uitbater/eigenaar van ’t Stokske. ’Zou het niet leuk zijn om alle Moergestelse Vierdaagselopers op de foto te zetten na afloop? De koffie krijgen ze van mij’, zei Jan er nog bij. We vonden het een leuk idee wat we graag hebben opgepikt. Het werd ’n heel gezellig en ongedwongen gebeuren waarbij de ’Vierdaagsekanjers’ met elkaar konden praten over hun ervaringen en waarbij het ons duidelijk werd hoe een dergelijke geweldige prestatie kan ’verbroederen’. Ze genoten zichtbaar van deze bijeenkomst en eikaars verhalen en wie weet.hebben we er een nieuwe traditie mee ingezet. Dat mag, heel graag zelfs want het was heel gezellig. Hierbij de foto met de 18 Moergestelse ’kanjers’ (we weten niet of er nog meer waren, maar ook voor hen is een hartelijke gelukwens op z’n plaats). I i» BI «L de easels Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013)513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail ulterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Weekblad voor Moergestel Edelsmid Beeldend kunstenaar Tilburgseweg 11. Moergestel, 013 5133168 Open: di. t/m vr. van 09.00 tot 18.00 uur Zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur En na telefonische afspraak Maandag gesloten Voor spoedgevallen kunt u contact opnemen met de praktijk van: van Kemenadelaan 7, Oisterwijk ’Tel. (013) 521 6655 'ci. uio-uio irj hl=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T=I=T=l=T=l=T=l=T=l=T=l=T= ff El73 Schoolstraat 5 H MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 AL HU1H 80 JAAR FIETSPLEZ1ER rf<’

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1