Geef voor vakantieplezier de Zonnebloem8 I 1 Uitslagen RABO Komtoer Moergestel Uitslag Rabo Dikke Banden Race: BMl 1 1 li Ruim 6750 zieken en gehandicapten beleven dit jaar de vakantie van hun leven. Dankzij de Zonnebloem en dankzij de hulp van 7000 vrijwilligers. Door de extra voorzieningen en aanpassingen die nodig zijn, kosten deze vakanties veel geld. U kunt de Zonnebloem hel pen om haar vakanties voor zieken en gehandicapten toch betaalbaar te houden. Uitslagen wegwedstrijden: In Categorie 3 werd Jasper de Laat vierde. In Categorie 4 werd Danny van Poppel derde. In Categorie 5 was Kay Welten zestiende. Kim van Poppel werd vijfentwintigste in Catgeorie 6. "Wat heb ik het naar m’n zin gehad vandaag. Eerst uitgebreid ontbeten en daarna de natuur in. Heerlijk buiten geluncht. Broodje tonijnsalade met een lekker glas witte wijn. Vanmiddag hebben we gezwommen, terrasje gepikt en zojuist dus die geweldige barbecue. En nu ben ik doodop. Welke reisorganisatie dat was? De Zonnebloem!" Op zondag 20 juni jl.heeft voor de 2e keer het Jeugdwielerfestijn plaatsgevonden in de kom van Moergestel. Ondanks de slechte weersvoorspellingen werden de wedstrijden verreden onder prima omstandigheden. Er was weer volop strijd om de ereplaatsen. Ook werd voor de schoolgaande jeugd een Rabo Dikke Banden Race gehouden. De deelname viel enigszins tegen, maar presta ties waren er niet minder om. Categorie 6 t/m 9 jaar: 1. Steven de Bruin, Oisterwijk; 2. Mark van der Heijden, Schaijk; 3. Nick Hoffmans, Moergestel. Categorie 10 t/m 14 jaar: 1. Joep Hoffmans, Moergestel; 2. Jorn Ketelaars, Moergestel; 3. Roy Verkooijen, Moergestel. WhI I - 'K ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 30 JUNI 2004 PAGINA 8 «k 1 C. NATIONALE VERENIGING Postbus 2100 4800 CC BredaTel. (076) 564 63 62 E-mail: info@zonnebloem.nl www.zonnebloem.nl co' ikaki ,ni r* wï

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 8