El Speeltoestellen staan er! Wfl t -4s. i -tsa Sponsorlijst t.b.v. Speelplaats Graaf van Ursel school J Namens OKG, team, kinderen en ouders BEDANKT! r Door deze acties kwamen er ook spontane spon- VVV 't V soracties op gang, zoals het opnieuw bestraten van de speelplaats en het maken en plaatsen van picknickbanken. Maar ook spontane bijdrages Alle informatie en alle foto’s zijn te vinden op onze website www.graafvanursel.nl Angelique en Esther i 7800 Euro besteed kunnen worden aan drie mooie speeltoestellen voor de kinderen, en dat was het doel! Dit alles is echter alleen mogelijk gemaakt door de geweldige inzet van ouders, team en leer lingen en natuurlijk de OKG: de Ouder vervolg van voorpagina Feest op de Graaf. Kontakt Groep. Speciaal vermelden we hierbij Jan Geerts die alle medewerking verleende om de bingo en de opening van de vernieuwde speelplaats tot een grandioos succes te maken! Kijk eens even naar de foto’s die gemaakt zijn tijdens het feestelijke gebeuren op de Graaf van Urseldag: een dag om nooit meer te ver geten! De tweede acties was om op een ludieke manier het bedrijfsleven en de middenstand te benaderen. Hiervoor werden speciale kaarten gemaakt waarbij de kinderen op de voorkant een tekening maakten van de speelplaats zoals zij die voor ogen hadden. Hierop werd geweldig gehoor gegeven. van bijvoorbeeld Huize Stanislaus en een dweilorkest wat toevallig langs kwam bij een café. Ondertussen was de ook de derde actie van start gegaan. Een puzzel van 1000 stukjes werd gelegd en precies zo’n zelfde puzzel werd per puzzelstukje verkocht. Uit de puzzel van de school zouden vervolgens twee stukjes worden gehaald. Wie een van de ontbrekende stukjes had gekocht won daarmee aan ballonvaart. Al langere tijd speelde het idee om de speelplaats van de Graaf van Urselschool aan de Kloosterlaan wat sfeervoller aan te kleden voor de leerlingen. Prachtige gelegenheid om het een en ander te presenteren zou natuurlijk de jaarlijkse Graaf van Urseldag zijn, maar dan zou er eerst nog heel wat moeten gebeuren... Het resultaat werd op de Graaf van Urselavond bekend. Iedereen die een puzzelstukje had gekocht kon deze komen passen op deze avond. Binnen 10 minuten waren de twee gelukkige winnaars bekend: Jet Kouwenberg en Angelique van Elderen. Twee leerlingen toevalli guit groep acht, die nog maar korte tijd kun nen genieten van de nu oooh zo mooie speelplaats. Maar.ze hebben wel allebei een geweldige ballonvaart gewonnen. Ballonvaarten die spontaan gesponsord zijn door een anon ieme sponsor! Uiteindelijk is de opbrengst van maar liefst De eerste actie om te proberen de benodigde gelden voor speeltoestellen bij elkaar te krijgen was de Telebingo in samenwerking met MTV. Eind maart vonden deze uitzendingen plaats die het prachtige bedrag van 4800 Euro opbracht en. Een absoluut record aantal loten werd er verkocht. Huize Stanislaus Op ’t Hoog doe het zelf zaak Meubelstoffeerderij John Smits Taxi van de Loo Bakkerij Van Hulten Boerenbond F. van Velthoven Teken-adviesburo C. Hoeven Boetiek Bonita Zwijgers bestratingen Aannemersbedrijf Verhoeven M. v/d Bosch keukens en interieur Garagebedrijf van Balkom CSO centrale schachten Vogels Fietssport ’t Kruispunt speeltoestellen Ketelaars bestratingen en groenvoorzieningen BV Reisburo Thomas Cook Schoonmaakbedrijf Berkelmans Slagerij Ketelaars Virgin ballonvaarten Drogisterij Kemps Grando Breda Zijlstra keukens Bloem en Groen creaties 4 V B E Schoonheidssalon Aphrodite Novy van Wezel Mecpark Slijterij ’In den Korenmaaier’ Jumbo Denissen Alkulux Rabobank De Hilver Copycat Super de Boer Ligtvoet-Nimco Tegelzetter A.M.P. Verkooijen Aannemersbedrijf Embregts-Kwinten ’t Stokske V.O.F. RMR interieurbouw Sport Outlet Televersal Aannemersbedrijf Gebr. Janssen Joost Kwinten assurantiën Woninginrichting Michiels Anoniempje Van Doormaal bouwservice MTV Vision Makelaardij De Gèsselse Van Oudheusden bestratingen Bouwbedrijf van Laarhoven C. van Tilburg keukens De Heksenkethel Restaurant De Mafkethel Rotterdam fe ’O PAGINA 5 ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 30 JUNI 2004

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5