Stichting Wielerronde sluit meerjarig sponsorcontract Leugenbèngskes Fietsroute Moergestel Ouderbedankdag op de Bienekebolders Let op: algemene voorwaarden Leugenbèngskesroute brengt 600 fietsers naar Moergestel r Het initiatief van de nieuwe Stichting Moer gestel Fietsdorp was niet alleen geslaagd door In 1920 organiseerde het echtpaar Sjan en Jan van Nispen-van Dongen een markt om geld in te zamelen voor de vereniging. Met dit geld wer den instrumenten gekocht. De naam werd veranderd in ”De Zingende Zaag van Budel”. In de jaren zeventig verdween de werkdrift, Op de foto vindt de ondertekening plaats van de overeenkomst. Met als resultaat ”De Revue van Nu”: een bonte verzameling van spetterende showelementen, zoals showballet, een nog bruine Michael Jackson, polonaises en gevoelige liederen uit gevoerd door zes enthousiaste hobbyisten. bar gemaakt en waren er verschillende dan- soptredens. De groepen 3-4 hadden een restau rant ingericht en bakten zelf heerlijke ham burgers. Deze waren dan ook snel op. Alle hap jes zijn zelf door de leerlingen gemaakt. Er waren nog veel meer leuke activiteiten, zoals een quiz, een scoubidou wedstrijd, karaoke en een soort van landenspel. Soms leggen cliënten een probleem aan ons voor dat betrekking heeft op algemene voor waarden. Deze voorwaarden worden vaak bij een overeenkomst opgenomen. Het zijn de be kende ’’kleine lettertjes”. Algemene voorwaar den worden altijd gebruikt door bedrijven die vaak overeenkomsten sluiten, zoals KPN of Wehkamp. Het komt ook vaak voor dat een kleiner bedrijf algemene voorwaarden gebruikt bij haar overeenkomsten. Deze zijn dan opge steld door het eigen bedrijf of door de branche organisatie waarbij het bedrijf is aangesloten. Zo kan bijvoorbeeld een autogarage de algemene voorwaarden van de BOVAG hanteren. Hoewel ze niet onbelangrijk lijken, kunnen algemene voorwaarden toch bepalend zijn indi en U een probleem met de wederpartij heeft. Onderwerpen die vaak door algemene voor waarden worden geregeld zijn onder andere: De Leugenbèngskesfietsroute is een succes geworden. Zeshonderd fietsers hebben deelgenomen aan deze activiteit van de Stichting Moergestel Fietsdorp. De fiet sers waren allen vol lof over de door Frans van Hest uitgezette route en over de ’leugenaars’. Met name de twee Moergestelse vertellers, Corrie Laurenssen en Ron van der Sanden, hadden succes met hun optreden. Vorige week vrijdag heeft het leraren team van de Bienekebolders op een heel originele manier alle ouders bedankt voor hun hulp gedurende het afgelopen jaar. Door het jaar heen wordt regel matig een beroep gedaan op de ouders. Hierbij valt te denken aan hulp bij cre atieve ateliers, vieringen, overblijven, voorlezen, de jaarlijkse musical, klus- groep, leerlingenbijeenkomsten en dergelijke. Alle klassen hebben mee gewerkt om het een geslaagde middag te laten worden. Zo hadden de kleuterklassen een mooi versierde kinder- het hoge aantal deelnemers en de enthousiaste verhalen die ze na afloop op het Sint Jansplein kwamen vertellen. Bijzonder was namelijk dat de fietsers uit alle delen van Brabant afkomstig waren, zelfs uit het westen van de provincie, uit de omgeving van de Peel en uit de Kempen. Voor de organisatie was dit een opsteker van je welste omdat de Stichting Moergestel Fietsdorp onder voorzitterschap van Niels van de Ven Moergestel wil promoten als een dorp waar de fietser van harte welkom is. Op deze manier probeert de stichting een impuls te geven aan de Moergestelse samenleving. Het doel is zodanig luid de Moergestelse trom te roeren dat over een paar jaar iedere fietslief- hebber in'het zuiden van het land Moergestel vereenzelvigt met fietsen. Met de verwezenlij king van deze doelstelling is afgelopen zondag met succes een goed begin gemaakt. Overigens is de eerste activiteit van de Stichting Moergestel Fietsdorp ook goed ’ingewijd’ dank zij de fiets- deelnemers. Menigeen stopte bij een van de nieuwe fietsborden, aan de Oisterwijkseweg. De Stichting Moergestel Fietsdorp is nu al bezig met het ontwikkelen van plannen voor volgend jaar. Leuke ideeën van iedereen zijn van harte welkom. Deze activiteiten sluiten nadrukkelijk aan bij het Rabobank Wielerplan. Het Rabobank Wielerplan beoogt onder meer de Nederlandse Wielersport te stimuleren en op de bovenste tre den van de internationale ladder te houden. En een van de kernactiviteiten is de sponsor ing van wielervereniging en lokale evene menten. De stichting heeft de laatste jaren nadrukkelijk haar activiteiten uitgebreid naar het organiseren van jeugdwedstrijden vanuit de doelstelling het promoten van de wielersport en vooral de jeugd hiervoor warm te maken. Vandaar juist deze meerjarige samenwerking met de Rabobanken als de hoofdsponsor van de sticht ing SWM/O. Het bestuur van de Stichting Moergestel/Oisterwijk is Rabobank De Hilver en Rabobank Oisterwijk buitengewoon dankbaar voor deze meerjarige financiële onder steuning. ”De Zingende Decoupeerzaag” speelt met het stuk ”De Revue van Nu” op zondag 4 juli om 14.30 in Natuurtheater Oisterwijk. Voor meer informatie kunt u contact met ons opne men via telefoon 528 3225. Op vrijdag 25 juni 2004 heeft de ondertekening plaatsgevonden van een meerjarige sponsorovereenkomst tussen Rabobank de Hilver, Rabobank Oisterwijk en de Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk. Het contract werd ondertekend door de heer Wim Wolfs van Rabobank De Hilver, de heer Rick Breeuwer van Rabobank Oisterwijk en door voorzitter Ruud Hora van de SWM/O. gramma vol vaudeville en revue, net als 120 jaar geleden. Het stuk ”De Revue van Nu” gaat over de vereniging zelf. ”De Zingende Decoupeer zaag” wil dolgraag een grote revue maken. Dit om te concurreren tegen de tegenwoordig zo populaire musicals. Vijfendertig leden zijn afwezig op de generale repetitie, maar alsof dat nog niet genoeg is, zoekt de penning meester steeds ruzie met het jongste lid. Wonder boven wonder, misschien met kunst en vliegwerk, misschien met een fataal ongeluk, weten ze toch hun show te presenteren. De Stichting Wielerronde Moergestel/Oister wijk heeft tot doel het bevorderen van de Wielersport in het algemeen en in de regio Oisterwijk, Moergestel en Hilvarenbeek in het bijzonder. Daartoe organiseert de stichting jaar lijks een Jeugdwielerfestijn en een Rabo Weekend Cyclocross. Het Jeugdwielerfestijn wordt gehouden in maand juni en in de kom van Moergestel. Deze wegwedstrijd staat open voor jeugdige wielrenners en rensters in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar en die lid zijn van een wielerclub. Daarnaast wordt op deze dag de Rabo Dikke Banden Race gehouden voor jon gens en meisjes vanaf de 6 jaar tot en met de 14 jaar. In de maand december organiseert de stichting jaarlijks cyclocrosswedstrijden voor zowel de jeugd als de senioren. Op zaterdag staan de wedstrijden aan de Zandstraat in het teken van de jeugd in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar. Op zondag rijden de senioren met ëen zo breed mogelijk deelnemersveld van de sportklasse tot aan de eliteamateurs toe. Tot slot hadden de leerkrachten een mooi lied ingestudeerd (zie foto). De opkomst van ouders en kinderen was heel goed te noemen en het was een bijzonder leuke middag. Een gezellige mid dag waarbij ouders, leraren en leerlingen elkaar informeel ontmoeten. Natuurtheater Oisterwijk presenteert ”De Zingende Decoupeerzaag ”De Revue van Nu” op zondag 4 juli om 14.30 uur ’’Muziekvereniging De Zaag” werd opgericht in 1883 in de plaatselijke tapperij en proeverij in Budel. De burgemeester, Nelis van Dongen, was eveneens de diri gent van de vereniging. De eerste jaren werd er alleen weinig gespeeld, omdat er nog veel geproefd moest worden. garanties, aansprakelijkheid, wijze van betaling en levering, geschillenregeling en ontbinding. Vooral dit laatste onderwerp kan voor proble men zorgen als u niet weet of, wanneer en hoe U de overeenkomst kunt annuleren. Zo kwam een cliënt bij ons met het probleem dat het abonnement van zijn mobieltje zonder zijn toestemming was verlengd De ’’kleine lettertjes” bepaalden na melijk dat het abonnement automatisch zou worden verlengd als onze cliënt het abonnement niet per aangetekende brief zou opzeggen. Maar omdat hij met een niet aangetekende brief probeerde op te zeggenzat onze cliënt eenjaar langer aanzijn abonnement vast. Zorg er dus altijd voor dat U weet of er algemene voorwaarden van toepassing zijn, voordat U Uw handtekening onder de overeenkomst zet. Door goed op de hoogte te zijn van de inhoud van de algemene voorwaarden kunt U zichzelf een hoop problemen en geld besparen! Mocht naar aanleiding van dit artikel nog vra gen hebben? Stichting miMax is iedere don derdagmiddag open van 13.00-17.00 uur aan de Poirtersstraat 5 in Oisterwijk. U kunt ons ook mailen. Ons nieuwe e-mail adres is: stichting- mimax@freemail.nl Natuurlijk kunt u ons ook gewoon bellen: 522 0320. Krijgt U de voice-mail spreek dan duidelijk Uw naam en telefoonnummer in. Wij bellen U dan zo spoedig mogelijk terug. wat de aanleiding was voor Berry van Nispen om de vereniging in de jaren tachtig flink te moderniseren. De naam werd dan ook veran derd in ”De Zingende Decoupeerzaag”. De vereniging heeft de 21e eeuw gehaald, en heeft nu uit nostalgische overwegingen een pro- ZINGENDE DECOUKEIUMS z PAGINA 11 ’DE GÉSSELSE’ - WOENSDAG 30 JUNI 2004

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 11