vi e e k J C u 'g d 8MK Spectaculaire seizoensafsluiting Jeugdschaakclub Moergestel Vorm Merida-Vogels team nog steeds stijgende H.S.V. de Rietvoorn Doe je mee, bewaar dan dit artikel, zodat je weet wat je gaat doen en waar je moet zijn. (Dit artikel wordt slechts éénmalig gepubliceerd) Moergestelse dartcompetitie 2004 Kickers-Roefl INLEVEREN VOOR MAANDAG 28 JUNI!!! NAAM: GROEP: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 Bieneke Bolders Graaf van Ursel Hertog Jan Andere school SCHOOL: TELEFOON: Ik wil graag in de groep bij: 1. 4. 2. omcirkelen wat van toepassing is evt. aanvullen Dinsdag 29 juni Opgooi 18.00.... Zes jeugdschakers van JSC Moergestel deden afgelopen vrijdag - namens ’’Schaakschool Tom Leermakers” - mee aan de vriendschappelijke schaakmatch tegen de jeugdschakers van Schavo in en uit Tilburg: 17 jeugdschakers van ’’schaak school Tom Leermakers” namen het op tegen 17 jeugdschakers van Schavo. Alle jeugdscha kers speelden twee partijtjes tegen dezelfde tegenstander. ’’Schaakschool Tom Leermakers” won op het nippertje, namelijk met 17,5 -16,5. Jeugdleider Tom had de Moergestelnaartjes ingedeeld aan hoge borden, misschien wel té hoog. Mitch van Dijk mocht het aan bord 2 proberen, Tim van de Ven aan bord 3, Julian Hogervorst aan 4 en Erik van der Heijden aan 5. Aan deze borden wist alleen Julian één par tijtje te winnen, de andere drie Moergestelse helden kwamen er niet aan te pas. Maar gelukkig hadden we ook nog twee troeven achter de hand, namelijk de tweelingbroers Rick en Ivo Denissen (Bienekebolders) aan resp. bord 15 en 16. Ivo won beide partijen en Rick deed met 1,5 uit 2 nauwelijks onder voor zijn tweelingbroer. Zaterdag 26 juni is Vision ’s middags gesloten i.v.m. de Roefeldag en ’s avonds is er voor de groepen 7 8 van de basisschool een sum merlove party van 19:00-22:30 uur. De entree is €0,50. 14.30. 10.00 Roef.- Twins Roef. - Sparta/Feyenoord Roef -Starlights Roef - Uden Red Sox PSV - Roef Yellow Rang- Roef Jeka - Roef. De jeugdschakers die drie weken geleden beslo ten om gratis naar een jeugdschaakfïlm te ko men kijken, speelden afgelopen woensdag een onderling spelletjestoernooi met bijzondere re gels. Teun van Knegsel van De Bienekebolders bleek het meest bedreven te zijn en werd 1ste bij dit spelletjestoernooi. Overige ranglijst (top 5): 2de Eva van Knegsel, 3de Karin van de Ven, 4de Ben en 5de Gijs van Cuijk. Inlichtingen en/of aanmeldingen op het vol gende e-mail adres: t.leermakers@planet.nl of op telefoonnummer: 06-41722636. Adres JSC Moergestel: ’Den Donk”, Bosstraat la. Tijdstip schaakfilm: a.s. woens dag van 18.30 tot 20 uur. Als je geïnteresseerd bent en als jij je rustig kunt gedragen dan ben je vanaf a.s. woensdag van harte welkom! Over twee weken volgt de 3e wedstrijd om de Marathon Cup 5, gevolgd door een klassieker in de Ardennen, waarna Richard voor de 2e maal aan de start verschijnt van de Transalp, de 8 daagse monstertocht van Zuid-Duitsland naar het Gardameer. Woensdag 30 juni is er een kliedermiddag van 13:30- 15:30 uur. Het populaire fireballhappen met een paar liter vla wordt niet achterwege gelaten! De entree is €1,50. Zoals elke laatste vrijdag van de maand wordt er voor de jongeren weer een hardcore eve geor ganiseerd op vrijdag 25 juni van 19:00 - 01:00 uur. De entree is gratis. Koningsvissen Op zondag Tl juni wordt op ’t Blekven gevist om de felbegeerde koningsbeker. De wedstrijd begint om 8.30 uur. Opgave kan uitsluitend telefonisch bij J. Rokven 513 3122 of H. van Esch 0499-571189. Plaatsloting vanaf 7.00 uur in clubhuis café de Klaore. AAN: ALLE MOERGESTELSE KINDEREN Het is weer zover! Je kunt je weer op geven voor de jeugdvakantieweek. Dit jaar wordt die gehouden van 23 t/m 27 augustus, dus de voorlaatste week van de zomervakantie. Het thema is: Olymische Spelen (re cords en kampioenen) A J-A.J ik doe mee met de Jeugdvakantieweek! Natuurlijk is Vision ook geopend op dinsdag avond van 19:00 - 22:30 uur en vrijdagavond van 19:00 - 01:00 uur. En op woensdag- en vrij dagmiddag van 15:30 - 17:30 uur. Er is dan geen entree en je kunt dan poolen, muziek luis teren, darten, internetten enz. Sportvereniging ’’ROEF!” ROEF HONK-, SOFT-, PEANUTBAL Zaterdag 26 juni Peanuts 11.00 Sb jun 13.00 Sb asp 10.30 Hbasp 11.00 Hbjun 10.00. Belangrijk om te weten: Geen bijzonderheden ik heb epilepsie ik heb suikerziekte ik ben allergisch voor Zondag 27 juni Hb 1 Sb 1 De renners van het ATB team van Schaatsclub De Vennen hebben hun topvorm nog altijd niet bereikt. In de eerste twee wedstrijden om de Marathon Cup 5 hadden ze al een paar puike prestaties neergezet. ”Op een gegeven moment moeten ze toch aan hun top zitten, zou je denken. Maar voorlopig zit de stijgende lijn er nog steeds in. Het zijn toch de mannen met de lange adem. De keuze voor de marathon vorig jaar is toch een goede geweest”. Onder erbarmelijke omstandigheden werd nu een keer niet voor het klassement gereden, maar stond de heuse marathonklassieker van 100 kilometer in het Duitse Willingen op het programma. ’’Deze marathon is al gruwelijk zwaar met zijn grote hoogteverschil, maar door de hevige regen val was het parcours zeer glad en zwaar gewor den. De vorm is de laatste weken erg goed, maar de 9e plaats overall verbaast mij ook enigszins. Vorig jaar was ik hier nog 33e en WAT GAAT GROEP 1 - 2 ALLEMAAL DOEN? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje 1-2 staan, waar je door de leiding wordt opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, begin nen we met een spel. Óm 12.00 uur zijn jullie weer terug bij Den Donk, ’s Middags is er geen programma. Dinsdag worden jullie om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. De bus brengt jullie naar het Phillips van Lenneppark in Eindhoven, om daar de hele dag te spelen. Brood en drinken niet vergeten dus. Om 16.00 uur is de bus weer terug bij Den Donk. Woensdag is er een voorstelling. Om 9.30 uur worden jullie verwacht bij Den Donk. Om 12.00 uur kunnen jullie daar weer opgehaald worden, ’s Middags zijn jullie vrij. Donderdagmorgen is het druk. Van 9.30 -12.00 uur gaan jullie knutselen, spelletjes doen en pannekoeken bakken bij Den Donk. Zelf knut selmaterialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel je naam op. ’s Middags zijn jullie vrij. Vrijdagmorgen worden jullie om 9.30 uur ver wacht bij de Pierenberg om een leuk bosspel te doen. Om 12.00 uur kunnen jullie daar weer op gehaald worden. De Pierenberg is niet toegan kelijk voor auto’s, dus gebracht worden met de fiets is het makkelijkste, ’s Middags kunnen jul lie uitrusten, of met je ouders naar de kinder- markt gaan. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco duurt tot 20.00 uur. Jullie ou ders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. WAT IS HET PROGRAMMA VOOR GROEP 3-4-5? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, beginnen we met een spel. Óm 12.00 uur gaan jullie naar huis, ’s Mid dags worden jullie om 13.30 uur bij Audacia verwacht. De Moergestelse brandweer zal jul lie de hele middag tot 16.00 uur aangenaam bezig houden. Dinsdagmorgen worden jullie om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Tot 12.00 uur bouwen jullie aan een Olympisch dorp. Van 13.30-16.00 uur spelen jullie op het Roefl-terrein de para lympics. Woensdag gaan jullie op stap. De bus brengt jullie om 9.30 uur weg. Wel eten en drinken (en zwemkleding) meebrengen, want jullie zijn om 16.00 uur pas weer terug. Donderdagmorgen worden jullie om 9.30 uur verwacht in de Pierenberg. Tot 12.00 uur spe len jullie daar allerlei spelletjes. (Als je gebracht wordt: auto’s mogen de Pierenberg niet in, dus kom op de fiets!) ’s Middags worden jullie om 13.30 uur verwacht het Draaiboompje voor de traditionele zeskamp, die tot 16.00 uur duurt. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30 - 12.00 uur gaan jullie knutselen bij Den Donk. Zelf materialen mee brengen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ’s Middags begint om 13.30 uur de kinder- markt in de Kloosterlaan. Vanaf 13.00 uur mo gen jullie je spullen klaarleggen, met een maxi male vraagprijs van 10,00 per artikel. Levende have (dieren dus) mogen niet verkocht worden op de markt. Wel mag je eventueel een briefje dan te weten dat hier 3000 man aan de start staan met echt een paar flinke jongens erbij.” aldus Richard Bruurs. Marcel Bruurs hield het na de eerste doorkomst voor gezien. ”Het ging erg goed, maar door de modder in mijn ogen zag ik werkelijk niks meer.” Een verstandige keuze volgens sponsor Frank Vogels. ”Met een valpartij kun je je hele seizoen verpesten.” Theo Jacobs finishte keurig als 30e in zijn leef tijdscategorie, onherkenbaar door zijn arbeid in de modder. ”De klimmen bleven maar komen in die 2e ronde. Die modder maakte het extra zwaar. Ik hoop dat het over 2 weken, tijdens de 3e wedstrijd om het klassement, net zo gaat.” Voor meer info bel 513 3261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl De schaakfilm wordt a.s. woensdag voortgezet (3de aflevering) en nog steeds mogen Moer gestelse basisschoolkinderen hier gratis en vrij blijvend naar komen kijken. ophangen. Om 16.00 uur wordt de markt afge sloten. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco duurt tot 20.00 uur. Jullie ou ders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. HET PROGRAMMA VOOR GROEP 6-7-8 Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, beginnen we met een spel. Óm 12.00 uur gaan jullie naar huis, ’s Mid dags worden jullie om 13.30 uur bij Den Donk verwacht om een Olympisch dorp te bouwen. Om 16.00 uur sluiten we de dag af. Dinsdag worden jullie om 9.30 uur op het Roefl-terrein verwacht. Tot 12.00 uur doen jul lie mee aan de Paralympics. Om 13.30 uur verzamelen jullie op de fiets bij den Donk. Vandaaruit gaan jullie op excursie bijin Tilburg. Ook dit jaar is er een avond programma voor alle C-groepen. Na een geza menlijk ’’diner” en diverse activiteiten in de bossen kunnen jullie om 22.00 uur opgehaald worden op het Roefl-terrein. Woensdagmorgen worden jullie om 9.30 uur bij Den Donk verwacht voor het eierenspel. Om 12.00 uur gaan jullie thuis eten, waarna jullie van 13.30-16.00 uur bij ’t Draaiboompje de tra ditionele 6-kamp spelen. Donderdagmorgen vertrekken jullie om 9.30 uur vanaf Den Donk. Per bus gaan jullie naar de Tongelreep in Eindhoven. De bussen zijn pas om 16.00 uur weer terug, dus eten, drinken en niet te vergeten zwemkleding meebrengen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30-12.00 uur gaan we knut selen bij Den Donk. Zelf materialen meebren gen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ’s Middags begint om 13.30 uur de kindermarkt in de Kloosterlaan. Vanaf 13.00 uur mogen jullie je spullen klaarleggen, met een maximale vraagprijs van 10,00 per artikel. Levende have (dieren dus) mogen niet verkocht worden op de markt. Wel mag je eventueel een briefje ophangen. Om 16.00 uur wordt de markt afgesloten. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco duurt tot 20.00 uur. Jullie ou ders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. DE KOSTEN Als je je opgeeft vóór maandag 28 juni kun je voor 10,00 meedoen aan de jeugdvakantie- week.Bij te laat inleveren betaal je het dubbele bedrag (dus 20,00). Te laat inleveren betekent ook dat we er geen rekening mee kunnen houden bij wie je in de groep wilt. Lever dus op tijd in! Heb je zin om mee te doen, vul dan het strook je in. Doe het strookje samen met gepast geld, in een envelop, in de brievenbus bij Fam. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaarden tehuis) of bij Fam. Donders, Eijsenbrand 20. En ouders, broers en zussenwe zijn nog steeds op zoek naar leiding. Dus als u tijd hebt en mee wilt doen, vermeld dat dan op onder staand strookje. Doe je mee, bewaar dan dit artikel, zodat je weet wat je gaat doen en waar je moet zijn. (Dit artikel wordt slechts éénmalig gepubliceerd) Jongerencentrum Vision in Moergestel heeft voor de basisschooljeugd een spec taculaire afsluiting van het seizoen op het program staan. In de afgelopen weken hebben de kids zelf kunnen aan geven wat ze graag wilden doen tijdens deze dag. Er zijn veel goede ideeën uitgekomen, maar watergevecht, -festijn met muziek, disco en spelletjes zijn het meeste genoemd. Óp woens dag 7 juli presenteert Vision dan ook het Zomer- festijn. ’s Middags zal Vision omgetoverd wor den tot strandpaviljoen met buiten het strand en de zee. ’s Avonds is er dan nog een geweldige Hawaïparty in het strandpaviljoen. De laatste week van de eerste speelronde gaat in. Hoe staat het ervoor? Plok staat met 10 wed strijden gespeeld, bovenaan met 79 punten gevolgd door Veerkes J en Epi’s Madhouse met beide 68 punten. In het persoonlijk klassement staat Steven van den Elzen (Plok) boven aan met 17 punten uit 9 wedstrijden gevolgd door Jean- Marc van Herck (Veerkes Z) en Ruud Smulders (Veerkes J). De 141 uitworp van Mark van Riel (Veerkes J) staat nog steeds bovenaan en er zijn 3 spelers die op 2x 180 staan. Dan nog een me dedeling: Er zijn best nog wat inhaal wedstrij den te spelen. Zorg ervoor datje ze tijdig inhaalt. Dit voorkomt veel inhaalwedstrijden aan het eind van de competitie. Uitslagen speelweek 10: D’n Egelantier-Epi’s Madhouse 3 - 9; One hundred and Epi-D’n Egels 10-2; Plok-Draaiboompje 17-5; Veerkes Z-Veerkes M 10 - 2; Veerkes J- Veerkes A 6 - 6; Plok-Draaiboompje II9 - 3 (inhaal wedstrijd) Stand na speelweek 10: 1. Plok 10 - 79; 2. Veerkes J 8 - 68; 3. Epi’s Madhouse 9 - 68; 4. Veerkes Z 8 - 66; 5. Draaiboompje I 9 - 64; 6. Veerkes A 8 - 44; 7. One hundred and Epi 9 - 43; 8. Veerkes M 8 - 39; 9. D’n Egelantier 6 - 29; 10. D’n Egels 9-24; 11. Draaiboompje II 6-16 Wedstrijden van deze week Woensdag 23 Juni: D’n Egels - D’n Egelantier; Epi’s Madhouse - Veerkes Z; Veerkes A - One hundred and Epi Donderdag 24 Juni: Veerkes M - Draaiboompje II; Draaiboompje I - Veerkes J Let op bij deze wedstrijd geldt een voer- beperking van 1 liter aangemaakt voer is de afspraak in het wedstrijdreglement. 3. N CENTRUM PAGINA 7 DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 23 JUNI 2004

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7