Slagerij Ketelaars weer op ’eigen’ stek I Willy Tekath en Pieter van den Berg Bestuurlijke vernieuwing bij onderscheiden bij Audacia ’Prinses Juliana’ ji Aphrodite y j Denk mee ®ver het Ja"splein en jgver uw idee in! WOENSDAG 23 JUNI 2004 - 29e JAARGANG - Nr. 1290 Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl w w w. schepenst weewielersnl Na negen maanden een gedwongen ver blijf elders liet men op traditionele wijze de nieuwbouw verrichten door middel van de inzegening door Pastor Van den Broek. Vanaf dat moment zijn al velen ’n kijkje komen nemen in de bijzonder fraaie winkel. Tevens kan men er tij dens de openingsweken kennismaken met allerlei nieuwe producten in de vorm van proeverijen. Zelfs het kopje koffie staat klaar voor de wachtende klant. Voor de kinderen is er uiteraard gezorgd voor ’n cadeautje. Slagerij Ketelaars is dagelijks geopend tot 19.00 uur; op zaterdag tot 16.00 uur. Dinsdagmiddag is de winkel gesloten. Binnenkort zal hij zich nader aan u voorstellen via ons alom geprezen MTV. Dit is echter niet de enige verandering in het bestuur. Ook vice- voorzitter Willem Ligtvoet vond het na sinds mensenheugenis aan het bestuur verbonden geweest te zijn, tijd worden plaats te maken voor jeugdige vervanging. Ook tijdens de laat ste ledenvergadering werd het bestuur met enkele personen uitgebreid. Inmiddels zijn de vacante functies ingevuld. Als vice-voorzitter is aangesteld Winne de Werd, secretaris is geworden Kees Roozen. Verder is ook Jan de Laat tot het bestuur toegetreden. Met de ’’zit ten blijvers” Jeannine van der Aa (jeugdzaken), Jan van Gils (penningmeester), Rien van de Wouw (geldverwervende activiteiten), Sjef Schilders, vertegenwoordiger van de Slagwerk- groep en Ton van Gooi (pr) is het bestuur met 9 personen compleet. LEDENWERFACTIVITEITEN Ieder jaar rond deze tijd houdt onze harmonie enkele acties met de bedoeling om jeugdige personen te interesseren voor de blaasmuziek in het algemeen en voor ’’Prinses Juliana” in het bijzonder. Het zal ieder duidelijk zijn dat het ook voor onze harmonie van levensbelang is dat er geregeld nieuw jeugdig bloed tot het gezelschap toetreedt. Om jongelui die (mis schien) interesse hebben eens wat indrukken mee te geven van blaasmuziek en van het musi ceren in groepsverband, houdt het Opstap- en het Opleidingsorkest van ’’Prinses Juliana” op dinsdag 29 juni a.s. een openbare repetitie van halfzeven tot acht uur in Den Boogaard. Ieder die (ook maar enige) interesse heeft, is van har te welkom om eens een licht te komen opsteken. Hoe het werkt, welk instrument, (men kan diverse intrumenten zien en uitproberen), hoe het gaat met muzieklessen, wat de kosten zijn enz. enz. Natuurlijk kan men vader en/of moe der meebrengen. Dat is zelfs aan te bevelen. Overigens zijn oudere aspirant muzikanten, beginners of al gevorderden doch enkele jaren niet meer zo actief, van harte welkom om eens vrijblijvend te komen kijken en luisteren of Muziekvereniging Prinses Juliana hun (weer) iets te bieden heeft. Kom gerust. Tot slot dienen wij u nog te informeren over het concert wat het Opstap- en het Oplei dingsorkest geeft op Kermiszondag 4 juli a.s. om 11.00 uur in Partycentrum Den Boogaard. Iedereen is welkom op dit gratis toegankelijke Kermisconcert waaraan ook zal worden mee gewerkt door een speciaal Koper Kwartet. Mocht u interesse hebben in blaasmuziek (te gaan spelen), dan bent u zeker van harte welkom want dit concert is ook bedoeld om belangstellenden er eens van te laten proeven. t I De Nederlandse Katholieke Sportbond (NKS), waarbij Audacia is aangesloten stelt de clubs in staat vrijwilligers, die zich speciaal inzetten voor de jeugd, voor te dragen voor een onderscheiding. Vorig jaar was hiervoor Frans Oerlemans ge nomineerd en nu dus was Willy Tekath aan de beurt. Een bestuurslid van de NKS maakt hier voor de reis naar de vrijwilligersavond van Audacia en maakt in een toespraak duidelijk dat Audacia zich gelukkig mag prijzen met derge lijke vrijwilligers, want de nood is bij vele clubs erg hoog. Willy is een ’supervrijwilliger’, er gaat haast geen dag voorbij dat hij niet is te vin den op de velden: trainer, leider en vervanger van collega’s die een keer verhinderd zijn en dat al vele jaren lang en op ieder niveau van het jeugdvoetbal. Op de vrijwilligersavond heeft Audacia zelf ook een onderscheiding voor de vrijwilliger van het jaar. Die eer viel dit jaar te beurt aan Pieter van den Berg. Wie kent hem niet van de Bingo, maar óók is hij al vele jaren gastheer bij het eerste voor scheidsrechter en het bestuur van bezoekende clubs. Hij verzorgt daarbij het wedstrijdformulier ook bij de uitwedstrijden. Pieter werd blij verrast met een prachtige foto van zijn voetballende kleinkinderen. Zoals al eerder gemeld heeft tijdens de laatste Ledenvergadering van Muziek vereniging Prinses Juliana voorzitter Ron van den Oetelaar na 9 jaar plaats ge maakt voor een opvolger in de persoon van Wil van den Noort. Wil, woonachtig in Tilburg, is geen onbekende in de harmoniewereld want hij is al zo’n dertig jaar in bestuursfuncties verbonden geweest aan de Dongense harmonie Musis Sacrum. ‘j Huidverzorgingsinstituut |fl,lüi Afgelopen woensdag vond de opening plaats van de prachtige nieuwe winkel van Slagerij Ketelaars aan de Kerkstraat. I de esselse AL RUIM 80 JAAR FIETSPLEZIER Aft HOOC EH Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Weekblad voor Moergestel -4< I Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1