I 090008844 WM Geef mij liever maar een geschikte baan! Moergestelse dartcompetitie 2004 Een zeer geslaagd handbaltoernooi voor Roef en Taxandria ANGO maak(t) beter leven mogelijk! De Meeuw Jazzloop in centrum van Oirschot Ponyclub Fevior HSV de Rietvoorn Wendy in topvorm in Brugge J eugdschaakclub Moergestel I Sportvereniging ’’ROEF!” “Ten onrechte zijn honderdduizen den arbeidsgehandicapten afge schreven. Zij kunnen werken en willen werken. Maar dan moet er wel passend werk voor ze zijn. Plus inkomenszekerheid als het echt niet langer lukt. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik sta niet graag aan de kant. Dus ben ik ANGO-lid. Roef Korfbal familie/lekentoernooi Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingterug- gave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer info) rT. 22/23 mei 2004: A Meer informatie over de Jazzloop is te verkrij gen op tel. 0499 573603 en tevens kan men terecht op de internetpagina van AV Oirschot http://www.avoirschot.nl Zondag 6 juni 2004 om 10.30 uur beginnen op sportpark Hoog Eigen (naast sporthal Stokeind) de wedstrijden van ons traditionele familie/leken toernooi. Na 4 maanden voorbereiding was het op zaterdag 22 mei eindelijk zo ver. De feesttent was opgezet, de velden en goals stonden klaar en de keuken en de kan tine zaten tot de nok vol met eten en drinken. Het feest en het toernooi kon den van start gaan. Wedstrijd 20 mei te Berkel-Enschot 2e 165 Anita Roozen, Paola D/L2 3e 355 Marleen van der Aa E/Z2 8e 154 Kim van der Aa, Vivaldi D/Ll 9e 148 Joyce van Opbergen, Dustin E/M2 14e 144 Anne van Dijk, Nora D/L2 Het viertal was le met 171 punten. Op zondag 6 juni a.s. wordt op de Reusel de tweede wedstrijd meetellend voor het algemeen klassement gevist. Er wordt van 8.30 tot 11.30 uur gevist. Opgave kan tot daags voor de wed strijd bij: Jan Rokven, tel. 513 3122 of Hans van Esch tel: 0499-571189. Plaatstrekking om 7.00 uur in café de Klaore. GEEN SPOED, WEL POLITIE Zaterdagavond 12 juni zal de Markt van Oirschot weer gevuld worden met hon derden atleten, voor deelname aan de De Meeuw Jazzloop. Deze 15 Km K.N.A.U - wedstrijd over het auto vrije parcours, die ook als trimloop te lopen is, staat bij de regionale toppers hoog aangeschreven, en trekt jaarlijks ook vele Belgische atleten naar Oirschot. Vl.n.r. Evert van Esch, Youri Jaszewski, Ruud Smulders, Thijs v.d. Wal, Ruud Hekker, Rob van Berkel niet op de foto: Bob de Kruijff). Zaterdagmiddag vanaf 13.00 uur arriveerde de gasten die bleven overnachten uit onder andere Warmond, Spijkenisse en Den Haag. Er bleven in totaal 13 teams overnachten op het terrein, zodat ze de avond voor het toernooi nog lekker mee konden feesten in de feesttent. Met mede werking van onze eigen DJ Dizzy en met de co- verrockband ’’Lekke band” was deze avond erg gezellig en is het voor de meeste van ons dan ook erg vroeg geworden. PAGINA 7 Gezelligheid en sportiviteit staan al jaren garant voor een geslaagd toernooi en dat zal naar verwachting dit jaar niet anders zijn. Naast de speelsters/spelers zijn toeschouwers uiteraard onmisbaar. U wordt dan ook harte uitgenodigd om uw favoriete team aan te komen moedigen of, zo maar, om ons een bezoekje te brengen. Tot ziens op zondag 6 juni a.s. Wij zoeken nog jeugdleden en recreanten om onze teams aan te vullen zodat het volgend seizoen weer door alle teams aan de compe titie kan worden deelgenomen. Wil je kennis maken met korfballen dan ben je van harte welkom. Voor inlichtingen bel Corrie Schil ders 513 2326 of Peter Vrijhoeven 513 3455. Ook voor de trimmers is het een lust, om te lopen in de ambiance van Jazzmuziek, de mooie historische dorpskern en het massaal aanwezige publiek. Vanaf 19:30 uur zullen de wedstrijd- atleten op een vernieuwd parcours strijd kun nen leveren om te zien wie in 2004 de sterkste is op de Oirschotse keien. Naast de wedstrij da tieten kunnen ook de trim mers deelnemen aan dit schitterende evene ment. Zij kunnen kiezen uit de afstanden va riërend van 3,6,9,12 of de volle 15 km. Bij elke doorkomst kan men gebruik maken van een ver- zorgingspost met drinkwater en sponzen, die op de Markt is gesitueerd. Aan de finish is er voor elke deelnemer een tijdregistratie en een bijzonder fraaie herinnering. Deelname aan de trimloop en na inschrijving voor de wedstrijd kost 4,= ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 2 JUNI 2004 Voor Wendy was het een zware wedstrijd. Ze moest maar liefst 6x starten in Brugge, België. En dan nog de diverse finales. Na de 50m vrije slag (0.28.33) zwom Wendy de 200m rugslag in 2.21.80 (PR). Met deze tijd verbeterde ze haar eigen Brabants Record wat ze een week eerder had verbeterd. Ook op de 50m rugslag zwom Wendy naar een finaleplaats en wel met een tijd van 0.32.01. In de grote finale liet Wendy van zich spreken. Met 2.20.28, een dikke PR en wederom een verbetering van het Brabants Record, zwom ze naar het zilver. Ze behaalde hierdoor ook het persoonlijke limiet voor de EJK te Lissabon. Op de 50m rugslag zwom Wendy naar een 7de plaats (0.32.24). Op dag 2 moest de 15-jarige Moergestelse aantreden op de 100m en 400m vrijeslag en de 100m rugslag. De 100m vrijeslag in 1.00.46 was goed voor de finale later op de dag. Op de 100m rugslag zwom ze 1.07.05, een dik PR en weer een finale- plek. De 100m vrijeslag en de 400m vrijeslag werden voor de finales afgezegd, zodat Wendy zich volledig kon richten op de 100m rugslag. Met 1.06.78 zwom Wendy naar een 2de plaats. Bondscoach Marcel Wouda was zo onder de indruk dat ze de 100m rugslag nu ook per soonlijk mag zwemmen tijdens de Europese Jeugdkampioenschappen in Lissabon. op de 2e. Veerkes MJ is een combinatie van spe lers uit Veerkes M en J, met nog een paar spe lers buiten de Moergestelse Dartcompetitie. Wedstrijden van deze week Woensdag 2 Juni: Epi’s Madhouse - Veerkes M; Plok - One Hundred and Epi; Veerkes Z - Draaiboompje I Donderdag 3 Juni: Draaiboompje II - Veerkes A; Veerkes J - D’n Egels. Voorafgaand aan deze wedstrijd trimloop zal er een scholierenloop gehouden worden voor de jeugd van de basisschoolleeftijd. Deze regiotoppers in spé zullen om 19:00 uur het spits afbijten voor een parcours van 1.2 km. De volgende dag ging al vroeg van start. Vanaf 8.30 arriveerde de andere deelnemende teams. Uiteindelijk waren er in totaal 95 teams op het sportcomplex ’t Stokeind aanwezig. Vanaf 9.30 gingen de eerste wedstrijden van start. Op 13 velden is er de hele dag fanatiek gespeeld door de allerjongste jeugd tot en met de recreanten. Maar ook aan de andere activiteiten, zoals de PowerShot, de BungeeRun, de springkussens en het schminken werd actief deelgenomen. Na de prijsuitreiking gingen rond 17.00 uur alle verenigingen weer op huis aan. Roef en Taxandria kunnen, mede door het per fecte weer, achteraf dus terugkijken op een zeer geslaagd weekend. Via deze weg willen wij graag iedereen, te veel om op te noemen, bedan ken die zijn steentje aan het toernooi heeft bij gedragen en hopelijk allemaal tot volgend jaar! Door omstandigheden staan er deze week geen uitslagen in ’De Gèsselse’ en wordt de stand ook volgende week pas bijgewerkt. Toch is er nieuws. Onlangs is er weer een Veerkes team gepromo veerd naar de 2e divisie van de Tilburgse Dart Competitie. Veerkes MJ heeft het gepresteerd om in hun eerste jaar ook meteen als eerste te eindigen in de 3e divisie. Zij zijn bovenaan geëindigd met maar liefst 12 punten voorsprong Inschrijven voor de wedstrijd, jeugdloop, trim loop en de scholierenloop kan vanaf 18:00 uur tot een half uur voor de wedstrijd bij Gasterij de Beurs aan de Markt van Oirschot. Wedstrijd- atleten kunnen voor inschrijven via internet of middels een A-formulier bij het wedstrijdse- cretariaat. Gratis naar schaakfïlm komen kijken op de jeugdschaakclub Op de woensdagen 9 en 16 juni wordt in Scou- tinggebouw ”Den Donk” de keigoeie schaak- film ’’Lang Leve de Koningin” vertoont. Voor Moergestelse basisschoolkinderen is het gratis. De film begint om 18.30 uur en is om 19.15 uur afgelopen. De film is geschikt voor basisschool kinderen vanaf groep 3. Daarna kun je kiezen: óf naar huis gaan of vra gen proberen te beantwoorden over de film, waarbij je een diploma kunt verdienen. Daarna speel je allerlei denkspelletjes op het schaakbord. Als je voor het laatste kiest dan duurt het tot 19.55 uur. De eerste keer krijg je een gratis zak je chips. Alleen kinderen die rustig kunnen blijven zijn welkom. Op 23 en 30 juni en op 7 en 14 juli kun je gratis kijken naar de spannende t.v.-cursus: ’’Iedereen kan schaken” (Met graaf Schakula - die in een onderaardse grot woont - in de hoofdrol: span nend!). Inlichtingen/aanmeldingen t.leermakers@planet.nl of 528 8173.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7