Met vakantie. Zonder zorgen. opvang-aan-huis Zonnebloemloterij KVO-nieuws Het Anatolische wonder inderopvdng Dol op kinderen? Rabobank c T 3 s Het is tijd voor de Rabobank. Wij zoeken enthousiaste kandidaten voor Aan- en verkoop Huur en verhuur Taxaties van onroerend goed De Zonnebloem spaart momenteel voor een groot nieuw vakantieschip waarmee Rijnreizen gemaakt worden. Uw reactie in het gastenboek op de infor matiebalie wordt op prijs gesteld. De foto’s zijn te koop. Informatie aan de balie ofvia 513 3266. De jaarlijkse Zonnebloemloterij is weer van start gegaan. De vrijwilligers van de Zonnebloem afd. Moergestel zullen in de periode van 7 t/m 19 juni bij u aanbellen om loten te verkopen. De loterij is een belangrijke bron van inkomsten voor de Zonnebloem. Wie aan de loterij meedoet, steunt daarmee zowel het landelijke als het plaatselijke Zonnebloemwerk. De Zonnebloem zet zich in voor lang durig zieken, lichamelijk gehandicapten en eenzame ouderen. Met de opbrengst organiseert de Zonnebloem tal van activiteiten, zoals dagtochten en diverse aangepaste vakanties waar jaarlijks veel zieken en gehandicapten van genieten. Woensdag 9 juni vertrekken we om 12.30 uur met de fiets vanaf het St. Jansplein naar Oirschot (Mieke Vingerhoets). Hier krijgen we ’n rondwandeling in ’t Zwarte Voor’, ’n gedeelte van de Mortelen, ’n Wandeling van 1,5 tot 2 uur. Een foto-impressie van Ton van Elsdingen Wie Turkije bezoekt wordt getroffen door de schoonheid van dit land en de vaak grillige en bizarre vormen die het landschap in de loop van vele eeuwen heeft aangenomen. Fotograaf Ton van Elsdingen bezocht dit land een aantal malen en legde land, cultuur en-volk op de gevoelige plaat vast. Een deel van dit materiaal, 25 foto’s, is te zien op een expositie in het gebouw van Thebe Thuiszorg, Dr. Deelenlaan 6 (tegenover het TweeSteden zieken huis) in Tilburg. De expositie kan worden bezocht gedurende de kantooruren in de maan- denjuni en juli 2004. Voor uw rondgang langs de foto’s kunt u gebruik maken van het boekje ”Het verhaal achter de foto’s” dat op de informatiebalie ligt. Met de loterij zijn aantrekkelijke geldprijzen te verdienen. De trekking is op maandag 15 november 2004. De uitslag staat op teletekst van Ned. 1,2 en 3. U kunt ook kijken op www.zonnebloem.nl of bellen naar 0900-0633 Er zal een trekkingslijst gepubliceerd worden in ’De Gèsselse’. De prijs per lot is 2,00 per stuk. Er zijn 5020 geldprijzen en de hoofdprijs is 15.000. Er zit 164.500 in de prijzenpot. Als u de Zonnebloem een warm hart toedraagt, steun dan dit werk en koop loten!!! Voor meer informatie over het Zonnebloemwerk in Moergestel kan men contact opnemen met Miny Selten, tel. 513 0053 of Petra Verheyen, tel. 513 2351. Speeltoestellen Graaf van Ursel We zijn er bijna... we zijn er bijna... Ja, U leest het goed, een aantal maan den geleden zijn de leerlingen, ouders en team van basisschool Graaf van Ursel enthousiast begonnen aan verschillende acties om geld in te zamelen voor de herinrichting van het speelterrein achter de school. Heel erg blij zijn wij met de geweldige opbrengst die de MTV-bingo opbracht. Dankzij inzet van velen konden we 4800 euro bijschrijven op onze rekening voor de speeltoestellen. Spontaan kwam er uit verschillende hoeken extra hulp, zo is de speelplaats inmiddels her- straat en worden er momenteel 2 picknicktafels gemaakt. Dit alles zal zeker bijdragen aan een sfeervoller aanzicht van het speelterrein. Het bedrijfsleven is op een ludieke manier aangeschreven voor wat extra financiële mid delen en ook aan deze oproep wordt flink gehoor gegeven, alvast onze hartelijke dank hiervoor. WE ZIJN ER BIJNA MAAR NOG NIET HELEMAAL. Nee, nog niet helemaal, daarom is afgelopen week onze volgende actie van start gegaan, hier volgt een korte uitleg. Er zijn twee identieke legpuzzels van 1000 stuk jes, 1 puzzel is gelegd, de andere puzzel is per stukje verpakt. De losse puzzelstukjes worden U deze week te koop aangeboden voor het bedrag van 2,50 per stuk. Op de Graaf van Urseldag, vrijdag 25 juni 2004 worden om 18.30 uur 2 puzzelstukjes genomen uit de gelegde puzzel op school. Wanneer uw puzzelstukje past heeft een luchtballonvaart gewonnen!Maar let op: het passen van de puz zelstukjes is alleen mogelijk op de Graaf van Urseldag, 25 juni a.s. tussen 18.30 en 19.30 uur. Leuk weetje: deze 2 ballonvaarten werden ons geheel belangeloos aangeboden door een ano nieme sponsor. Wij hopen er op 25 juni met alle leerlingen, team en ouders een geweldige Graaf van Urseldag van te maken. Een dag die in het teken zal staan van de Olympische Spelen. De ochtend zal bestaan uit sportieve activitei ten, 's middags een vossenjacht in het dorp. Met het laatste beetje steun van u allen hopen wij graag ’s avonds het vernieuwde speelterrein met de speeltoestellen te kunnen openen. Hierbij bent U alvast van harte welkom om uw puzzelstukje te komen passen. Met vriendelijke groet, Leerlingen, ouders en team basisschool Graaf van Ursel a I PAGINA 5 Voor informatie: H G S A A H U M Bel voor meer informatie of een afspraak (013) 505 85 05. Met het Rabo Totaalpakket hoeft u zich deze vakantie geen zorgen te maken. Alleen bij de Rabobank pint u wereldwijd gratis met de Europas en betaalt u wereldwijd gratis met de Rabocard. Raakt u waardevolle documenten kwijt, dan blokkeert u alles met een enkel telefoontje. En als u wilt, bent u op reis doorlopend verzekerd - met 25% korting. Maak snel een afspraak met een van onze adviseurs. Want als u het Rabo Totaalpakket voor 30 juni afsluit, is het tot 1 januari 2005 gratis. En dingt u mee naar een reischeque van 250,- mede beschikbaar gesteld door reisburo Disma. Van links naar rechts: Arjan Mulders, Loes van Gisbergen, Erwin Sanders, Brechtje van Laarhoven, Joost van de Heijning, Jef de Brouwer, Klaartje Hosli, Jorrit aan het Rot, Arianne Rijnen. Interesse? Bel voor meer informatie met Gastouderbureau Oisterwijk Tel.: 013-513 15 76 Pieter Burgers 06 51 80 64 15 - pieterburgers@remax.nl Erik Welten 06 51 24 29 85 - erikwelten@remax.nl RE/MAX Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Tel. (013) 592 0080 www.remax.nl mensen die op maximaal 2 dagen per week bij een gezin thuis de opvang van de kinderen verzorgen. Vergoeding 7,87 per uur. ’DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 2 JUNI 2004 r* reisburo disma N I T T I N

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5