Oranjecomité Moergestel I 1 B vervolg voorpagina - Jan Willem Bloemen Natuurlijk is het mede te danken geweest aan het goede weer, maar laten we vooral niet vergeten dat er een heleboel werk is verzet door de vele vrijwilligers die het mogelijk hebben gemaakt om het door ons bedachte programma handen en voeten te geven. Uiteraard kan dit niet zonder deze mensen, maar zeer zeker ook niet zonder onze sponsoren die wij dan ook heel hartelijk willen bedanken voor hun bijdrages in welke vorm dan ook. Op zo’n dag met een overvol programma hoop je dat alles op rolle tjes loopt, maar helaas hebben we de kinderen ’n beetje moeten teleurstellen. Wat was nl. het geval? ’s Middags zou de goochelaar optreden, maar dit kon helaas niet doorgaan. Hij belde ’s morgens af en ondanks verwoede pogingen kregen we ’n vervanger op zo’n korte ijn niet meer geregeld. Onze excuses hiervoor, maar we zullen dat het komende jaar dubbel en dwars goedmaken. r de rest liep het allemaal perfect en het geeft je dan ook veel vei ling om alleen maar lachende en blije mensen te zien. Dit is voor een goede motivatie om ook voor het volgend jaar weer een spet end programma te maken. Natuurlijk staan we daarbij open voor ideeen vanuit de gemeenschap, dus mocht u iets kwijt willen neem dan gerust contact met ons op. Nogmaals heel hartelijk dank voor jullie aanwezigheid op deze dag en wij hopen u volgend jaar allemaal weer te s. zien. Meiden van het Oranjecomité: bedankt voor jul- lie tomeloze inzet voorafgaande aan deze dag en op de dag zelf! Tot Koninginnedag 2005! 1 i n iiiïï DE GÉSSELSE’ - WOENSDAG 5 MEI 2004 PAGINA 3 o minMiigg Ijl ay

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 3