Ft 4 n I GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Dienstenveiling: geweldig succes! €9é® Het voorjaar begint bij ons met zomerse prijzen! Koninginnedag 's middags GESLOTEN! Markten, kermis en veel muziek! Bierproever van het Jaar Verkiezing bij Vereniging Bierproeven [F'"*l Slijterij ’In den Korenmaaier’ r - lal (ft Ï1 - '1 Gorter Jachtbitter Fortuna Vinho de Mesa Hasselt Kaffé O. Sonnemir Berenburg Smirnoff Kingston Hooghoudt ©e- 1 fel Bs, jlll Ook werd er tijdens deze avond een gratis lote rij gehouden. De hoofdprijs van deze loterij, een echte relaxfauteuil, ging naar Geert de Laat. Ook kregen alle kopers van de diensten een lot om aan het eind van de avond mee te dingen naar een 5-daagse reis naar Praag. Deze prijs ging naar Mieke Oerlemans. Wij feliciteren deze personen, en ook de winnaars van de andere zeer mooie prijzen van harte met hun prijzen. (toegangsprijs: 15,00 euro - voorverkoop 10 euro). HELVOIRTS WEEKEND IN CONCERT De derde muziekavond vindt plaats op zater dag 22 mei: HW in Concert. Een muziekavond met sterren die garant staan voor een hoog muzikaal niveau. Er zijn optredens van The Betaties 4Ever Show, Queen Revival Band, Crazy Piano’s en de Tropical Discoshow. Er is deze avond ruimte voor ruim 3000 fees telingen en wie de kaarten niet gaat halen in de voorverkoop loopt het risico de zaterdagavond thuis op de bank door te moeten brengen, (prijs 15,00 euro - voorverkoop 10 euro). L 1 SuUtttf»; Srsa« J p »e Grote opbrengst voor kinder-en seniorencamaval HEMELPOP ’s Avonds is er ruimte voor ruim 3000 poplief hebbers in de feestttent. Zij worden getrak teerd op de eigentijdse klanken Do, X-cess, PPM-Band, WC.Experience. Het is aan te beve len kaarten in de voorverkoop te kopen, want de kaarten vliegen de deur uit. Bovendien zijn de kaarten in de voorverkoop vijfeuro goed koper (toegangsprijs 15,00 euro - voorverkoop 10 euro). SUPERKINDERMIDDAG Zaterdagmiddag 22 mei is er een groot kinder- spektakel. De basisschooljeugd uit de wijde omgeving komt dan naar de feesttent. Ze wor den verwelkomd met een spektakulair pro gramma. Een programma te groot om in een kinderhand te stoppen: spelenkar, tractorpark, ballonnenclown, knutselen, darten, een Safari- trein En de kermis is vlakbij. Behendigheid en creativiteit centraal. De Tropical Discoshow zal zorgen voor een muzikale show. Toegang gratis. VLOOIENMARKT De aftrap van het feestweekend wordt gegeven op Hemelvaartsdag donderdag 20 mei. Om 12.00 uur gaat de 35e Helvoirtse vlooienmarkt van start. Het is een complete uitgaansdag. Er is een fleurige kindermarkt en in de tent muziek van de K-Tells (toegangsprijs: 1,5 euro - tot 13 jaar 0,5 euro). De tent is met zijn technische voorzieningen en de optimale horeca-opbouw een levend mid delpunt van vier dagen topvertier. Met de ver sierde straten vol kraampjes eromheen en de vrolijk klinkende kermis onder de bomen van de Kerkstraat voelt elke bezoeker zich meteen thuis in Helvoirt. VAN OUDERENPROGRAMMA NAAR HOLLANDSE AVOND Op vrijdagmiddag 21 mei is er voor 55-plussers een middag met muziek en theater. Het pro gramma wordt verzorgd door het seniorenge zelschap ’t Ploegeske uit Breda. Getalenteerde zangers, muzikanten en acteurs die in staat zijn een middag ontspanning en herinneringen te bieden. De toegang is gratis. Op vrijdagavond is er de Hollandse Avond. Meezingen mag weer!! En het Nederlandse lied zal vanaf 8 uur ’s avonds spontaan klinken uit de meer dan 3000 kelen. Onder het motto ”Kom naar de tent en zing mee als je het kent!” is de Hollandse Avond een genot voor jong en oud. De artiestenparade wordt gevormd door Grad Damen, Rob Ronalds, Gerard Vriezen, Springen! En Frank van Etten. Kaarten aan schaffen in de voorverkoop is zeker noodzake lijk. Afgelopen zaterdag 24 april 2004 heeft in partycentrum Den Boogaard de dien stenveiling van het SMC plaatsgevonden. De diensten, de voorstellingen van de afslagers, de loterij en de spanning welk bedrag een dienst op zou leveren leverde een zeer bijzondere avond op. In een redelijk gevulde zaal van Den Boogaard kon het spel tussen de afslagers en de kopers vanaf 20.00 uur beginnen. Het werd een mengeling van zakelijkheid, nieuwsgierigheid, soms humor, maar vooral de spanning aan wie de diensten werden verkocht dat deze nieuwe activiteit een succes kon worden. Zo gingen alle, ik herhaal alle, aangeboden diensten van de hand. Na een valse start vorige maand zal op 7 mei a.s. het dan toch gebeuren, de jaarlijkse ’’Bierproever van het Jaar” zal weer gekozen gaan worden. Deze titel kan niet alleen door onze leden ver worven worden maar ook door U! WAT MOET U DOEN OM BIERPROEVER VAN HET JAAR TE WORDEN? Eerst zal de theoretische kennis op de proef wor den gesteld met vragen over bier in het alge meen. Dit kunnen de ingrediënten zijn, het brouwproces, de geschiedenis van het bier, etc. Daarnaast zullen 8 verschillende bieren de revue passeren die in één van onze proefavon- den behandeld zijn. Deze worden natuurlijk blind geproefd en op alle aspecten, zoals kleur, geur, smaak, etc beoordeeld en zal de kandidaat het juiste bier er bij moeten vinden. De gene met de meeste punten zal de bierproever van het jaar 2004 worden. Hebt u vragen over de Bierproever van het jaar verkiezing of Vereniging Bierproeven kunt u kijken op www.bierproeven.net, mailen naar info@bierproeven.net of bellen naar Peter 06- 53695393 of Christian 06-26540764. Wij bedanken U namens het SMC en namens alle camavalvierende kinderen en senioren voor uw aangeboden dienst, voor uw aan wezigheid, voor uw advertentie of sponsoring maar vooral voor uw bod, wat kon leiden tot deze geweldige opbrengst. Ook bedanken wij als organisatie alle vrijwil ligers (en dat waren er op de voor- en achter grond heel veel) voor hun grote inzet de afge lopen maanden, want ook mede door deze men sen kon deze activiteit leiden tot dit succes. Een nog niet uitgevoerde dienst zal gaan plaats vinden tijdens de jaarlijkse jaarmarkt. Het col lege van burgemeester en wethouders heeft zich bereid verklaard om tijdens de jaarmarkt kaarten te verkopen waarop u het gewicht van dit college en een vrachtwagen kunt raden. Met deze zeer ludieke dienst kunt u mooie prijzen winnen. Kon u om wat voor reden dan ook niet aanwezig zijn op deze dienstenveiling dan kunt u middels deze dienst toch nog een steen tje bijdragen. Langs deze weg willen wij onze speciale dank nog richten aan notaris Van Heesewijk en Mar den Oerlemans voor de publicaties in ’De Gès- selse’, kortom, voor hun bewezen diensten. Graag ontmoeten wij u tijdens één van onze komende carnavalsactiviteiten want: Doe mee met het SMC! Commissie dienstenveiling SMC www.helvoirtsweekend.nl De laatste informatie over het programma is te vinden op de zeer actuele website van het Helvoirts Weekend. Daar worden de laatste aanvullingen op het programma vermeld. Ook kan men daar reacties lezen en reacties maken op de ervaringen die de bezoekers hebben. T7 JAARMARKT MET DIENSTENVEILING Het 27e Helvoirtse Weekend wordt op zondag 23 mei afgesloten met een voor-ieder-wat-wils- programma. Om 11.00 uur gaan de poorten open voor de Jaarmarkt. Heerlijk snuffelen en koopjes jagen in de straten van het anders zo rustige dorp Helvoirt. Het wordt een gezellige ontmoetingsdag van vrienden en bekenden. Iedereen bezoekt namelijk het Helvoirts Weekend op zondag middag. Omdat de bar uitnodigt om een praat je te maken en omdat er een dienstenveiling plaatsvindt, die alleen maar voordelige zaken te bieden heeft (entree 1,50 euro - tot 13 jaar 0,5 euro). I f £-1 'X Tienduizenden mensen verwacht op 27e Helvoirts Weekend Hemelvaarts Weekend Helvoirts Weekend is een slogan die al vele jaren drom men mensen ertoe beweegt om naar dorp Helvoirt te komen. Met op Hemelvaartsdag een voor iedereen interessante hergebruikersmarkt, een grote Jaarmarkt op zondag en drie spetterende muziekavonden is het zeker dat het aantal bezoekers vele malen het aantal inwoners van het dorp zal overtreffen. De opbrengst is voor het jeugd- en jongerenwerk, maar ook vele andere verenigin gen delen mee. COMFORTABELE FEESTTENT De activiteiten vinden plaats in een enorme feesttent die begin mei al verrijst op de rol schaatsbaan. Het is een tent voorzien van alle gemakken en moderne snufjes. Hoogtepunt daarbij is de bühne. Professionele belichting en geluidsaccommodatie zorgen ervoor dat elk woord dat gezegd en elk lied dat gezongen wordt volledig tot zijn recht komt. In de door de organisatie verdeelde kavels kreeg de bezoeker in deze avond een gevarieerd aan bod van diensten van het bakken van een tul band tot een compleet plaatsen van een dak kapel. Het werd een soort spel tussen de afslagers (wat heeft Moergestel toch prima sprekers in huis) en de kopers. Over en weer door de zaal gin gen diensten via opbod van de hand. Zo bleek het vlag hangen door het Oranjecomité a.s. vrijdag een zeer ludieke dienst. Óok diensten zoals o.a. een minuut gratis winkelen, het bezoek aan een bierbrouwerij, het trouwen door burge meester Kortmann, een dagje Ajax met de be kende Piet Habraken, een ballonvaart, een be zoekje van Sinterklaas met zijn pieten, een va kantiebungalow in Oostenrijk of een ritje in de vrachtwagen met Geert Claassen gingen als warme broodjes over de tafel. Ook de verkoop van de andere, zeer leuke, aangeboden diensten leverden een gigantische opbrengst op ten be hoeve van het kinder- en senioren carnaval. Op het einde van de avond kon de grote man van deze dienstenveiling Martin op ’t Hoog een zeer grote netto opbrengst van circa 20.000,00 bekend maken. Wij zullen deze bij drage voor het openbaar carnaval goed gaan beheren en u op de hoogte houden wat de inzet voor alle kinderen en senioren in Moergestel, tijdens het komend carnaval zal zijn. 1'1’ Vereniging Bierproeven Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel Tel. (013)513 1350 VERHUUR TAPINSTALLATIES som PAGINA 7 jl Liter Liter issra- I. WW! HBLzï±_] 3 FLESSEN VOOR Fles 70 cl. Fles 70 cl. Portugal heeft meer te bieden dan alleen port. De hoogste tijd om u kennis te laten maken met deze wijn. J Overbekende koffielikeur uit België Ook verkrijgbaar in amaretto- coffee en -j Irish Coffee, j - DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 28 APRIL 2004 O 't Ken njet, maar wel voor deze Prijs. De allerbekendste vodka ter wereld. Kingston Rum, 37,5%. Verkrijgbaar in bruin en wit. Een zalige kruidenbitter. Laat anderen maar duur doen. Kwaliteit uit Grunningen. Je drinkt het om de smaak en nergens anders om. Jonge Dubbele GraanjeneverJjHBjK \l 1 Liter

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 7