TIJDENS DE JAARMARKT ZIJN WIJ OPEN Poirters 2Q0 Burendag 2004 komt er weer aan! 25ste keer verschieting ”Rad van Sinte Catrien” Doe Het Zelf Centrum op ’t Hoog Het is tijd voor Koninginnedag. Industrieweg 20, Moergestel, tel. 013-5136149 DOE HET ZELF ARTIKELEN EN TIMMERWERKPLAATS kitten/pur cement/zand kastwandsystemen bestellingen op maat gereedschappen diverse bouwmaterialen Voor meer informatie kunt u bellen naar wo ningstichting Sint Joseph tel. 523 2425. Het mooie van de burendag is dat het gaat om iets simpels, met elkaar kun je zorgen voor een fijne buurt om in te leven. Het thema vei ligheid is actueel in Oisterwijk. Door mee te doen aan de burendag kunt u een beetje bij dragen aan het vergroten van het veilighei dsgevoel, bijvoorbeeld door het creeren van een gezellige ontmoeting om je buren beter te leren kennen of door het opknappen van een donkere hoek in de straat. Aarzel daarom niet en ga samen uw buren rond de tafel zit ten en bedenk wat u zou kunnen doen voor uw buurt. U kunt er vanuit gaan dat uw idee wordt gewaardeerd! Op zaterdag 12 juni is het weer tijd voor de jaarlijkse Burendag. De dag waarop buren samen met elkaar een activiteit ondernemen voor de buurt. In de voor gaande jaren zijn er een tal van bijzon dere activiteiten de revue gepasseerd. Zo bewaren bijvoorbeeld de bewoners van de Kriekenakker in de Oistelvoortjes goede herinneringen aan de opening van het speelveld ”de Kinderkriebels”. MODEHUIS OPENINGSTIJDEN: Maandag t/m vrijdag: 8.00-12.00 en 13.00-18.00 uur Zaterdag: 8.00-12.30 U kunt bij ons terecht voor: laminaat vloeren plafonds bouwbeslag plaatmateriaal balkhout bevestigingsmaterialen Omdat dit het 25ste jubileumjaar was heeft iedere 25ste schutter een speciaal Rad gekregen. De uitslag hiervan is als volgt: 25e plaats: Henri van de Schoot, Gilde St. Joris Catharina te Gemonde 50e plaats: Twan van Hout, Gilde St. Joris te Oirschot 75e plaats: Goen Vbrstenbos, Gilde OLV Catha rina te Erp 100e plaats: René Bruurs, Gilde St. Catharina te Moergestel 125e plaats: Rick van Doormaal, Gilde St. Joris te Moergestel Bij de handboogschutters kwam Tommy Wolfs van Gilde St. Sebastiaan en Barbara uit Moer gestel als sterkste uit de bus met 13 punten. Tevens heeft iedere schutter een speciale prijs gekregen in de vorm van een chocolade ”Rad van Sinte Catrien”. Er is ook een extra viedstrijd georganiseerd voor alle winnaars van de afgelopen 25 jaar. Middels afkampen bleek Piet Schellekens van Gilde Onze Lieve Vrouwe Broederschap te Oir schot de sterkste te zijn en mocht het kampioen- schildje van onze Ere Hoofdman in ontvangst nemen. De schietcommissie en Overheid van het Gilde St. Catharina uit Moergestel kijkt terug op een zeer geslaagde jubileumverschieting van het ’’Zilveren Rad van Sinte Catrien”. Zij wil alle winnaars van harte feliciteren met hun behaalde prijzen en iedereen bedanken voor het welsla gen van deze twee schietdagen. De Overheid van Gilde St. Catharina Moergestel Op zondag 4 en 18 april jl. heeft Gilde St. Catharina Moergestel voor de 25ste keer de verschieting om het ’’Zilveren Rad van Sinte Catrien” georganiseerd. Voor deze jubileumverschieting heeft onze schietcommissie in overleg met de Overheid fors uitgepakt. Over de twee schietdagen verdeeld, hebben ruim 140 schutters hun geluk mogen beproeven naar het fel begeerde zilveren Rad van Catrien. Het was in de geschiedenis van ”Het Rad” nog nooit voorgekomen dat er maar 1 schutter was, die alle 20 pijlen als voltreffer mocht tellen. Dit bleek J. van de Leest van Gilde St. Joris Catharina uit Gemonde te zijn. De overige plaatsen, waren daar waar nodig, door afkam pen bepaald. 2de en 3de werden respectievelijk Theo Per- soons van Gilde St. Catharina uit Moergestel en Wilfred van de Leest van Gilde St. Joris Catharina uit Gemonde. Beide schutters had den 19 punten bij elkaar geschoten. De burendag wordt georganiseerd door wo ningstichting Sint Joseph, huurdersverening- ing Sint Joseph, stichting de Twem en gemeente Oisterwijk. Vorige week ontvingen alle huur ders van woningstichting Sint Joseph een brief met een uitnodiging voor de Burendag. De Burendag is er echter niet alleen voor de huur ders van Sint Joseph, ook bezitters van een koopwoning worden van harte uitgenodigd om mee te doen. Woningstichting Sint Joseph spon sort deze dag en zal kijken op welke wijze zij de activiteiten kan steunen of belonen. U kunt deelnemen aan de burendag door een aanmeldingsformulier aan te vragen of op te halen bij woningstichting Sint Joseph of de gemeente Oisterwijk. Het formulier moet uiter lijk maandag 10 mei bij de woningstichting binnen zijn. Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 28 APRIL 2004 PAGINA 5 Blouse Karlina Topje Kamilla Pantalon Kamee 4 ■o «atteimocfe» Onze kantoren zijn op Koninginnedag gesloten. Maar uw bankzaken regelt u 24 uur per dag via: www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 (€0,10/min): saldo, overboeken, betalen Rabolijn 0900 0907 (€0,10/min): advies, direct afsluiten ‘o s, M O»

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5