Live in concert 27ste Moergestelse Jaarmarkt Waarom nou? Aphrodite Doe mee aan de Diensten veiling van het SMC 2 mei Jaarmarkt Kinderspeelgoedmarkt Op 2 mei organiseert carnavalsvereniging De Dorstvlegels haar 27e jaarmarkt. Op veler verzoek van onze bezoekers organiseren we ook dit jaar weer een kinder speelgoedmarkt. Reuzen gaan voor eerste optreden dit jaar op 9 mei naar Beveren (B) MEUBELEN E Houd alvast vrij: Zondag 2 mei I Jaarmarkt! I Donderdag 29 april in Den Boogaard Organisatie: Horecavereniging Moergestel Kaarten a 25,- verkrijgbaar bij alle horecabedrijven in Moergestel. WOENSDAG 21 APRIL 2004 - 29e JAARGANG - Nr. 1281 Tot ziens op zondag 2 mei. Antonis, voorzitter C.V. de Durdraaiers Weekblad voor Moergestel Moergestel en Heukelom met elkaar laten optrekken, is dan ook geslaagd. De hele groep van vrouwen en mannen van alle leeftijden en een aantal kinderen, is kleurrijk verkleed. FC NOTT verzorgt de levende muziek. Het geheel vormt een fraaie pre sentatie van Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. tricia van de Wouw 513 3992 of Els Biesheuvel 513 3713. Zondag 2 mei a.s is het weer zover. Voor de 27e keer organiseert C.V. de Dorstvlegels een grootste jaarmarkt. Het blijkt dat we door de publicaties over de onlangs bekend geworden ideeën in Oisterwijk toch ’n behoorlijke discussie op gang hebben gebracht. We willen daar graag mee door gaan en hebben ook nog wel enkele reacties liggen die we komende weken nog hopen te publiceren. Maar waarom stuurt u ons een be richt (’Commotie verontrust Kortmann’) zonder dat te ondertekenen? Reacties zijn prima maar waarom anoniem? Dat is zonde van de moeite die u eraan heeft besteed, want zo doet niemand er iets mee en is het voor u verspilde energie... Uw brief wordt nl. aan niemand (ook niet aan de politieke partijen) doorgespeeld en blijft enkel op onze redactie. Daarom: reageer gerust maar zet er wel uw naam en adres onder! Dan kunnen wij er mee verder! GRATIS LOTERIJ O.A. DANKZIJ SPONSORING DOOR I Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 info schepenstweewielersnl www.schepenstweewielers.nl dacht. Vele kinderattracties zullen zijn opgesteld en de prijzen zijn uiteraard vriendelijk gehou den. De markt begint om 10.00 uur en eindigt om 17.00 uur. De toegang is geheel gratis. Al met al reden genoeg om op deze dag een bezoek te brengen aan de 27e Moergestelse jaarmarkt. Het verwachte succes is o.a. mede te danken aan de sponsors van de gratis loterij. Het is u bij het lezen van het veilingboekje vast ook al opgeval len dat de entree gratis is en dat u bij binnen komst op vertoon van het boekje een gratis lot krijgt voor de loterij later op de avond. De hoofdprijs van die loterij is ter beschikking ge steld door PVS Meubelen. Misschien bent u de gelukkige winnaar van een echte relaxfauteuil! En dat heeft u aan loten niks gekost! De orga nisatie is PVS meubelen zeer erkentelijk voor deze fantastische prijs. Daarnaast zijn er nog meer prijzen. Bent u aanwezig, dan komt u er vanzelf achter welke en of u een van de winnaars bent. Huidverzorgingsinstituut Zaterdag is het zover: U weet al waar u op gaat bieden? Uw lijstje staat al op de laatste witte pagina van het veilingboekje? Heeft u al overlegd met vrienden, buren, leden van de vereni ging op welke dienst u voor de groep gaat bieden? Want zo’n dienst verdient wel overleg. Wie gaat namens welke groep waarop bieden en tot welk bedrag??? VERVOLG NA DE VEILING Dat we nu al mogen spreken van een succes heeft ook te maken met het feit dat de veiling nog een vervolg krijgt. C.V. De Pierewaaiers organiseert op zaterdag 10 juli 2004 op het plein een wasstraathappe- ning waar u tegen een carnavaleske prijs uw auto van binnen en buiten kunt laten reini gen voor het goede doel. Tegoedbonnen zullen tijdens de veiling al verkocht worden. Basisschool Hertog Jan heeft laten weten grote waardering voor de actie te hebben, omdat het de kinderen van de basisscholen ten goede komt. Zij willen zelf een bijdrage leveren aan het goede doel en zullen zaterdag op het podi um bekend maken wat dat gaat inhouden. En misschien volgen er nog meer basisscholen het goede voorbeeld van de Hertog Jan! Tijdens de jaarmarkt zullen de wethouders van de gemeente Oisterwijk een kraam bemensen met een actie die eveneens geld in het laatje moet brengen voor het goede doel. Wat dat is zal ook zaterdag bekend worden gemaakt door wet houder Jan Oerlemans. En misschien volgen er na de veiling door andere groepen nog aanvullende acties voor het goede doel, want het zoemt hier en daar flink rond. PROGRAMMA Hieronder ziet u het programma. Realiseert u dat u om 20.00 uur aanwezig bent! De veiling- commissie wil namelijk snel van start. Het pro gramma is overvol en u dient eigenlijk niets te missen. 20.00 Opening door Bernard Smits, voorzitter C.V. De Pierewaaiers 20.05 Ondersteuningswoord en oproep voor het goede doel door Wethouder Jan Oer lemans en aanbieden dienst Hertog Jan aan Jeroen Verbiesen 20.10 Start biedronde 1(14 kavels) door Hans Antonis en Harry Smits 20.30 Start biedronde 2 (14 kavels) door Edwin Gijzen en Rob Outmayer 20.50 Start biedronde 3 (14 kavels) door Ralf Kreyveld en Jan Willem Beerens 21.20 Start biedronde 4(14 kavels) door Hans Antonis en Harry Smits 21.40 Start biedronde 5(14 kavels) door Edwin Gijzen en Rob Outmayer 22.00 Start biedronde 6 (14 kavels) door Ralf Kreyveld en Jan Willem Beerens 22.20 15 min pauze met rondgang C.V. de Pie rewaaiers met tegoedbonnen actie WAS STRAAT 22.35 Start biedronde 7(14 kavels) door Hans Antonis en Harry Smits 22.55 Start biedronde 8 (14 kavels) door Edwin Gijzen en Rob Outmayer 21.15 Start biedronde 9 (14 kavels) door Ralf Kreyveld en Jan Willem Beerens 23.35 Start gratis loterij door Jan Oerlemans en notaris Van Heesewijk 23.50 Start biedronde 10 (15 kavels) door Hans Antonis en Harry Smits 00.10 Start biedronde 11 (eventueel overge bleven kavels) door Hans Antonis en Harry Smits 00.25 Bekendmaking bedrag door Wethouder Jan Oerlemans ism notaris Van Heese wijk 00.30 Sluiting avond en dankwoord door Hans Ruim 200 kramen zullen er staan met een grote keuze aan verkoopwaar. Traditiegetrouw zijn er ook weer de standwerkers die al hun talenten aan zullen spreken om hun verkoopwaar op de markt aan u kwijt te raken. Ook is er dit jaar weer de kindermarkt waar kinderen proberen hun speelgoed te verkopen. Natuurlijk is er ook weer aan de jongeren ge- U ziet u moet er bij zijn. De diensten, de voorstellingen van de afslagers, de loterij en de spanning welk bedrag het zal opleveren le veren een zeer bijzondere avond op!! Wij be danken u alvast namens alle camavalvierende kinderen en senioren voor uw aangeboden dienst, voor uw aanwezigheid, voor uw bod, voor uw advertentie of sponsoring en rekenen alvast op een groot succes!!! Elk Moergestels woonhuis heeft een veiling boekje ontvangen. Zijn we u vergeten, dan kunt u bij café ’t Centrum er altijd nog zelf een op halen. Elke geïnteresseerde heeft dus ruim schoots de gelegenheid de diensten voor indi viduen en grote vriendengroepen na te lopen en om een afweging te maken tussen de nuttige diensten en de ludieke diensten, de grote dien sten met een flinke inzet en de kleine diensten voor een luttel bedrag. Het moet a.s. zaterdag in Den Boogaard vanaf20.00 uur een mooi spel worden, waarvan het succes bij voorbaat vast staat. Ben jij de gezelligste verko(o)p(st)er die dag, zijn 5,-. Wil je je opgeven, bel dan voor 29 dan ben jij degene die de prijs ophalen mag. april naar: Annelies Weijtmans 5112249; Pa- De markt begint om 10.00 uur en je mag gaan -1,7 c’'> D-’~1 1 wanneer je zelf wit. De kosten van de kraam De drie reuzen van Oisterwijk. Moergestel en Heukelom hebben op zondag 9 mei hun eerste optreden in 2004. Peer Paorel, Gèèselse Ermelindis en Heukelomse Mie zijn uitgenodigd voor een bijzondere reuzenoptocht in Beveren bij Antwerpen. Met een stoet met meer dan tachtig reuzen en met een volksfeest wordt de vijftig ste verjaardag van reus van Beveren gevierd. Deze meer dan tachtig reuzen komen allemaal uit België, op vier na: de reus van Roermond en de reuzen van Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. Dit laat mooi zien hoe deze drie reuzen in de vier jaar van het bestaan bekend zijn geworden onder de organisatoren van reuzenfestivals in binnen- en buitenland. De reuzen van Oisterwijk, Moergestel en Heukelom treden in principe drie keer tot vier keer per jaar op. Ook dit jaar overtrof het aan tal verzoeken tot deelname dit aantal, maar meer is nauwelijks mogelijk omdat bij een optreden nogal wat komt kijken. Peer Paorel, Gèèselse Ermelindis en Heukelomse Mie verk eren immers steeds in het gezelschap van een begeleidingsgroep van zestig personen. Deze groep wordt gevormd door inwoners van de drie kernen. De oorspronkelijke opzet van het reuzeninitiatief, de inwoners van Oisterwijk, de esselse Rene Froger Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond Edelsmid Beeldend kunstenaar Sieraden Sculpturen Repareren en restaureren van sieraden Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 H h- Tilburgseweg 11, Moergestel, 013 5133168 Open: ma, di, do en vr van 10.00-18.00 uur Zaterdag van 9.00-13.00 uur En na telefonische afspraak Woensdag gesloten PVS MEUBELEN Rootven 41 5066 AV Moergestel Tel (013) 513 37 18 Fax: (013)513 11 58 Koopavond: Vrijdagavond ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1