Tweede prijs voor Bienekebolders Beeldenwerk in de Hondsberg Moergestel- Luxemburg en terug in 1 dag! Baja Entertainment dendert door! Het is tijd voor Pasen. 0900 - 8844 Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. Onze kantoren zijn op Goede Vrijdag en met Pasen gesloten. Maar uw bankzaken regelt u 24 uur per dag via: www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 (€0,10/min): saldo, overboeken, betalen Rabolijn 0900 0907 (€0,10/min): advies en direct afsluiten Stephan van der Aa: Meer informatie over de Heart Dance Award 2004 kunt u vinden op www.heartdanceaward.com Daar zijn tevens foto’s te vinden van de optre dens. Stichting Welzijn Ouderen Voor de vierde keer in successie organi seert BAJA Entertainment komende zaterdag 10 april in Café De Brouwer een spectaculair evenement gebaseerd op hun ondertussen bekende formule. Geef het volk brood en spelen en alle ingre diënten zijn aanwezig voor een spet terende avond. Waar eerder al Idols en Christmas-Gala als thema voorbij kwa men, richten we nu alle pijlen op de we reld van lange haren, puntlaarzen en gil lende gitaarsnaren: BAJA-Rock-Nightü Waar lokale look-a-likes het massaal opgekomen publiek op komische wijze in extase brengen, gaan de pannen eraf als de Open Gèsselse Luchtgitaar-kampioensschappen van start gaan. Ook de gasten kunnen hun bijdrage leveren dobr hun persoonlijke BAJA-Rock-Top-3 in te leveren die uiteindelijk tot de ’Gèsselse Rock Top 30’ moet leiden en BAJA zou BAJA niet zijn als daar leuke muzikale prijzen aan vast zaten. Voor de doorgewinterde BAJA-fans zal het geen nieuws meer zijn, maar deze avond wordt wederom georganiseerd en gepresen teerd door Heukeloms hoop in bange dagen: Junior Manager Bart Claassen en Account Manager JAn van de Pas. Zij zullen wederom trachtten deze avond op een vlotte en lollige wijze aan elkaar te praten en te zingen. Aange zien deze heren blaken van het zelfvertrouwen na de daverende successen van de afgelopen ja- ren belooft het weer een weergaloos spektakel te worden. U bent dan ook allen van harte wel kom op Paaszaterdag 10 April, waar de deuren van Café De Brouw'er om 20:30 uur open zullen gaan voor BAJA-Night Part IV! ES. Er zijn eventueel nog kaartjes beschikbaar aan de bar. Dertien enthousiaste studenten van de Academie voor Schone Kunsten in Arendonk presenteren hun werk twee weekenden van zaterdag 10 t/m maandag 12 april en van vrijdag 16 t/m zondag 18 april in de nieuwbouw van de Hondsberg La Salie in Oisterwijk. De openingstij den zijn van 10.00-17.00 uur. Meer dan 40 werkstukken van verschillend materiaal, zoals brons, gips, steen en metaal worden door de vierde- en vijfdejaars, alsmede enkele afgestudeerde studenten, geëxposeerd. Zij volgen de afdeling Beeldhouwen en worste len o.a. met het thema mens in al zijn facetten en dat zijn er minstens zoveel als van een geslepen diamant. Samen vormen zij de Flam- berke groep, zo genoemd naar het restaurant waar ze ’s middags hun lunch plegen te ge bruiken. Kom kijken en genieten van de beelden en de prachtige natuur waarin de Hondsberg La Salie is gelegen, en... zij zetten graag hun beste beeldje voor! GEEF ELKAAR DE HAND Donderdag 15 april is er weer een gezellige middag in de Reuselhofvoor hen die zich een zaam voelen en er graag een paar uurtjes tussen uit willen. Het is deze keer een meezingbij- eenkomst. Dhr. Weijdeven is weer bereid gevon den om deze middag de muzikale begeleiding van bekende en misschien onbekende liedjes te verzorgen. Boekjes om te kunnen meezingen zullen aanwezig zijn. Dus kom gezellig in grote getale naar de Reuselhof. De aanvang, met niet te vergeten ’n kopje koffie of thee met iets lekkers, is zoals altijd om 14.00 uur en het einde verwachten wij om 16.00 uur. Als wij op tijd weten wie er gehaald en weer thuis gebracht wil worden zullen wij in samenwerking met de Zonnebloem het vervoer graag voor u regelen. Wel op tijd opgeven bij Jacqueline (tel. 513 2523) ofGina (tel. 513 2007). Tot volgende week donderdag. ZIEKENZALVING Afgelopen woensdag 31 maart werd in onze parochiekerk een gezamenlijke ziekenzalving gehouden. Het was voor de tweede keer dat zo’n viering plaats vond. Vorig jaar was dat in de Reuselhof. De leden van het ziekenpastoraat hadden de dienst samen met de pastores geor ganiseerd. Er was een mooi samengesteld boek je met toepasselijke teksten. 17 Personen, bijgestaan en gesteund door familie of kennissen, waren deelgenoot aan deze dienst. Na een lied en ’n woord van welkom door pas toor H. van den Tillaart hebben die meegeko men verwanten zich achter hun te zalven fam ilielid of kennis opgesteld. Aan iedereen apart werd ruim aandacht besteed tijdens de zalving op het hoofd en de handen. Na nog enige lie deren en een communiedienst was deze warme viering ten einde. Aansluitend was men in het parochiecentrum nog uitgenodigd voor een samenzijn met ’n kop koffie of thee. Hiervan werd druk gebruik gemaakt. Tijdens dit samenzijn kwam tot uit ing dat de dienst heel mooi en emotioneel was geweest. Maar tevens dat men er ook erg dank baar voor was én het terecht de moeite waard vond om dit te mogen meemaken. Namens het ziekenpastoraat, Gina Smits Iets presteren wat voor anderen onmo gelijk lijkt, is altijd leuk en bijzonder. Dit weekend was er zo’n gebeurtenis, en wat voor één. Hij blijft gaan voor uitda gingen: Stephan van der Aa. Als hij met z’n ouders op vakantie gaat, gaan zij met de auto... Stephan pakt de fiets. Onge acht de afstand. Hij flikte het ook wel dergelijke tochten op de fiets aan te gaan zonder er iemand iets van te laten weten. Als hij dan op de plek was waar hij wilde zijn, belde hij doodleuk naar huis. Zo onverantwoord gaat hij nu niet meer te werk. Hij heeft nu minimaal de beschiking over ’n per soon die hem volgt en bijstaat. Logisch toch? Afgelopen week is het Stephan gelukt om in één dag van ons mooie dorpje naar Luxemburg te fietsen EN terug! Meer dan 400 km. zonder slapen en zonder lange pauzes. Reden genoeg om dit maar eens ’n keer te melden. Want van donderdag op vrijdag om 12 uur ’s nachts tot op vrijdagavond half 11 in één stuk op de fiets te zitten is een prestatie op zich! Met Bas Hessels in een volgauto achter hem aan is deze missie volbracht. Op naar de volgende uitdaging! Op maandagavond voorgaande aan het ’’echte” optreden konden familie en vrienden de act bekijken tijdens de generale repetitie op school. Op de grote dag moest er nog hard gewerkt worden. Alle kinderen werden afhankelijk van hun rol in de gezonde of ongezonde kleuren geschminkt. De kleding en attributen (melk of bier) waren ook aangepast en gaven duidelijk het verschil aan. Het niveau van de andere groepen was hoog, maar de jury stelde de groep van Bienekebolders qua uitstraling en dans duidelijk op een tweede plaats. Een prachtige beker is het resultaat. Daarnaast uiteraard een groep hele enthousiaste kinderen, veel trotse ouders en een hele tevreden school. Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is... In alle andere gevallen: Op 30 maart jl. behaalde een groep kinderen van de Bienekebolders de tweede prijs in de voorronde van de Heart Dance Award. De Heart Dance Award is een initiatief van de Nederlandse Hartstichting. Aan de danswedstrijd voor de groepen 7-8 van het basisonderwijs nemen dit jaar 460 groepen deel. Het doel van de wedstrijd is om kinderen meer aan het bewegen te krijgen. En dat is in Moergestel zeker gelukt. Negenentwintig kinderen uit groep 7/8 hebben lange tijd geoefend om zich voor te bereiden op een van de voorrondes die plaatsvond in Bergen op Zoom. De leerlingen hebben de pasjes voor deze dans- act voor het grootste deel zelf verzonnen. Tevens hadden ze een aandeel in choreografie. De mu ziek waarop gedanst werd was ook een keuze van de groep: ’Let’s get loud’ van Jennifer Lopez. De kinderen hebben - naast het goed be wegen - veel geleerd: hoe zit een dans in elkaar, wat is een gimmick, carré en finale, hoe moet je tellen, waar liggen de accenten in de muziek. Ze weten nu dat de meeste popmuziek bestaat uit stukjes van 8 tellen. Een van de voorwaarden van de wedstrijd: ér moet een gezonde/ongezonde levensstijl tot uiting komen. Dus ook daaraan is gewerkt. De organisatie van het geheel lag in handen van een enthousiaste ouder. w DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 7 APRIL 2004 PAGINA 5 In de gemeente oisterwijk K.B.O. AFDELING MOERGESTEL LUXEMBOURG*

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 5