(W J eugdkampioenschappen Schaatsclub ”De Vennen” Audacia- nieuws rr-i Moergestelse Club- kampioenschappen 2004 ’Athene, ik kom eraan!!! Gave hattrick Audacia D2 Kampioen voorjaarscompetitie 11.30 .2-3 Programma zaterdag 10 april 2004 Spoordonkse Boys 3 - Audacia 3 Jong Brabant 3 - Audacia 4 Maandag 12 april 2004 GFC 4 - Audacia 3 Audacia 6 - Longa 6 Audacia 7 - Gilze 5 ....aanw. 13.30 ...aanw. 11.00 ...vertrek 9.15 ...aanw. 11.00 .vertrek 10.45 16.30 16.30 De volgende zeven judoka’s wisten bovendien de eerste prijs te behalen in de ’’Open” categorie: Thom v.d. Bruggen, Emma v.d. Eisen, Sven Guist, Mariska D’Hondt, Ruud Hopstaken, Erik Ratelband en Giel Huijben. De ’’stijlprijs 2004”ging dit jaar naar Lieke Kouwenberg en de ’’wisselbeker werd gewon nen door Geert Pijnenburg. Alle judoka's van harte proficiat. Graag willen we tot slot de vrijwilligers achter de jurytafels bedanken. Ook bedankt Jurjan Jansen van J. Jansen Transport v.o.f. voor het spontaan sponsoren van de prijzen. Graag tot volgend jaar, Judovereniging St.-Jan Moergestel Driemaal lat, eenmaal paal en goed keeper swerk waren hier debet aan. En daar was dan toch die bevrijdende treffer, Bomba koos wéér voor het omspelen van de uitlopende keeper: 4-1. Het is al weer even geleden dat Judover- eniging St.-Jan haar jaarlijkse clubkam- pioenschappen heeft gehouden. Na een geslaagd toernooi zijn de medailles als volgt verdeeld. Poule 1: 1. Jan van Gestel; 2. Jan de Laat; 3. Joep van Spaendonck. Poule 2:1. Sven Guijt; 2. Myrte v.d. Bruggen; 3. Corné van Dijk; 4. Ruud Pijnenburg. Poule 3: 1. Emma v.d. Eisen; 2. Kevin Raaijmakers; 3. Kim van Oirschot. Poule 4:1. Ivo Heessels; 2. Wessel Rombouts; 3. Paul Beele; 4. Bas v.d. Bruggen. Poule 5: 1. Paul Moorman; 2. Thom v.d. Bruggen; 3. Sander van Veghel; 4. Sam Hendriks; 5. Michiel van Gils. Poule 6: 1. Eefje Kouwenberg; 2. Nick van Tilburg; 3. Noor van Berkel; 4. Jeroen v.d. Bruggen; 5. Sabine van den Boer. Poule 7: 1. Erik Ratelband; 2. Joep Hoffmans. Poule 8:1. Willem op ’t Hoog; 2. Jorn Ketelaars; 3. Stef Smulders; 4. Jeroen Schouten; 5. Gijs van Gils. Poule 9: 1. Rik Mallens; 2. Ivo Verheijen; 3. Joost Pijnenburg; 4. Thomas Jeurgens; 5. Alex Hendrikx. Poule 10:1. Geert Pijnenburg; 2. Robbert Hees sels; 3. Stefan Moorman; 4. Maarten Pijnenburg. v Poule 11: 1. Ruud Hopstaken; 2. Lieke Kou wenberg; 3. Dennis van Oort; Poule 12: 1. Gijs Hendrikx; 2. Job v.d. Eisen; 3. Aniek Kolen; 4. Max van Berkel; 5. Cheyenne Selij; 6. Astrid Schouten. Poule 13: 1. Tijmen van Gils; 2. Mariska D’Hondt; 3. Jan van de Loo; 4. Marlijn Vriens; 5. Anouk Mallens; 6. Arie Westgeest. Poule 14:1. Bram de Bont; 2. Giel Huijben; 3. Pascal Kouwenberg; 4. Joris op ’t Hoog; 5. Bram van Herck. Poule 15: 1. Erwin Sterke; 2. Kees Roozen; 3. Jurjan Jansen. Afgelopen zaterdag is Audacia D2 kampioen geworden. Op de foto staand v.l.n.r.: Mare Bierkens; Nick van Ewijk; Jeroen Schouten; Joep Hoffmans; Mike van Dun; Dirk Wolfs; Stijn Heslenfeld en Luc Kruijssen. Zittend v.l.n.r.: Dennis Denissen; Zolmee Dost; Dirk van Nuenen; Gijs van Gils; Jasper Denissen en Niels Essenstam. Niet op de foto leiders Frans Oerlemans (tevens trainer); Wim Wolfs en Paul Schouten. Met dank aan sponsor Timmerbedrijf De Kring voor de T-shirts. Mike van der Zanden: ’WENDY OP WEG NAAR DE TOP Tijdens de Nederlandse kampioenschappen zwemmen lange baan is Mike van der Zanden er in geslaagd zich te kwalificeren voor de Para lympische Spelen 2004. ”Ik heb nog nooit zoveel zenuwen gehad”. Op de 100m vlinderslag ging het nog mis, met ruim 1.03 op de klok bleef hij ver van de kwalificatietijd. verwijderd. Op de 100m vrije slag werd toegeslagen, tijd 0.57.79. Met deze tijd werd de kwalificatie ruim behaald. In mei van dit jaar heeft Mike nog 2 kansen om limieten te zwemmen. Tijdens de Open Duitse en Engelse kampioenschappen zal hij zich waar moeten maken. Dat zijn de laatste kansen. MINUUT STILTE Vooraf aan de wedstrijd was er een indruk wekkende minuut stilte ter nagedachtenis aan de vorige week overleden Rini (Rinus) Schel- lekens, vader van Erik en tevens een hele trouwe supporter. NIET SPELEN, WÉL SPANNING Audacia hoeft niet meer in te halen en is dan ook in het Paasweekeinde vrij, maar het is wel spannend. Jong Brabant werkt namelijk haar inhaalwedstrijden af, eerst zaterdag tegen De Bocht (16.30 uur in Berkel-Enschot) en 2e Paasdag in Nederwetten. AUDACIA JEUGD Uitslagen: Audacia Al-Triborgh 2-0; Uno Animo-Audacia BI 0-3; Audacia Cl-RKDSV 0-5; Audacia C2-Were Di 3-1; Essche Boys- Audacia C3 1-0; Audacia C4-Nevelo 1-4; Audacia Dl-Sarto 5-2; Audacia D2-Taxandria 4-1; Zigo-Audacia D3 3-1; Uno Animo-Audacia El 1-5; Audacia E2-Were Di 4-3; Were Di- Audacia E3 1-2; Audacia E4-Hilvaria 2-3; ’t Zand-Audacia E5 14-2; Audacia E6-JPS 3-11; Audacia Fl-Hilvaria 0-9; Triborgh-Audacia F2 3-2; Audacia F3-Noad 0-0; Audacia F4- Oisterwijk 21-1; Essche Boys-Audacia F5 1-2; Audacia F6-Hilvaria 4-0. Programma zaterdag 10 april: Audacia Al - Nevelo Audacia E4 - SVG JPS - Audacia E6 Audacia F4 - Audacia F6 Oisterwijk - Audacia E3 De overige teams zijn vrij. AUDACIA 3 Audacia 3 moet wel inhalen zaterdag om 16.30 uur in Spoordonk. Bij winst is de ploeg kam pioen!!!! vorm van een medaille. Voor de drie snelste schaatsertjes per categorie was er een prachtige beker. Hieronder volgen de snelste deelnemer- tjes per categorie: t/m 8 jaar: 1. Thomas van Dijk; 2. Lars op ’t Hoog; 3. Yesse Kaïn; 9 en 10 jaar: 1. Madolyn Appeldoorn; 2. Mara van Dijk; 3. Eva van Knegsel; 11 en 12 jaar: 1. Rens van de Ven; 2. Meeke Rijnen; 3. Eline Verhoeven. De volledige uitslag van de wedstrijden is te lezen op de website ’’www.devennenmoergestel.nl” Onze DAMES RECREANTEN willen ook graag komend seizoen competitie spelen maar dit lijkt door gebrek aan speelsters niet te lukken. Dus wil je graag sportief en gezel lig actief bezig zijn meld je aan. Wil je ook eens korfballen kom op maandag avond om 18.00 uur naar sporthal Stokeind. Voor inlichtingen bel Corrie Schilders 513 2326 of Peter Vrijhoeven 513 3455. Sportvereniging ’’ROEF!” ROEF KORFBAL WEDEROM OVERWINNING Dit weekend is Roef! te gast bij WO in Hapert. Het wisselvallige weer is weliswaar van invloed op de wedstrijd maar het belet Roef! niet om via een mooi afstandschot van Vicky van Herck en een doorloper van Jenny van Velthoven een 0-2 voorsprong op het scorebord te zetten. Daarna worden nog vele kansen gecreëerd maar de korf wordt voor rust alleen nog door WO gevonden, zodat deze met een 1-2 stand wordt gehaald. Na rust worden de weersomstandig heden er niet beter op en als WO dan ook nog langszij komt dreigt een nederlaag. Echter Roef! weet het initiatief naar zich toe te trekken en neemt via tweemaal Jenny van Velthoven en Moniek Jonkers de score uit te bouwen tot 2- 5. Dat de tegenstander daarna nog eenmaal weet te scoren is alleen voor de statistieken van belang. De verdiende overwinning is voor Roef! dat zodoende na de hervatting van het veld- seizoen ongeslagen blijft. Komend weekend zijn in verband met Pasen geen wedstrijden vastgesteld. Uitslagen: WO-Roef! 3-5 Klimroos C-Roefl C 5-0 Alico F-Roefl F 0-2 Rosolo-Roef! Welpen 2-0 Vriendschap-Roef! Recreanten 4-3. Rob van der Heijden.hattrick. In de zevende minuut ondernam de op de posi tie van Erik Schellekens spelende Maurice Bouwmans over rechts een rush en beëindigde die met een goede voorzet, waaruit Rob zijn eerste kon scoren: 1-0. In de vijftiende minuut haalde Bomba op links de achterlijn en legde terug waarop in eerste instantie Ard Burgers leek te gaan scoren, de keeper keerde doch de re bound was voor Rob2-0. Dat leek een makkie te worden, maar zo eenvoudig zou het niet zijn. In de tweeëndertigste minuut produceerde VCB een aansluitingstreffer. Maurice’ van Kempen was iedereen te snel af en rondde bekwaam af: 2-1. Vijf minuten later was er al weer de ogen schijnlijke veilige marge van twee doelpunten, Rob legde weer zó bekeken aan dat hij de mooi ste van de drie maakte: 3-1. In de tweede helft besefte Audacia dat zij nog in de problemen kon komen als zij VCB weer een aansluitingstreffer zou toestaan want zo’n makkie was die ploeg niet. De aanval is dan de beste verdediging en met de straffe wind tegen produceerde zij toch fraaie aanvallen doch de hogere score bleef uit tot drie minuten voor tijd. Rob van der Heijden rekent weer af met VCB Audacia - VCB4 -1 Rob van der Heijden heeft kennelijk iets met de ploeg uit Biezenmortel, in de heenwedstrijd had hij met twee doelpunten een groot aan deel in de 0 - 3 zege, nu in de thuiswedstrijd be sliste hij de wedstrijd met een gave hattrick. Een gave hattrick wil zeggen dat een speler in één helft drie achtereenvolgende doelpunten maakt en dat deed hij in de eerste helft. Telkens als hij in schietpositie kwam was het raak. Hij beschikt over een makkelijk schot en weet de bal steeds in de uiterste hoek te prikken. Omdat hij van tevoren uitstraalt dat hij ze gaat maken zijn ze mooi, geen toevalstreffers dus. Uitslagen zondag 4 april 2004 Audacia 1 - VCB 1 SV Triborgh 2 - Audacia 2 Oirschot Vooruit 3 - Audacia 3 SVG 3 - Audacia 4 De Bocht’80 3 - Audacia 5 Tijdens Grandprixwedstrijden heeft zijn zus Wendy laten zien op de goede weg te zijn. In Dordrecht behaalde Wendy lx goud en lx zil ver in de jeugdcategorie en in het All-round- klassement werd ze 3de op de 200m rugslag. In Eindhoven werd ze 2x derde in het totaalk- lassement op de 100m en 200m rugslag en werd ze 4de op de 50m rugslag. Door verschillende tijdsverbeteringen komt de Europese Limiet steeds korter bij. De bekerwinnaartjes Volgens traditie sloot Schaatsclub ”De Vennen” op zondag 28 maart j.l. het schaatsseizoen af met een uitstapje naar de overdekte baan in Lommel. Tijdens dit uitstapje werd door 23 schaatsertjes gestreden om het clubkampioenschap voor jeugdleden t/m 12 jaar. In 3 verschillende leef tijdscategorieën was de titel clubkampioen van ”De Vennen” te verdienen. Na de spannende wedstrijdjes ontvingen alle deelnemertjes een traktatie. Toen de kinderen dit ophadden kon eindelijk begonnen worden met de prijsuitrei king. Omdat meedoen belangrijker is dan win nen, kregen alle deelnemertjes een prijsje in de ,es‘e' .4-1 .2-1 .0-3 .1-3 .1 -1 PAGINA 11 L F - .0-7 T ’DE GÉSSELSE’ - WOENSDAG 7 APRIL 2004 hu»**'

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 11