Nog maar één kans...! René Froger in Moergestel BMSiSElÉ?! Bierproever van het Jaar-verkiezing Aphrodite Taxatie, old timer, baggeren, grote beurt, vijver? Doe mee aan de Dienstenveiling van het SMC! s Jeugd badmintonclub verkoopt koeken 2 mei Jaarmarkt Kinderspeelgoedmarkt Koeken verkoop i IIEQSJ Winnaar Jan Habraken kreeg de prijs uit handen van Jan Geerts. Inge Roovers en Jeroen van Daelen. Vereniging Bierproeven I De inmiddels zéér succesvolle Bingo-actie door de Graaf van Urselschool loopt ten einde. Nog één trekking is er te gaan, en daar kunt u dus allemaal nog aan deelnemen. Alle records uit de geschiedenis van de door MTV uitgezonden Bingo-acties, zijn door de leden van de Ouder Kontakt Groep van de Graaf van Urselschool volledig teniet gedaan. Deze enthousiaste groep mensen wisten deze actie (al vóór het einde ervan) tot een onge kend succes te maken: een welgemeend com pliment aan al deze harde werk(st)ers, zowel voor als achter de schermen! Wist men in de eerste week het bestaande record al te breken, in de tweede week deed men daar zelfs nog een schepje bovenop. En de derde week? Ongelooflijk maar waar: alle ruim 1600 Bingo-kaarten volledig uitverkocht! Maar zoals gezegd: er valt nog één trekking af te werken. Daarvoor kunt u nog tot donderdag 1 april 17.00 uur kaarten kopen bij Jumbo De nissen, Super de Boer, Slijterij In den Koren- Vorige week zag u dit da metje in deze krant. Helaas was haar naam verkeerd. Dat vinden we heel jam mer. Vandaar deze week opnieuw met de goede naam: Astrid Schouten. Vrijdag 2 en zaterdag 3 april: Vrijdag 2 april (vanaf 15.30 uur) en zater dag 3 april (vanaf 10.00 uur) gaat de jeugd van Badmintonclub De Aanstede weer op pad om koeken te verkopen. De kans is groot dat ze ook bij U aanbellen. Op 2 april a.s. is het weer zover, de jaar lijkse "bierproever van het Jaar” zal weer gekozen gaan worden. Deze titel kan niet alleen door onze leden verwor ven worden maar ook door U! Wat moet u doen om bierproever van het jaar te worden? Eerst zal de theoretische kennis op de proef worden gesteld met vragen over bier Laat onze jeugd niet in de kou staan en koopt u a.u.b. die koeken. De opbrengst komt geheel ten goede aan de jeugd van onze vereniging. Wij willen U bij voorbaat al bedanken. Tot vrijdag of zaterdag! Jeugdbegeleiders van Badminton club De Aanstede. WOENSDAG 31 MAART 2004 - 29e JAARGANG - Nr. 1278 TAXATIE DOOR MAKELAARDIJ KEES VAN BALKOM EN.... Een huis verkopen of kopen begint bijna alti jd met het taxeren van de waarde van het pand. Zo’n taxatie is duur en je hebt dan slechts een rap- port met een aantal A4tjes. Staat u op het punt een huis te kopen of te verkopen en heeft u daar een taxatie voor nodig, zorg dan dat u op de 24e april aanwezig bent. Kees van Balkom, jawel van garage Van Balkom maar dus ook van Van Balkom Makelaardij, biedt op de veil ing een taxatie aan van een onroerend goed tot een maximumbedrag van 500.000,- U kunt vervolgens zelf uitrekenen wat deze dienst u waard is. Een prachtige geste dus van Kees en dat is niet zijn enige dienst. Hij stelt ook nog een oldtimer Mercedes Cabriolet 2-zitter De uitslag van donderdag 25 maart is als volgt: le prijs 135 Jan Habraken uit de Korenschuur 20; 2e prijs 90 Mevr, van de Wouw; 3e prijs 45 Bjorn op ’t Hoog; 4e prijs 35 Fam. van Korven; 5e prijs 35 Chantal Schellekens; 6e prijs 20 Tom en Joris van Gerwen; 7e prijs 10 Ad Vermeer; 8e prijs Mart Snijders; 9e prijs 10 Gina Wolfs; 10e prijs 10 Maria Bergman. Tevens werden via de lotnummers de volgende prijzen verloot: nr .1611 een pakket diversen van de Boerenbond; nr. 155 een rieten fietsstoel van Vogels FietsSport; nr. 981 een hobbypakket van Op ’t Hoog Doe ’t zelf; nr. 955 een tas van Aphrodite; nr .651 een waardebon -I- fles wijn van B&E en In den Korenmaaier; nr. 1127 een spel van Novy van Wezel. De prijzen kunnen tot en met 16 april op vrij dag tussen 18.00 en 20.00 uur worden afge haald bij: Karin Verbakel, Kerckackerstraat 3. Proficiat aan alle prijswinnaars, en diegenen die nog geen prijs hebben gewonnen: U hebt nog één kans, laat die niet voorbij gaan! Dat een artiest die in muziektempels en stadions voor de helft van de toegangsprijzen aldaar, naar een dorp als Moergestel komt geeft daar maar weer eens blijk van. Aangezien het enthousiaste publiek van Frogers fanclub ook al staat te springen om Moergestel aan te doen, wil Horeca Moergestel middels dit schrijven de mensen uit de eigen regio eerst de mogelijkheid geven om aan kaarten te kunnen komen. Dus voor alle alle duidelijkheid: donderdag 29 april in Den Boogaard (zaal open om 19.00 uur) in Moergestel een spetterend concert van René Froger. Kaarten verkrijgbaar bij alle Moergestelse Horeca Bedrijven a 25.- Euro. Dat gezelligheid geen tijd kent, blijkt uit de invulling van ’’the day after”, Koninginnedag, 30 april. In samenwerking met het Oranjecomité orga niseert dezelfde Horeca Moergestel dan tal van beschikbaar voor een huwelijksdag of een zeer speciale gelegenheid inclusief een tank ben zine. en ’s morgens ophalen en ’s avonds terug brengen. Opnieuw een dienstenaanbieder met een warm hart voor het goede doel. Kees bedankt! Huidverzorgingsinstiti maaier en Novy van Wezel. Ze kosten slechts 1,25 per stuk. Uw laatste kans dus op vele prachtige (geld)prijzen. Koop dus loten en steun daarmee de speelgelegenheid van de Graaf van Urselschool. Elke week komen er een of meerdere diensten voorbij. Inmiddels zitten er zo’n honderd diensten in het bestand van Samenwerkend Moergestels Carna val. Het kan niet anders dan dat aan bieders en kopers op zaterdag 24 april a.s. in Den Boogaard vanaf 20.00 tot 24.00 uur voor een aardig startkapitaal gaan zorgen, waarmee het kinder- en seniorencarnaval een extra injectie krijgt. De vorige keer hadden we het over het plaatsen van een dakkapel door de gebroeders Horsten en duiken met Prins Henri van De Durdraaiers. En nu gaat het over wel 5 verschillende zaken. Dus zet op uw lijstje! Op 2 mei organiseert carnavalsvereni ging De Dorstvlegels haar 27e jaarmarkt. Op veler verzoek van onze bezoekers organiseren we ook dit jaar weer een kinderspeelgoedmarkt. Lijkt dit ook iets voor jou, zoek dan je oude speelgoed gauw. Als je van je ouders mag, dan zit er ook een presentje bij die dag. Ben jij de gezelligste verko(o)p(st)er die dag, dan ben jij degene die de prijs ophalen mag. De markt begint om 10.00 uur en je mag gaan wan neer je zelf wit. De kosten van de kraam zijn 5,-. Wil je je opgeven, bel dan voor 29 april naar: Annelies Weijtmans 511 2249; Patricia van de Wouw 513 3992 of Els Biesheuvel 513 3713. GEBROEDERS MOORMAN Wie kent ze niet? Theo en Wil Moorman. Van de BBC of van de garage, of van het motorrij den. In ieder geval mannen met het hart op de juiste plaats en meteen bereid diensten aan te bieden voor het goede doel. Theo heeft het dan over een grote beurt exclusief materiaal en een kleine inclusief. Maar misschien heeft u ook zin om een keer mee te baggeren met de BBC? Bied dan de 24e op een oriëntatietocht in een Jeep op een zondag van 10.00 uur tot ongeveer 18.00 uur ergens in Brabant als bijrijders (max. 4 personen). En Wil komt met een graafmachine bij u grond afgraven voor bijv, een vijver of een fundering tot 20 kuub exclusief afvoeren van het zand. Voor dit soort diensten komt u uiteraard naar de veiling op 24 april a.s. En wij bedanken alvast namens alle carnavalvierende kinderen en senioren de bovenstaande dienstenaan bieders. En beste lezer tot volgende week en vergeet het niet: ’Doe mee aan de diensten veiling van het SMC!’ Donderdag 29 april staat Moergestel in het teken van een grandioos concert van Rene Froger. Horeca Moergestel heeft het namelijk voor elkaar gekregen deze ras artiest naar het altijd gezellige dorp te krijgen. Dit niet alledaagse optreden maakt maar weer eens duidelijk dat Moergestel mede door de vele horeca-aangelegen- heden bruist van gezelligheid en daar ook in de wijde omgeving om bekend staat. festiviteiten voor alle leeftijden op het St. Jans- plein in het centrum van het dorp. Ook hier zijn weer enkele optredens aan verbonden en het is beslist de moeite waard om eens een kijkje te ko men nemen in een oranjegekleurd Moergestel. Aansluitend op deze dag barst er een groots Oranjefeest los dat zijn weerga niet kent. En weer is Horeca Moergestel er in geslaagd aan sprekende artiesten binnen te halen die weten wat feesten is. Niemand minder dan Rob van Daal en Grad Damen komen dit Oranjefeest op zwepen tot in een deinende massa! Zorg dat u ook hier niets van mist, de toegang is gratis. Als klap op de vuurpijl is op zondag 2 mei de grootste jaarmarkt van Brabant te bewonderen in de straten van Moergestel. Ook dit festijn is zeker een bezoekje waard en er is zeker voor ieder wat wils. Dus ge hèt echt wè gemist as ge in deze daoge nie in Gèssel zèt gewist! Badmintonclub De Aanstede in het algemeen. Dit kunnen de ingrediënten zijn, het brouwproces, de geschiedenis van het bier, etc. Daarnaast zullen 8 verschillende bie ren de revue passeren die in één van onze proe- favonden behandeld zijn. Deze worden natuur lijk blind geproefd en op alle aspecten, zoals kleur, geur, smaak, etc beoordeeld en zal de kandidaat het juiste bier er bij moeten vinden. Degene met de meeste punten zal de bierproe ver van het jaar 2004 worden. Hebt u vragen over de Bierproever van het jaar verkiezing of Vereniging Bierproeven kunt u kijken op www.bierproeven.net, mailen naar info@bier- proeven.net of bellen naar Peter 06-53695393 of Christian 06-26540764. Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl i5S555E5HSBS5S25gSi Weekblad voor Moergestel ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthoDedie.nl Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Cm èsselse Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl estel Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met maandagavond E-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2004 | | pagina 1